آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ببيت اون فايل xms و اينهايي كه مربوط به PS3 PRO XY هست و ساختيدش رو بريزيد همون جايي كه قبلا" اين فايل وجود داشته بعد خود به خود وقتي PS3 PROX Y رو مي بينيد متوجه ميشيد كه يه عالمه لينك و غيره درست كرده بعد بر مي گرديد داخل خود XMB PS3 و اون جا دوباره RESUME رو ميزنيد ميره از اول

اقايون يكي برنامه گرفتن فيلم از صفحه رو بهم بده من فيلم ميگيرم اپلود مي كنم كه اين همه هم دردسر نداشته باشيد

Ashkan silent

کاربر سایت
Mar 18, 2013
11
نام
اشکان
دوستان یه سوال من نوی یه دستگاه دیگه اکانت psn ام رو وارد کردم بعد میخوام trophy sync بکنم تا 20 درصد میره ارور میده . میشه با ps3prox مشکلو حل کرد ؟ اگه نه راه حل دیگه ای نداره ؟

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
آقا من تو قسمت Replace File مشکل دارم. دقیقا همه مراحلو انجام میدم. دقیقا اسم فایل رو میزنم Save XML هم که سیو رو هر دو جا میزنم ولی جواب نمیگیرم.

باید چیکار کنم؟

حجم فایل روی پی اس 3 1.926 گیگه ولی این لینک دانلودی که برنامه بهم داده 1.870 گیگه. ممکنه این مشکل باشه؟

ویرایش:
از برنامه Bay Life Proxy برای انتقال استفاده کردم که خیلی ردیف انجام داد و مشکلم حل شد :d

آخرین ویرایش:

FiFaR

کاربر سایت
Oct 2, 2011
3
سلام دوستان
تشکر فراوان از دوستی که این تاپیک و تشکیل داد و شخصی که اون ویدئو رو کپچر کرده بود ... سوالی از اساتید فن داشتم که ... من الان از اون روش لینک و گرفتم و با دانلود منیجر تا 20 درصد پیش رفتم... آیا راهی نیست 80 درصد بقیشو با کنسولم دانلود کنم ؟

دوستان من خیلی نگران بودم که وقتی دارم دانلود میکنم خدایی نکرده کامپیوترم ریست شه(که پیش هم اومده ) یا برق مثلا بره... که وقتی داشتم می خوندم تواین فروم برای دوستان پیش اومده بود و فایلشون خراب شده بود... خوب من یه راهی پیدا کردم ولیییی از دوستانی که کاربلدن سوالم اینه که آیا این فکر من درسته ؟؟؟؟؟؟
این روش برای موقعی هست که می خوای ویندوز عوض کنی و ادامه دانلود منیجرت و بدی بره...یا بخوای تویه سیستم دیگه از دانلود منیجر فعلی خودت استفاده کنی ...دوستان یه مروری کنند و لطفا بگند شدنیه ؟؟؟ تجربه داشتید ؟ تو این فایل های gpk جواب میده ؟
اینکه مثلا هر یه ساعت یه بار که داره دانلود می شه ... از این روش که تو نت پیدا کردم بک آپ بگیریم »»
ابتدا رجیستری ویندوز را اجرا کنید:
Start >>> Run... >>> Regedit.exe
اکنون با انتخاب گزینه Save این قسمت از رجیستری در یک فایل و در آدرسی که وارد کرده‌اید ذخیره می‌شود.
(توجه کنید که این فایل را در درایوی بجز درایوی که قصد دارید ویندوز را نصب کنید، ذخیره نمایید.)
نهایتا به مسیر زیر رفته و همه‌ی فولدرها را در درایو دیگری کپی کنید:
C:\Documents and Settings\FiFarsi\Application Data\IDM\DwnlData
اکنون می‌توانید ویندوز جدید را نصب کنید و توجه کنید که در ویندوز جدید، نام کاربری دقیقا همانند ویندوز قبل باشد و در صورت تغییر این نام (یا قصد استفاده در رایانه‌ی دیگر) باید در فایل بکاپ رجیستری نام کاربری جدید را وارد کنید. برای تغییر نام کاربری در فایل بکاپ روی فایل راست کلیک کرده وEdit را انخاب کنید و در فایل Notepad بازشده، از منوی Edit گزینه‌ی Replace را انتخاب کنید سپس در قسمت Find what: نام کاربری جدید و در قسمت Replace with: نام کاربری ویندوز یا سیستم قبلی را تایپ کنید و روی Replace All کلیک کنید و در نهایت فایل را ذخیره کنید.

در ویندوز جدید برنامه را نصب و کرک کنید، ترجیحا یک فایل کوچک را با IDM دانلود کنید و در صورتی که به این دانلود نیازی نداشتید، حتما آن را از لیستIDM حذف کنید. سپس به‌طور کامل از IDM خارج شوید(حتی آیکون IDM در کنار ساعت)
حالا دوباره به همان مسیر رجیستری رفته و آن قسمت را پاک کنید (Delete) :
HKEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager​
سپس فایل بکاپی را که در ویندوز قبل تهیه کردید، از منوی File و Import اجرا کنید، و در سؤالی که پرسیده می‌شود گزینه Yes را انتخاب کنید یا اینکه فقط فایل بکاپ را اجرا کنید!
مجددا به مسیر زیر رفته و همه‌ی فولدرهایی را که از این قسمت منتقل کرده بودبد باز گردانید:

C:\Documents and Settings\FiFarsi\Application Data\IDM\DwnlData
در مرحله‌ی آخر نرم افزار IDM را اجرا کنید و خواهید دید که IDM این ویندوز همان IDM ویندوز قبلی با دانلودهای نیمه‌کاره است!

Last edited by a moderator:

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
سلام دوستان
تشکر فراوان از دوستی که این تاپیک و تشکیل داد و شخصی که اون ویدئو رو کپچر کرده بود ... سوالی از اساتید فن داشتم که ... من الان از اون روش لینک و گرفتم و با دانلود منیجر تا 20 درصد پیش رفتم... آیا راهی نیست 80 درصد بقیشو با کنسولم دانلود کنم ؟ مطما که هست ولی بلد نیستم... خیلی ممنون اگه کمک کنید

خیر دوست عزیز،هیچ راهی نیست............
اگه شما دانلود رو با کنسول انجام بدید باید تمامش با کنسول انجام بشه،اگه هم با PC انجام بدید باید با PC انجام بشه و انتقال بدید................
راهی برای انتقال فایل نیمه دانلود شده و ادامه ی دانلود نیست...............

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
BayLife Pr0xy v1.1 Alpha 1

برای انتقال آپدیت از Hamster Mode استفاده کنید ، خبرش رو بدید

کسی لینکی از این برنامه داره؟

من آپدیت یه بازی رو با استفاده از PS3 Prox گذاشتم برای دانلود....بخوام نصبش کنم باید دوباره بزارم آپدیت بشه بعد pause کنمش و بعد با PS3 prox لینکش رو جایگزین کنم و دوباره resume کنم؟
چون من پلاس نیستم .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
کسی لینکی از این برنامه داره؟

من آپدیت یه بازی رو با استفاده از PS3 Prox گذاشتم برای دانلود....بخوام نصبش کنم باید دوباره بزارم آپدیت بشه بعد pause کنمش و بعد با PS3 prox لینکش رو جایگزین کنم و دوباره resume کنم؟
چون من پلاس نیستم .

سيستم اپدت براي كاربرهاي عادي قابليت ريزوم و پاوز رو نداره نمي تونيد اصلا" از اين طريق اپديت رو انجام بديد

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
لام دوستان
آقا من بازی بتل فیلد 3 رو دانلود کردم اما موقع اینستال ارور 8002ae04 رو میده!
نمیدونم چی کار باید بکنم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
عجبا...یه اکانت پلاس 3 ماه 74 هزار تومن ارزش نداره فقط بخاطر یه آپدیت این همه خرج بکنم....مثل اینکه باید بیخیال resisance 3 بشم
/////////
هیچکار دیگه ای نمیتونم بکنم؟
تا بحال بیشتر از 3 گیگ با کنسول دانلود کردم اما بازم ارور میده (تف به این اینترنت ایران)

آخرین ویرایش:

farshadmeshkat

کاربر سایت
Mar 11, 2012
16
دوستان و اساتید عزیز
سلام
من هیچ مشکلی با این برنامه و کارکردش نداشتم و فیفا 14 رو هم دیروز از طریق pc و ps3 prox دانلود و نصب کردم....ولی بزرگترین مشکلم کندی وحشتناک سرعت انتقال داده از لپ تاپ به ps3 هست....تقریباً با سرعت 350 تا 400 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میشه!!!
یعنی برای دانلود کامل فیفا 14 از روی لپ تاپ تقریباً 8 ساعت زمان صرف شد....در حالی که این زمان قطعاً باید بسیار کمتر از این ها باشه....کسی میدونه ایراد کار کجاست و چه تنظیماتی باید روی لپ تاپ یا روتر انجام بشه ؟
ممنون از همگی

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
آقا من جدیدا هیچی نمیتونم انتقال بدم...............
تنظیماتی چیزی عوض شده؟!
اسپارتاکوس لجند رو لینک دانلودش رو گرفتم،با PC دان کردم،الان هرکاری میکنم دیگه PS3 با ****** به هیچ وجه وصل نمیشه...............
مستقیم سریع کاکنکت میشه توی تست کانکشن اما با ****** نمیشه.............
به نظرتون مشکل از کجاس؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر