آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
از ps3prox لینک گرفتم دانلود کردم بعد helper رو چیزی که ساخت رو جایگزین کردم ولی بازم نشد.

چند بار باید بزنید تا بشه من خودم برای بعضی بازی ها تا 5-6 دفعه مجبور شدم از اول راه رو برم (البته به جز دانلود بازی)

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
از ps3prox لینک گرفتم دانلود کردم بعد helper رو چیزی که ساخت رو جایگزین کردم ولی بازم نشد.
بعد از اینکه با ps3helper دکمه bay life رو زدی و اون xml رو جایگزین xml ای که ps3 prox میسازه کردی ps3 prox رو یه باز بستی دوباره باز کنی؟!!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
من تو prox میرم get ips رو میزنم دوتا بهم میده الان کدومو باید تو پلی3 وارد کنم؟
البته من با هردوتاشون تو پلی3 امتحان کردم ولی هر دوبار کانکشن تست ناموفق بود!:-/
راهنمایی کنید
دیوار اتش و ... هم خاموشه:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من تو prox میرم get ips رو میزنم دوتا بهم میده الان کدومو باید تو پلی3 وارد کنم؟
البته من با هردوتاشون تو پلی3 امتحان کردم ولی هر دوبار کانکشن تست ناموفق بود!:-/
راهنمایی کنید
اونی که حجمش 137یا6 کیلوبایت هست و باید گزینه اخری رو انتخاب کنی

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
اهان یه چیزی یادم رفت
از وقتی میخوام get ip بزنم باید پلی3 به پی سی وصل باشه؟ از کی باید ایندوتا بهم وصل شن؟

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
اهان یه چیزی یادم رفت
از وقتی میخوام get ip بزنم باید پلی3 به پی سی وصل باشه؟ از کی باید ایندوتا بهم وصل شن؟

نميخواد اوني كه به مال ايران بيشتر ميخوره رو وارد كن ، احتمالا اون مال وي بي ان باشه ، ميتوني از شورت كات كانكشن تو كامپيوترت بگيري اصلي رو
همونم تو ps3 وارد كن با پورت يكسان

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
راهنمایی کنید

اونی که یه این شکله رو انتخاب کن
192.168.1.2
البته به جای اون 2 که قرمزه میتونه از 1 تا 255 باشه ولی اصل اون اعداد بقیه هستش
این واسه پست اول هست ولی لینک خرابه یکی لینکه دانلود این برنامه رو بده تا طبق توضیحاتش برم جلو
تو همین صفحات قبل خودم تو سرور سایت آپلود کرده بودم
View attachment PS3-P_3.zipView attachment Ps3Prox Helper v0.2.rar

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
مرسی از دوستان الان سوالم اینه که بین مودم و پلی استیشن و لپ تاپ کدوم دو تا رو باید به هم وصل کنم با کابل لن؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مرسی از دوستان الان سوالم اینه که بین مودم و پلی استیشن و لپ تاپ کدوم دو تا رو باید به هم وصل کنم با کابل لن؟

لپتاب به مودم و ps3 به مودم
اگه مودمت 1 پرت لن داره و 1 usb لن رو بزن به کنسول و usb رو به لپتاپ

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
لپتاب به مودم و ps3 به مودم
اگه مودمت 1 پرت لن داره و 1 usb لن رو بزن به کنسول و usb رو به لپتاپ

اهان پس مشکل از اینجا بوده اخه من یا لپ تاپم به مودم وصل بوده یا پلی3 به مودم یا لپ تاپ به پلی3:d
حالا فردا باز تست میکنم خبرشو میدم:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
خب مرسی از همه دوستان واسه کمکشون مشکل من هم حل شد و تو قسمت لوگ لینک رو کپی کردم ولی تو دانلود منیجر حجمشو زده 2.366گیگ ولی تو خود پلی3 حجم بازی 2.424هست بازی هم payday هست الان این اختلاف حجم واسه چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر