آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

alexxxx

کاربر سایت
Feb 1, 2012
78
نام
کیوان
سلام
دوستان من اپدیت بازی god of war ascension رو گرفتم با کامپیوتر حالا واسه انتقالش به ps3 مشکل دارم.چطور باید انتقالش بدم؟؟
تا به حال بازی دانلود کردم با pc و بریزم تو ps3 اما اپدیت بازی رو تا حالا انجام ندادم.
از همون راه حل انجام دادم انگار خود ps3 داره اپدیت بازی رو دانلود میکنه و از pc فایل رو نمیگیره:(

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من قبلاً فیفا 13 رو دیجیتالی خریداری کردم و از این طریق دانلود و روی دستگاه ریختم ولی چند روز پیش مشکلی برای دستگاه پیش اومد و همش پاک شده ولی فایل دانلود شده رو رروی pc دارم الان که میخوام انتقالش بدم نمیریزه هیچ اروری هم نمیده. ایا باید دوباره دانلود کنم یا نه!!! فایروال خاموشه و انتی ویروسم نصب نیست

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,221
نام
محمد
من قبلاً فیفا 13 رو دیجیتالی خریداری کردم و از این طریق دانلود و روی دستگاه ریختم ولی چند روز پیش مشکلی برای دستگاه پیش اومد و همش پاک شده ولی فایل دانلود شده رو رروی pc دارم الان که میخوام انتقالش بدم نمیریزه هیچ اروری هم نمیده. ایا باید دوباره دانلود کنم یا نه!!! فایروال خاموشه و انتی ویروسم نصب نیست
یه چک بکن ببین اسم فایلت با اسم فایلی که الان میخواد دانلود بکنه یکیه یا نه . لینکش هم چک کن . بعضی وقتها عوض میشه اسمشون و همینطور آدرسشون . اگه دیدی حجم اون یکی که الان میخوای دان کنی با اونی که قبلا دانلود کردی یکیه و فقط اسمشون فرق کرده کافیه اسم فایلت رو به اسم فایل جدید تغییر بدی .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من حالا که بازی رو دانلود کردم چه جوری بریزمش توی کنسول و کنسول بازی دانلود رو بشناسه این که بازی اورجینال و دستگاه اورجینال هست چه جوری باید انجام بدم:-/
بعد بازی های با حجم بالا رو چه کنم انهایی که بالای 10 گیگ و یا 4 گیگ هستن چه جوری انتقال بدم چون ار بخوام بذارم توی هارد اونم یه داستانی برای خودش داره

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من حالا که بازی رو دانلود کردم چه جوری بریزمش توی کنسول و کنسول بازی دانلود رو بشناسه این که بازی اورجینال و دستگاه اورجینال هست چه جوری باید انجام بدم:-/
بعد بازی های با حجم بالا رو چه کنم انهایی که بالای 10 گیگ و یا 4 گیگ هستن چه جوری انتقال بدم چون ار بخوام بذارم توی هارد اونم یه داستانی برای خودش داره

فایلو طبق روشی که صفحه اول گفته تو برنامه قسمت replace آماده کن با توجه به نکته هایی که پایین میگم قبل از زدن Add و بعدش add رو بزن

اسم فایل xml باید هم اسم فایل بازی باشه
descibtion باید هم اسم فایل باشه
قبل از زدن add باید اون بالا save رو بزنی
اون آپدیت برای آپدیت بازی هاس و نیازی نیست رو گزینه پایینی بزنی و بعد add رو آپدیت کنی
فایروال و آنتی ویروستم باید بسته باشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فایلو طبق روشی که صفحه اول گفته تو برنامه قسمت replace آماده کن با توجه به نکته هایی که پایین میگم قبل از زدن Add و بعدش add رو بزن

اسم فایل xml باید هم اسم فایل بازی باشه
descibtion باید هم اسم فایل باشه
قبل از زدن add باید اون بالا save رو بزنی
اون آپدیت برای آپدیت بازی هاس و نیازی نیست رو گزینه پایینی بزنی و بعد add رو آپدیت کنی
فایروال و آنتی ویروستم باید بسته باشه

حامد درست شد
ولی عجب روش باحالی بود فکر نمیکردم این جوری حل بشه اهم ایول به مخشون کلا با این برنامه هاشون
مرسی حامد در کل با همون تماس توانستم حلش کنم:d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حامد درست شد
ولی عجب روش باحالی بود فکر نمیکردم این جوری حل بشه اهم ایول به مخشون کلا با این برنامه هاشون
مرسی حامد در کل با همون تماس توانستم حلش کنم:d

چاکرم حسین جان خوشحالم تونستم کمکت کنم بهت گفتم خیلی باحاله الان فایلتو تو کامپیوترت بکاپ کن تا بعده ها هر بار جا کم آوردی تو کنسول پاک کن و باز اگه خواستی مثل همین روش دوباره نصب کن بازی کن
این روش خیلی خیلی بهتر از بکاپ گرفتن کل اطلاعاته کلا به همه توصیه میشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چاکرم حسین جان خوشحالم تونستم کمکت کنم بهت گفتم خیلی باحاله الان فایلتو تو کامپیوترت بکاپ کن تا بعده ها هر بار جا کم آوردی تو کنسول پاک کن و باز اگه خواستی مثل همین روش دوباره نصب کن بازی کن
این روش خیلی خیلی بهتر از بکاپ گرفتن کل اطلاعاته کلا به همه توصیه میشه

اهم نه من بازی ها رو نگه نمیدارم و بالافاصله که بازی رو تمام کردم و تروفی هاش هم که صدردصد کردم بازی رو پاک میکنم
هارد پلی 3 اصلا جا نداره نمیخوام نگه دارم توش برام مهم نیست
الانم دارم بازی Darksiders رو که همین الان دانلودش تمام شده رو انتقال میدم ولی 10 گیگه لامصب زیاده و نمیدونم چرا سرعتش کمه تا دیروز سرعتش زیاد بود
اگر دیدم اوضاع این طوری بود با لن وصل میکنم که سرعتش بره بالا
مرسی در کل حامد جان توصیحاتت خوب بود:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر