آموزش جیلبریک همه ی ورژن های فرم ور 3.1

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام !

چند وقت پیش برنامه جیلبریک کردن نسخه های 3.1 ( 3.1.2 و 3.1.1 و .3.1 ) توسط تیم Geohot عرضه شد ااسم برنامه هم Blackra1n هست جالب بدونید این برنامه تمام iPhone ها و iPod Touch ها رو جیلبریک میکنه !

توجه : به گفته Dev-Team فقط کسانی که گوشی آنلاک فکتوری دارن میتونن از این روش استفاده کنن

1- فبل از هر کاری فرم ور مربوط به گوشیتون رو دانلود کنید : ( لینک ها مربوط به نسخه 3.1.2 هست )

iPhone 2G , iPhone 3G , iPhone 3Gs

2- بعد از دانلود فرم ور از طریق iTunes اونو ریستور کنید

3- بعد از این کار برنامه Blackra1n رو از دو لینک زیر دانلود کنید :

ParsaSpace Link , RapidShare Link

4- برنامه آیتونر رو ببندید آیفون رو به سیستم وصل کنید

5- برنامه Blackra1n رو اجرا کنید و Make It Run رو بزنید صبر کنید تا پیفام Done, Reboot نشون بده ( نیازی نیست گوشی رو به Recovery Mode ببرید چون این برنامه خودش این کارو میکنه )

تبریک میگم شما موفق به جیلبریک کردن آیفونتون شدید !

چند تا نکته :

- اگر احیانا گوشیتون تو Recovery Mode گیر کرد به من PM بدید
- برای نصب Cydia و Icy گوشی رو از طریق وایرلس به اینترنت وصل کتید و برنامه Blackra1n رو از تو گوشی اجرا کنید و این دو برنامه رو دانلود و نصب کنید !( عکس آیکون برنامه در گوشی رو ببینید )

سوالی بود در این تاپیک مطرخ کنید !

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
salam komak niaz daram fori! man ipod toucham ro hamin kari rush anjam dadam vali alan vaghty blackrain ro zadam hanuz ruye in peigham munde! done wait for reboot! chkar konam
bebakhshid ke nemitunam farsi type konam

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
salam komak niaz daram fori! man ipod toucham ro hamin kari rush anjam dadam vali alan vaghty blackrain ro zadam hanuz ruye in peigham munde! done wait for reboot! chkar konam
bebakhshid ke nemitunam farsi type konam
خوب فکر نمیکنم مشکلی باشه iPod Touch ریستارت شد ؟
اگه شده آیپادتون جیلبریک شده ! دیگه نگرانی نداره
اون پیفامی هم که میگین عادیه واسه همه میمونه چون همونطور که نوشته کارش تموم شده ( Done )

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
خوب فکر نمیکنم مشکلی باشه iPod Touch ریستارت شد ؟
اگه شده آیپادتون جیلبریک شده ! دیگه نگرانی نداره
اون پیفامی هم که میگین عادیه واسه همه میمونه چون همونطور که نوشته کارش تموم شده ( Done )
آقا ممنون ولي اين ريست شدنش خيلي طول مي كشه و بعدش من سعي كردم روش بازي كرك شده بريزم نشد! تا يه جاييش رفت بعد اررور داد.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا ممنون ولي اين ريست شدنش خيلي طول مي كشه و بعدش من سعي كردم روش بازي كرك شده بريزم نشد! تا يه جاييش رفت بعد اررور داد.
برای نصب برنامه های کرک شده شما باید از Cydia سورس : http://cydia.hackulo.us رو Add کنی
و بعدشم برنامه AppSync رو دانلود و نصب کنی
و حتما حتما بعدش iPod ت رو ریستارت کن و بعدم برنامه های کرک رو بریز بدون Error نصب میشن !

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
ميگم من از خود itunes store آيپادم رو آپديت كردم (3.1.2) الان اين لينكايي كه شما گذاشتين فرق ميكنه؟
ويرايش:
من هرچي سعي كردم جيل بريك نشد. اونجايي كه توي پست قبلم نوشتم گير مي كنه و با اينكه بعد از 10 دقيقه بالا مياره ولي نميشه برنامه ي كرك شده روش ريخت. ميگم برنامه هاي كرك شده رو بايد از روي itunes بريزيم روش ديگه نه؟

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
جیلبریک شده ولی شما بلد نیستی برنامه کرک بریزی برنامه کرک رو که از iTunes دانلود نمی کنن !
از سایت http://appulo.us/appdb/ بگیر در ضمن یادت باشه باید Authorize کنی ! بعد بریزی برنامه ها رو !

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
سلام
آقا یکی به دادم برسه
یه 3gs 32gig گرفتم که جلبریک نشده و برنامه روش نصب نمی شه
لطفاً راهنمایی ام بکنین که چیکار بکنم و آیا راهی هست یا نه؟؟؟
ثواب داره بخدا

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
آقا یکی به دادم برسه
ثواب داره بخدا

دوست عزیز بهتر هست صبر کنی تا جیلبریک جدید بیاد.
اگه این هکر ها ناز نکنن همین روزا میاد :smile:

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
سلام
آقا یکی به دادم برسه
ثواب داره بخدا

دوستان خبری نشد از این پرپل رین

psychopathic

کاربر سایت
May 27, 2010
126
نام
میلاد
سلام من یک iphone 2g دارم که دیروز با itunes نسخه ی 3.1.2 رو دانلود و نصب کردم بعد iphone عکس usb و itunes رو انداخت که توی itunes نوشته بود سیم کارتتون غیر قانونیه و iphone هم فقط تماس ضروری رو میگیره. لطفا" فوری راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر