آموزش تعویض هارد دیسک پلی استیشن 4

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام خدمت شما دوست عزیز

بنده تا حالا نه کنسول داشتم و نه کار کردم اما طبق نجربه فکر کنم اون 50 60 گیگ خالی که دارید حکم 5 تومن کارت عابر بانک رو داره . یعنی این 50 60 گیگ مصرفش برای خود دستگاه هست حالا باید دید که دستگاه چه مصرفی با این هواهد داشت ؟ استفاده برای اجرای بازی یا سیستم عامل یا برنامه های جرا کننده و یا اینکه برای حفظ سرعت اجرای دستگاه.
اگر کامپیوتر داشته باشید حتما تجربه کردید وقتی درایوی که ویندوز در آن نصب شده باشد ، پر شود عملکرد کل کامپیوتر کند خواهد شد.

البته همه این ها احتمالات هست و نظر شخصی بنده هست.

موفق و سربلند
بله
ممکنه
من هم میخواهم مطمئن بشم
برای همین اینجا مطرح کردم
مثال عابر بانک خیلی خوب اومدی
ولی باتوجه به این که خود کنسول حدود 50 الی 60 گیگ رو بزداشته( هارد 1 ترابایت حدود 930 گیگ فضا در ویندوز به کاربر میده) در صورتی که PS4 حدود 860 گیگ میده
اگر بخواهد 60 گیگ دیگه رو هم بلاک کنه که چه خبره.؟

Sent from my E6633 using Tapatalk

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام خدمت شما دوست عزیز

بنده تا حالا نه کنسول داشتم و نه کار کردم اما طبق نجربه فکر کنم اون 50 60 گیگ خالی که دارید حکم 5 تومن کارت عابر بانک رو داره . یعنی این 50 60 گیگ مصرفش برای خود دستگاه هست حالا باید دید که دستگاه چه مصرفی با این هواهد داشت ؟ استفاده برای اجرای بازی یا سیستم عامل یا برنامه های جرا کننده و یا اینکه برای حفظ سرعت اجرای دستگاه.
اگر کامپیوتر داشته باشید حتما تجربه کردید وقتی درایوی که ویندوز در آن نصب شده باشد ، پر شود عملکرد کل کامپیوتر کند خواهد شد.

البته همه این ها احتمالات هست و نظر شخصی بنده هست.

موفق و سربلند
به نظرم يه بار rebuild كنين احتمالن حل ميشه

saeidf

کاربر سایت
Sep 15, 2013
22
اقا این هاردو خریدم کار کرده الان تو منو کرش داره و لگ میزنه و هارد صدای تق تق و قرج قرج میده
چ مارکی بخرم؟؟ مال کارکرده بودنش نست صدا میده؟
kl7x_img_20160404_225712.jpg

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
اقا این هاردو خریدم کار کرده الان تو منو کرش داره و لگ میزنه و هارد صدای تق تق و قرج قرج میده
چ مارکی بخرم؟؟ مال کارکرده بودنش نست صدا میده؟
kl7x_img_20160404_225712.jpg
مشكل از هارد هست بكاپ بگيرين هارد رو فرمت كنين اگه درست نشد مشكل هد داره يه هارد نو بگيرين

• Like
Reactions: nimaprince

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
رفقا یه هارد یک و دو ترا برای تعویض هارد پلی فور به ما معرفی کنید که همه جوره مچ باشه و زیاد هم گرون نباشه .
ممنون

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
رفقا یه هارد یک و دو ترا برای تعویض هارد پلی فور به ما معرفی کنید که همه جوره مچ باشه و زیاد هم گرون نباشه .
ممنون

Seagate backup plus slim
هم ١ ترا داره هم ٢ ترا قيمتشم حدود ١٨٠ و ٢٨٠ هست

• Like
Reactions: emperaturs

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
ممنون این سامسونگ اینترنال لپتاپی ها چطوره ؟ حدود 300 هست قیمتش

اونم همين هارده
هم هارد خود كنسول هم اين سيگيته سامسونگه ولى چون واردات هارد لپتاپ كمتره گرون تر ميفروشن

• Like
Reactions: emperaturs

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان این مشکل من حل نشد که نشد
رشه علمی هم نداره
جایی هم چیزی نخوندم در این باره !!!!!!!!
کسی میدونی ؟
کمکی کنید ثواب داره
آخر هارد رو بلاک کرده
چیزی در حدود 50 گیگ

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
ببخشید دوستان من هر کار کردم اون قسمت شفاف کنسول رو نتونستم جدا کنم برای تعویض هارد . دقیقا همونطور که پست اول گفته دو تا گوشه رو فشار میدم ولی اصلا بیرون نمیاد . میشه کمک کنید چطور باید دربیارمش ؟ قلق خاصی داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر