آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه سوال باید حتما اوتوماتیک باشه مودم یا کانکشنی هم میشه!؟
فرقی نمیکنه
ولی حالت اتوماتیک خیلی بهتر هست تنظیمات رو بهتر انجام میده
سلام
دوستان عزیز من برای کانکشن PS3 از مخابرات
Primary DNS
و
Secondary DNS
پرسیدم ولی هیچ جوابی بهم نمیدن:|
کسی میتونه راهنماییم کنه؟

ای بابا انها که هیچی حالیشون نمیشه
سعی کن به حالت اتوماتیک بذار تنظیم کنه بهتر تا دیگه اون دو تا رو نخواهی وارد کنی
یا اینکه باید بری توی تنظیمات مودم و از اونجا درش بیاری همین

sasan7khat

کاربر سایت
Jun 8, 2012
32
سلام به همه بروبکس دوستان من 4.41 ریباگ دارم به نتورکم وصل میشم بازی هارم میتونم آپدیت کنم اما تو نتورک هیشکی نیست که باهاش بازی کنم ؟
تو قسمت اینترنت به صورت اوتوماتیک وصل شدم ینی از اونه ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به همه بروبکس دوستان من 4.41 ریباگ دارم به نتورکم وصل میشم بازی هارم میتونم آپدیت کنم اما تو نتورک هیشکی نیست که باهاش بازی کنم ؟
تو قسمت اینترنت به صورت اوتوماتیک وصل شدم ینی از اونه ؟

خوب بازی که داری چی هست احتمالا اون بازی سرورهاش خلوط هست یه بازی دیگه هم امتحان ببین اونجا هست یا نه مثلا کیل زون2 یا 3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
کال اف بلک اوپس 1 و تکن و چندتای دیگه

خوب معلومه اینا سرورهاشون خلوط شده و به ندرد کسی میره داخلشون برای بازی
سعی کن بازی Resident Evil 5 یا 6 رو بذاری یا tekken tag tournament 2 رو بذاری یا UNCHARTED 2 یا 3 که خودم هر چند وقت یکبار بازی میکنم و روم هاش هنوز که هنوز شلوغه

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
دوستان من چند شب پیش با بچه ها بدون هیچگونه دوشواری TLOU انلاین بازی میکردم ولی 2 شبه که یه مشکلی برام پیش اومده موقع تست کانکشن NAT TYPE 2 هستش و این پیام رو پایین صفحه میده
The router in use may not support IP fragments... و این حرفا الان اصلا نمی تونم به سرور بازی وصل شم مشکل از چیه؟؟؟؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
تقریبا دو روزی میشه هنگام اتصال پیغام اشتباه بودن یوزر نیم پسوورد اینترنت رو میده! در صورتی که با PC با همون یوزر نیم پسوورد به نت وصل میشم!
حتی تنظیماتش رو هم یکبار دیگر ست کردم ولی جواب نمیده ... مشکلش چیه؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
تقریبا دو روزی میشه هنگام اتصال پیغام اشتباه بودن یوزر نیم پسوورد اینترنت رو میده! در صورتی که با PC با همون یوزر نیم پسوورد به نت وصل میشم!
شما یه بار رو حالت easy تست کن ببین همین اررور رو میده یا نه منم یه مدت اینطور بودم

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR

شما یه بار رو حالت easy تست کن ببین همین اررور رو میده یا نه منم یه مدت اینطور بودم

تحقیق کردم ، به این نتیجه رسیدم : مشکل از مک مودم آدرس هستش! حالا این چیه؟ چکارش کنم؟

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
تحقیق کردم ، به این نتیجه رسیدم : مشکل از مک مودم آدرس هستش! حالا این چیه؟ چکارش کنم؟

شما مودمت رو روی حالت PPPoE کانفیگ کن و یوزر و پسوردت رو به مودم بده و در قسمت تنظیمات PS3 بین 3 گزینه ی automatic , manual , pppoe گزینه ی automatic رو انتخاب کن.
درغیر این صور اگه Bridge کانفیگ کرده باشی ، باید مودم رو بعد از هربار استفاده کردن توسط هر device خاموش-روشن کنی. وقتی که PS3 ارور user/pass میده مودم رو ریست کنی به احتمال زیاد درست میشه ولی دیگه نباید PC به نت وصل باشه.
بهترین راه ، کانفیگ کردن مودم روی حالت PPPoE هست که مودم خودش مستقیم به نت وصل میشه و شما میتونی با هر deviceـی ازش اینترنت بگیری.

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
شما مودمت رو روی حالت PPPoE کانفیگ کن و یوزر و پسوردت رو به مودم بده و در قسمت تنظیمات PS3 بین 3 گزینه ی automatic , manual , pppoe گزینه ی automatic رو انتخاب کن.
درغیر این صور اگه Bridge کانفیگ کرده باشی ، باید مودم رو بعد از هربار استفاده کردن توسط هر device خاموش-روشن کنی. وقتی که PS3 ارور user/pass میده مودم رو ریست کنی به احتمال زیاد درست میشه ولی دیگه نباید PC به نت وصل باشه.
بهترین راه ، کانفیگ کردن مودم روی حالت PPPoE هست که مودم خودش مستقیم به نت وصل میشه و شما میتونی با هر deviceـی ازش اینترنت بگیری.

ممنون از راهنماییتون ...
ولی من مودم رو دستی هم روشن خاموش میکنم ولی باز هم خطا میده:|
حالا اگه رو حالت PPPoE کانفیگ کنم ، سیستم (PC) رو که روشن میکنم خودش مستقیم وصل میشه؟ یعنی از حالت کانکشنی در میاد؟ چجوری کانفیگش کنم؟
همون جا که 168.192.1.1 رو تو فایر فاکس وارد میکنم؟ ازونجا؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
واسه ثبت نام تو PSN چه کشوری واسه ثبت نام خوبه؟

اروپا (UK) چون ریجن 2 هستش و بازی هایی که گیرمون میاد اکثرا ریجن 2 هستن و مشکلی با آنلاین پس اونها پیش نمیاد ...
البته US هم بزنی میشه در صورت وجود مشکل درستش کرد ...
اصن هرجا خواستی بساز:d
ممنون از راهنماییتون ...
ولی من مودم رو دستی هم روشن خاموش میکنم ولی باز هم خطا میده:|
حالا اگه رو حالت PPPoE کانفیگ کنم ، سیستم (PC) رو که روشن میکنم خودش مستقیم وصل میشه؟ یعنی از حالت کانکشنی در میاد؟ چجوری کانفیگش کنم؟
همون جا که 168.192.1.1 رو تو فایر فاکس وارد میکنم؟ ازونجا؟
مودم رو روی PPPoE کانفیگ کردم و یوزر و پس رو وارد مودم کردم و تنظیماتش رو هم توی کنسول دقیق وارد کردم ولی باز هم اررور میده:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر