آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
موقع تست کانکشن ارور playstation network میده کسی میدونه مشکل چیه؟ 2 تا اینترنت دارم با یکیش کانکت میشه ولی با اون یکی که جدید گرفتم وصل نمیشه!

soroosh_shssh

کاربر سایت
Dec 3, 2011
15
نام
سروش
دوستان واقعاً دستتون درد نکن
اگر این تاپیک نبود عمراً نمیتونستم وصلش کنم
بازم ممنون بابت راهنمایی ها

---------- نوشته در 03:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:09 AM ارسال شده بود ----------

من امروز کنسول رو آپ کردم و از قسمت internet setting به صورت دستی ip ها و Dns ها رو هم وارد کردم اما روی کانکشن تست بازم ارور DNS میده یعنی internet connection رو filed میزنه . با یه کابل lan دیگه هم تست کردم همین مشکل رو داشت حالا باید کنسول رو با کارت شبکه به pc وصل کنم؟ چطوری؟ یا راه دیگه ای هم هست؟
در ضمن این کیفیت سیگنال رو از کجا میشه دید؟

دوست عزیز منم همین مشکل را داشتم
DNS , IP , MTU را وارد میکردم ولی ارور میداد
فکر میکردم مشکل از DNS یا MTU باشه ولی به این نتیجه رسیدم که مشکل از IP هستش و برا من فقط با IP:192.168.1.7 کار کرد
شما هم امتحان کن شاید درست بشه

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
سلام
من لپ تاپم را با این وایمکس ایرانسل که سیم کارت رو وصل میکنی به لپ تاپ اینترنت دارم حالا میخوام ps3 رو وصل کنم میخواستم بدونم چجوری باید وصل کنم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من لپ تاپم را با این وایمکس ایرانسل که سیم کارت رو وصل میکنی به لپ تاپ اینترنت دارم حالا میخوام ps3 رو وصل کنم میخواستم بدونم چجوری باید وصل کنم
با همونی که میخواهی وایرلس را نصب کنی میتوانی وایمکس هم وصل کنی پست اول رو برو نگاه کن و با روش وایرلس انجام بده و اخر رمز وایمکس را وارد کن تا وراد بشی

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
موقع تست کانکشن ارور playstation network میده کسی میدونه مشکل چیه؟ 2 تا اینترنت دارم با یکیش کانکت میشه ولی با اون یکی که جدید گرفتم وصل نمیشه!

مشکل از مخابرات هستش ، منم دقیقا همین مشکل شما رو داشتم . mtu مودم رو عوض کنید شاید برطرف بشه.

اینکار واسهٔ من جواب داد.

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
آقا ببخشید من می خوام با PLAYSTATION 3 وصل بشم به اینترت ولی ERROR می ده وارد تنظیمات مودم می شم تنظیمات رو می زنه ولی تنظیماتش عوض نمی شه 8-| می خوام بدونم شما به این مشکل برخوردین؟ اگه آره بگین چه جوره حل می شه واقعا مهمه[-o<
ببخشید اگه سوالم چرت و پرته آخه من زیاد حرفه ای تو این کارا نیستم

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
آقا ببخشید من می خوام با PLAYSTATION 3 وصل بشم به اینترت ولی ERROR می ده وارد تنظیمات مودم می شم تنظیمات رو می زنه ولی تنظیماتش عوض نمی شه 8-| می خوام بدونم شما به این مشکل برخوردین؟ اگه آره بگین چه جوره حل می شه واقعا مهمه[-o<
ببخشید اگه سوالم چرت و پرته آخه من زیاد حرفه ای تو این کارا نیستم
اگه با مودم به نت وصل میشی حالا با pc یا هر چیز دیگه خب دیگه چه ربطی داره که می خوای تنظیمات مودم رو عوض کنی:-/

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
یه چی داره به اسم WPA که من اصلا نمی دونم آدامسه شکولاته چیه حالا می خوام بزارم رو none بلکم از خیرش بگزریم.ولی مودمه ناسازگاری می کنه و تنظیماتش عوض نمی شه:angry: :cursing::ranting:

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
بچه ها ترو خدا کمک کنید من پلی رو به اینترنت وصل کردم >:d و فقط باید مودم رو میزاشتم رو حالت briging (اگه درست نوشته باشم) ولی pc از اینترنت اومد بیرون نمی شه جفتشون تو حالت briging برن تو اینترنت؟؟؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

دوتا سوال داشتم:
1- وقتی آدرس PS3 رو توی DMZ میذاریم، بازم لازمه که port forward کنیم؟
2- واسه گرفتن NAT بهتره، باید Port Forward کرد یا Port Trigger؟ فرق این دوتا چیه؟

ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر