آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
امروز با دو تا کابل لن ps3 رو به مودم وصل کردم مستقیما....نمیخوام با PC شِیر کنم....
هر جفتش رو که وصل میکنم مینویسه:
connect an Ethernet cable
احتمالش هست که پورت لن مودمم خراب باشه؟؟ اگر امکانش هست لطفا یه راهی پیشنهاد کنید تا تست کنم مطمئن شم....ممنون....

دوست عزیز شما با همون پورت لن یک بار به PC وصل کنید به کارت شبکه. که مطمیین بشید پورت لن سالمه.

احتمال هم میدم که 2 کابل شبکه که شما روی پلی 3 تست کردید از نو استرایت بسته شده باشد.

شما باید کابل کراس درست کنید. یعنی یک سر کابل استانداره 568A و سر دیگه 568B باشه.

به این ترتیب: 568A
سفید سبز
سبز

سفید نارنجی
آبی

سفید آبی
نارنجی

سفید قهوه ایی
قهوه ایی

و سر دیگر کابل:568B

سفید نارنجی
نارنجی

سفید سبز
آبی

سفیدآبی
سبز

سفید قهوه ایی
قهوه ایی.

(به سر کابلها نگاه کنید اگه رنگ بندی ها به شکل بالا بود که درسته کابل از نوع کراس هستش ولی اگه هر دو سر کابل یک استاندارد بود کابل شما استرایت یا نرمال هستش و باید یک سرشو تغییر بدید)

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام پدرام جان من به psn وصل شدم قبل از اين كه اين تاپيك رو بخونم كار خيلي راحتي بود اول كه ميخواي اكانت درست كني ميگه برو يه جايي يه چيزي دان لود كن بعدشهم مثل ساختن e-mail يه اكانت ساختم اما اين چيزي كه شما نوشتي خيلي پيچيدس مگه اين تاپيك براي وصل شدن يه psn نيست پس اين چيز هايي كه شما نوشتي چيه ؟؟ يا اون كاري كه من كردم چي بوده ؟؟

zizou

کاربر سایت
Aug 28, 2007
151
نام
saeed
سلام
من خودم هم از همین مودم استفاده می کنم وقتی که ps3 روشن باشه کابل لن که وصل می کنم کانکت نمیشه.
مودمو روشن کن کابل لن به ps3 وصل کن بعد ps3 روشن کن کانکت میشه البت اگه تنظیمات درست باشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام پدرام جان من به psn وصل شدم قبل از اين كه اين تاپيك رو بخونم كار خيلي راحتي بود اول كه ميخواي اكانت درست كني ميگه برو يه جايي يه چيزي دان لود كن بعدشهم مثل ساختن e-mail يه اكانت ساختم اما اين چيزي كه شما نوشتي خيلي پيچيدس مگه اين تاپيك براي وصل شدن يه psn نيست پس اين چيز هايي كه شما نوشتي چيه ؟؟ يا اون كاري كه من كردم چي بوده ؟؟

این آموزش اتصال به اینترنت.البته سعی شده تنظیمات Manual توضیح داده بشه.اما شما توی Playstation Network داشتی ID می ساختی.
این بحث جدای از چیزی هست که شما میگی.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
کابل رو که وصل می کنم به مودم هیچ اتفاقی نمی افته. کابلم Cross هست. تنظیمات مودم رو باید روی PPPOE باشه یا Bridge? بغیر از این چه چیزهای دیگه ای رو باید فعال کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
مودم باید رو pppoe و در حالت alive یا keep alive باشه ، اصلا شما با تنظیمات مودم کاری نداشته باش. (نیازی به این کار نیست)
البته اگه تا الان دست نزدی.;)

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
یک سئوال برای من پیش اومد:
تفاوتی بین Wired و Wireless در پینگ و سرعت وجود داره؟
و سئوال بعد اینکه برای بازی آنلاین مثلا MW2 هر ساعت چقدر از اینترنت مصرف میشه؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
مودمم رو PPPOE هست. این حالت Alive یا Keep Alive توی کدوم قسمت تنظیمات مودم هست که ببینم فعال هست یا نه؟
برند و مدل مودم شما چیه ؟ این حالت تو مودمای مختلف (از نظر اسمی) فرق میکنه ، راحت ترین حالت تشخیصش هم اینه که ببینی مودمت در حالت بیکار هم به net وصله یا نه.;)

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
برند و مدل مودم شما چیه ؟ این حالت تو مودمای مختلف (از نظر اسمی) فرق میکنه ، راحت ترین حالت تشخیصش هم اینه که ببینی مودمت در حالت بیکار هم به net وصله یا نه.;)
مشکلم حل شد. مودم رو با usb به کامپیوتر و ps3 رو به کارت شبکه وصل کردم. بعد توی تنظیمات کانکشن Allow Other Network User To Connect ، usb رو فعال کردم، درست شد. مودمم micronet هست. فکر کنم فعاله، چون وقته بیکاری هم وصله. ممنون از شما

Prince_Amin

کاربر سایت
Dec 28, 2009
41
دوستان اکانت psn چطوری بسازیم؟؟توی انتخاب کشورها خیلی از کشورها رو نداره!بعدش وسطاش ادرس کامل میخواد به علاوه ی مستر کارت و غیره!!!!!کمک لطفا

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
کاری نداره. مودم که به کامپیوتر باید وصل باشه. یه کابل شبکه که یه سرش به PS3 و سره دیگه اش به کارت شبکه PC وصل میشه. توی تنظیمات کانکشنی که مربوط به مودم و کامپیوتر هست توی قسمت Allow Other Network User To Connect....، Advanced رو فعال می کنی. تمام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر