Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
793
نام
Reza
خود چارت سونی میگه -8 میلیون دلار، شما میگی سوددهی داشته؟ :-/
نگو که ۲.۷ میلیون رو ضربدر ۷۰ دلار کردید...:D

زمان بعد از جدول اول متوقف شده تا جدول دوم هم اصلا نیم میلیون بیشتر نفروخته رچت به سود دهی رسیده باشه :D
از ۲۰۲۱ تا الان هم نتنها رچت فروش بیشتری نداشته بلکه چندتا نسخه ازش هم refund کردن فروشش منفی بوده ضررش از ۸ میل شده ۱۰ میل :D

• Like
Reactions: VecchiaSignora

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
فروش TLoU2 در مقایسه با ریمستر TLoU1 کمه، ولی یه سری نکته رو هم باید دقت کرد. :D
تا زمان انتشار این آمار (اواخر فوریه ۲۰۲۲) حدود ۸ سال از انتشار ریمستر TLoU1 می‌گذشته ولی ۲ سال بوده که TLoU2 عرضه شده بوده.
از اون طرف قیمت ریمستر سریع‌تر پایین اومد و یه دورانی هم کلی از PS4ها باندل این بازی بودن، از جمله کنسول خودم! :D
برای همین درآمد نسخه دوم از ریمستر بیشتره و ۴۴۷ میلیون در برابر ۴۰۲ میلیون دلار هست.
در مجموع بیشتر از ۱۰ میلیون نسخه توی کمتر از دو سال برای بازی‌ای که تا خرخره لیک شد (اون هم با اون مدل داستان و روایت که لیک شدنش گند زد به تجربه خیلی‌ها)، به نظرم اصلا آمار بدی نیست و تا الان که حدود دو سال از این آمار می‌گذره هم مطمئنا بیشتر شده.
-----
فروش GTS خیلی فراتر از انتظارم هست و فکر می‌کردم پایین‌تر از اینا باشه! :D
فروش Bloodborne هم همین‌طور. یعنی باعث شد دوباره حیرت کنیم از اینکه حالا نسخه دوم هیچی، چرا حتی یه ریمستر 60fps هم ازش نمی‌سازن. :|

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
فروش TLoU2 در مقایسه با ریمستر TLoU1 کمه، ولی یه سری نکته رو هم باید دقت کرد. :D
تا زمان انتشار این آمار (اواخر فوریه ۲۰۲۲) حدود ۸ سال از انتشار ریمستر TLoU1 می‌گذشته ولی ۲ سال بوده که TLoU2 عرضه شده بوده.
از اون طرف قیمت ریمستر سریع‌تر پایین اومد و یه دورانی هم کلی از PS4ها باندل این بازی بودن، از جمله کنسول خودم! :D
برای همین درآمد نسخه دوم از ریمستر بیشتره و ۴۴۷ میلیون در برابر ۴۰۲ میلیون دلار هست.
در مجموع بیشتر از ۱۰ میلیون نسخه توی کمتر از دو سال برای بازی‌ای که تا خرخره لیک شد (اون هم با اون مدل داستان و روایت که لیک شدنش گند زد به تجربه خیلی‌ها)، به نظرم اصلا آمار بدی نیست و تا الان که حدود دو سال از این آمار می‌گذره هم مطمئنا بیشتر شده.
-----
فروش GTS خیلی فراتر از انتظارم هست و فکر می‌کردم پایین‌تر از اینا باشه! :D
فروش Bloodborne هم همین‌طور. یعنی باعث شد دوباره حیرت کنیم از اینکه حالا نسخه دوم هیچی، چرا حتی یه ریمستر 60fps هم ازش نمی‌سازن. :|
-----
با این بند و بساط هک، فقط مونده رنگ شورت جیم رایان لو بره! :D معلوم نیست فردا که از خواب بیدار می‌شیم چه چیزهایی منتشر شده!
به این نکته هم باید دقت کرد که بعد از سریال، بازی فروشش بیشتر شده هم نسخه ریمستر هم دوم هم ریمیک.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
همین الن ویک ۲ که کلی هم جوایز برد مگه فروشش چقدر بوده؟ دد اسپیس چقدر ؟
تو سبک تلو فروش بازیها تو همین رنج هستن.

فرانچایز رزیدنت اویل با اون کامیونیتی قوی برو آمار فروش همه رزیدنت ها از نسخه ۷ تا الان را در بیار همگی تو همین ۱۰ -۱۲ میلیون نسخه فروختن.
با سبکش چیکار دارم :-/ من نسبت به شماره اولش گفتم. فقط ریمستر TLoU1 تا حالا ۱۸ میلیون فروخته. حالا خود نسخه اصلی رو PS3 رو کاری نداریم. با توجه به اون، فروش ۱۰ میلیونی برای شماره دوم پایینتر از انتظاره دیگه.
کدوم چارت سونی ؟
توهم برت داشته؟
سونی چیزی اعلام نکرده خودش تمامی این جداول میتونن فیک باشن. حتی فیک هم نباشن اصلا معلوم نیست تا چه تاریخی هستن فروش این بازیهایی که اعلام کرده..
فیک چیه، اینا آمارهای داخلی سونی بوده که تو این هک همش رو درآوردن. شما دیروز طبق همین آمار داشتی از Insomniac تمجید میکردی، یهو الان شد فیک؟:-/

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
این آمار تقریبا برا دو سال پیشه
همون 2.7 فروش رچت رو حتی 40 دلار هم حساب کنید باز به سوددهی رسیده (در آمار زده 145m فروخته میانگین میشه هر نسخه 53.7دلار) و تا الانم قطعا فروشش بیشتر شده و اینستال بیس PS5 هم بیشتر شده
ولی اگر این لیست درست باشه آمار بعضی بازی ها عجیب بالاتر از انتظاره مثلا آمار GT Sport یا 7.2 میلیون دیزگان یا 5میلیون درایوکلاب که به عنوان یه بازی شکست خورده باز از بعضی بازیا بیشتر فروخته

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
با سبکش چیکار دارم :-/ من نسبت به شماره اولش گفتم. فقط ریمستر TLoU1 تا حالا ۱۸ میلیون فروخته. حالا خود نسخه اصلی رو PS3 رو کاری نداریم. با توجه به اون، فروش ۱۰ میلیونی برای شماره دوم پایینتر از انتظاره دیگه.

فیک چیه، اینا آمارهای داخلی سونی بوده که تو این هک همش رو درآوردن. شما دیروز طبق همین آمار داشتی از Insomniac تمجید میکردی، یهو الان شد فیک؟:-/

که ۲.۷ میلیون رو ضربدر ۷۰ دلار کردید...:D
تو همون جدول میزان فروش خالص رو زده ۱۴۵ میلیون دلار. خرج بازی هم که ۸۰ م دلار بود.
اینو چطوری منفی و شکست مبیینی ؟
تازه این نسخه پی سی هم حساب نکرده‌.
همون 2.7m رو ضربدر ۴۰ دلار کن بازم سوده. اگرچه خودش میزان فروش رو نوشته ۱۴۵م

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
تو همون جدول میزان فروش خالص رو زده ۱۴۵ میلیون دلار. خرج بازی هم که ۸۰ م دلار بود.
اینو چطوری منفی و شکست مبیینی ؟
تازه این نسخه پی سی هم حساب نکرده‌.
همون 2.7m رو ضربدر ۴۰ دلار کن بازم سوده. اگرچه خودش میزان فروش رو نوشته ۱۴۵م
خب طبق این آمار دومی دیگه منفی نیست، ولی بازم کمتر از انتظاره. رچت PS4 تو همین جدول ۷ میلیون فروخته.

کلا این و ریترنال فروششون جالب نبوده دیگه، مگه تقصیر منه؟ :-/

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
جالبه دیزگان فروش ۷ میلیون نسخه ای داشته که واقعا فروشش خیلی خوب بوده ولی سونی صرفا به خاطر متاش اون بلا رو سر سازندش اورد
بعد ما به سونی و سونی فن ها میگیم متا پرست بهشون بر میخوره

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
جالبه دیزگان فروش ۷ میلیون نسخه ای داشته که واقعا فروشش خیلی خوب بوده ولی سونی اون بلا رو سر سازندش اورد
بعد ما به سونی و سونی فن ها میگیم متا پرست بهشون بر میخوره
سونی بلایی سر دیزگان نیورد. خود روسای بند استودیو pitch ای که برای دیزگان 2 آماده شده بود رو رد کردن و کارگردانش هم همین رو گفت. اصا کار به نظر سونی پرسیدن نرسید کلا و دیزگان 2 رو همون روسای استودیو رد کردن.

• Wow
Reactions: Dreadlord

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
سونی بلایی سر دیزگان نیورد. خود روسای بند استودیو pitch ای که برای دیزگان 2 آماده شده بود رو رد کردن و کارگردانش هم همین رو گفت. اصا کار به نظر سونی پرسیدن نرسید کلا و دیزگان 2 رو همون روسای استودیو رد کردن.
بیخیال کارگردانش هیتی نبوده که نثار سونی نکرده باش به خاطر رفتار سونی باهاش بعد شما اینجا ماست مالی میکنی ؟

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
خب طبق این آمار دومی دیگه منفی نیست، ولی بازم کمتر از انتظاره. رچت PS4 تو همین جدول ۷ میلیون فروخته.

شما باز اینستال بیس این نسل و نسل قبل رو در نظر نمی‌گیری /:

می بایست رچت جدید که ۲۰۲۱ و فقط دوساله اومده رو آمارش را آخر این نسل بیای مقایسه کنی با اون رچت نسل قبل اون موقع نتیجه بگیری که کمتر فروخته یا بیشتر

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
بیخیال کارگردانش هیتی نبوده که نثار سونی نکرده باش به خاطر رفتار سونی باهاش بعد شما اینجا ماست مالی میکنی ؟
عزیز من خود کارگردان اول یه سری حرفا زد که به نظر میومد سونی اومده کنسل کرده بعدش تو حرفای بعدی مشخص شد که ظاهرا خود روسای استودیو به پیچ بازی نع گفتن. الان تاوان اطلاعات کم شما در این زمینه رو هم من باید بدم که میگی ماستمالی؟
کارگردانش تو ویدیوی دیوید جفی اینارو میگه

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
چرا استودیو Pixelopus تعطیل شد ؟

1703021360428.png

شما باز اینستال بیس این نسل و نسل قبل رو در نظر نمی‌گیری /:

می بایست رچت جدید که ۲۰۲۱ و فقط دوساله اومده رو آمارش را آخر این نسل بیای مقایسه کنی با اون رچت نسل قبل اون موقع نتیجه بگیری که کمتر فروخته یا بیشتر

یه نکته مهم وجود داره
تعداد نسخه فروخته شده اهمیتی نداره , چیزی که اهمیت داره میزان درامد بازیه
رچت 2016 با قیمت 40 دلاری عرضه شده و 123 میلیون دلار درامد داشته
1703021589627.png
ratchet and clank rift apart با 145 میلیون دلار درامد موفق ترین نسخه سری بوده
1703021565122.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر