Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,537
نام
محمد
با توجه به پست بالا، به نظر میاد نسخه X1 بازی Destiny، بعد از عرضه نسخه بتا و اینکه اعلام کردن بازی 1080P هست، رشد فروش خیلی خوبی داشته :D

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
با توجه به پست بالا، به نظر میاد نسخه X1 بازی Destiny، بعد از عرضه نسخه بتا و اینکه اعلام کردن بازی 1080P هست، رشد فروش خیلی خوبی داشته :D
کلاً نگاه ها داره مثبت میشه!:d تو UK اوضاع واسه X1 خوب پیش میره ! باید به فکر US باشه فک کنم دیگه بعد عرضه TMCC اونم اوضاعش خوب میشه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
با توجه به لیستای بالا تو تمام کشور ها (حالا انگلیس یخورده کم رنگتر) تو بیست سی تای اول به جز دستینی بقیه ازدم محصولات PS هستن بعد دوستموم میگه کلا نگاه ها مثبت شده :D(what's that even mean? :D)

پ.ن: فقط یکی مثل ممد میتونست این خبری که در مورد فروش TLOU: R بود رو به نگاه های مثبت به X1 تبدیل کنه :))

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,537
نام
محمد
فقط یکی مثل ممد میتونست این خبری که در مورد فروش TLOU: R بود رو به نگاه های مثبت به X1 تبدیل کنه
تو چارت US و UK نسخه X1 بازی Destiny بالاتر از نسخه PS4 قرار داره که جالبه. اینی هم که دوستمون گذاشته خبر نیست و چارت فروش هست، ایشون در مورد TLoUR توضیح دادن، منم در مورد Destiny. در کل پیشنهاد میکنم بعضی وقت ها که حرفی واسه گفتن نیست، چیزی نگیم، بهتر از اسپم دادن هست، توصیه بود فقط وگرنه شما که کارت همینه :D

پ.ن: من الان نگاه کردم تو آمازون آمریکا، تو 30 تای اول 11 تا محصول مربوط به Xbox هست 8-|

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تو چارت US و UK نسخه X1 بازی Destiny بالاتر از نسخه PS4 قرار داره که جالبه. اینی هم که دوستمون گذاشته خبر نیست و چارت فروش هست، ایشون در مورد TLoUR توضیح دادن، منم در مورد Destiny. در کل پیشنهاد میکنم بعضی وقت ها که حرفی واسه گفتن نیست، چیزی نگیم، بهتر از اسپم دادن هست، توصیه بود فقط وگرنه شما که کارت همینه :D
خبر در مورد رتبه جالب تلو تو تمام کشورا بود که شما تبدیلش کردی به نگاه های مثبت به x1 ادامه تاپیک رو. درسته کار شما هم همینه ولی خاستم اطلاع رسانی کنم که نگی نفهمیدن :D
منظور من هم بیشتر اون پستی بود که در ادمه پست تو بود.

پ.ن: خوب معلومه حرفی واسه گفتن نیست ولی امید که میتونین بدین به خودتون :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,537
نام
محمد
خبر در مورد رتبه جالب تلو تو تمام کشورا بود که شما تبدیلش کردی به نگاه های مثبت به x1 ادامه تاپیک رو. درسته کار شما هم همینه ولی خاستم اطلاع رسانی کنم که نگی نفهمیدن :D
منظور من هم بیشتر اون پستی بود که در ادمه پست تو بود.
استاد اون خبر رو که همه دیدن، شما هم واست جالب بود میتونستی همون رو نقل قول کنی و در مورد TLoUR بنویسی. من دیدم Destiny بالا هست، نظرم رو در مورد Destiny گفتم. البته خودت میدونی قضیه چیه و توضیح دادن من هم بی فایده هست، به همون اطلاع رسانیتون مشغول باشید یه وقت دوستان گمراه نشن :))
باهوش تر از اونی هستی که الان داری وانمود میکنی ممد. نگیر ما رو
باشه بابا، من شیطان رجیم، شما منجی هدایت گر :D بزار تایپک روند خودش رو طی کنه.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
استاد اون خبر رو که همه دیدن، شما هم واست جالب بود میتونستی همون رو نقل قول کنی و در مورد TLoUR بنویسی. من دیدم Destiny بالا هست، نظرم رو در مورد Destiny گفتم. البته خودت میدونی قضیه چیه و توضیح دادن من هم بی فایده هست، به همون اطلاع رسانیتون مشغول باشید یه وقت دوستان گمراه نشن :))
باهوش تر از اونی هستی که الان داری وانمود میکنی ممد. نگیر ما رو :D

فککنم تو لیست آمریکا بود کودوم بود که رتبه دستینی نسخه ایکس تازه نزول هم کرده نسبت به قبل بعد الان متوجه شدی فروشش خوب شده؟ :D اصلا ول کن. آقا کلا نگاه ها مثبت شده :D

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر

پ.ن: من الان نگاه کردم تو آمازون آمریکا، تو 30 تای اول 11 تا محصول مربوط به Xbox هست 8-|
destiny توی چارت های UK و US نزدیک به 2 هفته جزو 3 فروش برتر بود ( نسخه PS4 ) و یکی از دلایل فروش بیشتر XB1 اینه که کسایی که قرار بوده نسخه PS4 رو پیشخرید کنن این کارو انجام دادن:d
اما نسخه XB1 نزدیک به 3 روز هست که وارد 10 تای اول شده. در کل حرف من اینه. نسخه XB1 فروش خیلی خوبی داشته ولی دلایل رتبه بالاترش چیزیه که بالا گفتم:d هیچ فن بازیی هم در کار نیست.
اگه به best sellers های UK و US سر بزنی میبینی که نسخه PS4 فروش بیشتری داشته.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,537
نام
محمد
destiny توی چارت های UK و US نزدیک به 2 هفته جزو 3 فروش برتر بود ( نسخه PS4 ) و یکی از دلایل فروش بیشتر XB1 اینه که کسایی که قرار بوده نسخه PS4 رو پیشخرید کنن این کارو انجام دادن:d
اما نسخه XB1 نزدیک به 3 روز هست که وارد 10 تای اول شده. در کل حرف من اینه. نسخه XB1 فروش خیلی خوبی داشته ولی دلایل رتبه بالاترش چیزیه که بالا گفتم:d هیچ فن بازیی هم در کار نیست.
خودم چارت ها رو دنبال میکنم و در جریان هستم، بعد از اومدن بتا، نسخه X1 اومد صدر چارت آمازون US و UK. اتفاقا میخواستم همون موقع چارت ها رو بزارم ولی حوصلم نشد :D الان دیدم با تموم شدن نسخه بتا هنوز نسخه X1 بالاتره واسم جالبه، وگرنه مشخصه به صورت کلی نسخه PS4 پیش فروش بیشتری داشته و فروش بیشتری هم خواهد داشت، ولی صحبتم در مورد رشد فروش نسخه X1 بود.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خودم چارت ها رو دنبال میکنم و در جریان هستم، بعد از اومدن بتا، نسخه X1 اومد صدر چارت آمازون US و UK. اتفاقا میخواستم همون موقع چارت ها رو بزارم ولی حوصلم نشد :D الان دیدم با تموم شدن نسخه بتا هنوز نسخه X1 بالاتره واسم جالبه، وگرنه مشخصه به صورت کلی نسخه PS4 پیش فروش بیشتری داشته و فروش بیشتری هم خواهد داشت، ولی صحبتم در مورد رشد فروش نسخه X1 بود.
مشکل من اصلا با محتوای پست تو نبود که. حرفت درست بود البته بتا فقط 2 روزه که تموم شده. منظور من یه چیز دیگه بود که بیخیال.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد

یعنی می فرمایین خریدار های ورژن X1 تو این مدت در حال غاز چروندن بودن دیگه نه؟:-/

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
دوست عزیز فروش دستینی روی PS4 بیشتر خواهد بود دلیلش هم مشخصه چون یوزر بیس بیشتری داره, بحث اینجا اینه که چه طور شده نسخه X1 رفته بالا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر