آغاز قدرتمند PlayStation VR در ژاپن با فروش 50 هزار نسخه در هفته‌ی نخست

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#Z157.jpg
به نظر می‌رسد نشانه‌های اولیه‌ی موفقیت هدست واقعیت مجازی PlayStation VR نمایان شدند؛ آمار این هفته‌ی Media Create منتشر شده و بر طبق آن دستگاه PlayStation VR، هدست واقعیت مجازی سونی برای Playstation 4، فروش قدرتمندی را در هفته‌ی نخست انتشارش در ژاپن تجربه کرده است. بر طبق آمار ارائه شده [از طریق NeoGAF]، این هدست در نخستین هفته‌ی انتشارش در کشور ژاپن 51,644 واحد فروخته است.

فروش Playstation VR، بیشتر از فروش Xbox One در هفته‌ی نخست انتشارش در کشور ژاپن بوده است [این کنسول جدید مایکروسافت 25,674 واحد در زمان انتشارش فروخت]. اگر هدست PlayStation VR را به عنوان یک دستگاه مستقل در نظر بگیریم، تبدیل به پرفروش ترین سخت افزار این هفته خواهد شد که از Playstation 4 و 3Ds نیز بیشتر فروخته است.

با این حال اما فروش نرم افزاری PlayStation VR [بازی‌های این دستگاه] نسبت به فروش خود دستگاه ضعیف تر عمل کرده است. پرفروش ترین بازی این هدست، PlayStation VR Worlds نام دارد که بیش از 6 هزار واحد فروخته است. هیچ بازی دیگری از این هدست به این موفقیت نرسیده است.

البته لازم به ذکر است که اکثر بازی‌های هدست واقعیت مجازی PlayStation VR به صورت دیجیتالی و از طریق شبکه‌ی Playstation عرضه شده بنابراین ممکن است فروش نرم افزاری این هدست نیز موفق عمل کرده باشد که باید منتظر ارائه‌ی آمار آن باشیم.

منبع

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
خیلی علاقه دارم تجربه کنم. امیدوارم داخل ایران قیمت مناسبی داشته باشه.
اگه منظورت كلا تجربه vr هست و تا حالا تجربه اي نداشتي الان ocolus rift داخل پاساژ ها زياد گذاشتن واسه تجربه من خودم يه بار يه ترن هوايي بود تجربه كردم واقعا واقعا عالي بود اصلا حسي كه داد با حسي كه تو پارك شهربازي ميگيري زياد تفاوت نداره :D

قيمتش معقول بشه حتما ميخرم

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
اینو با دسته بازی کردن حال نمیده . باید یه چیز مثل کینکت براش درست میکردن .

امضای تاپاتاک :
کلیه تجربیات بشر در زندگی پوک و گذراست جز خودکشی که تجربه ای ست ابدی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
با کله می ره تو دیوار البته در اینده نزدیک

نه این vr بلکه بقیه vr ها هم به همین شکل به تاریخ می پیوندن. تکنیک vr هنوز خیلی جای کار داره و فراتر از زمان خودش هست.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

نه این vr بلکه بقیه vr ها هم به همین شکل به تاریخ می پیوندن. تکنیک vr هنوز خیلی جای کار داره و فراتر از زمان خودش هست.
فعلن که استقبال خوبی ازش شده فلسفه شما چیه نمیدونم دوست عزیز=)):D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,404
نام
مــاکــان

VR کامل شده تکنولوژی دهه 90 هست، خیلی سال هست که داره روش کار میشه.
منم مثل همه فکر میکنم آینده گیمینگ یعنی VR، ولی مطمئنا تو آینده خبری ازاین عینکهای گنده و بدشکل و گرون خبری نیست.

• Like
Reactions: jhoobin

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اینو با دسته بازی کردن حال نمیده . باید یه چیز مثل کینکت براش درست میکردن .

امضای تاپاتاک :
کلیه تجربیات بشر در زندگی پوک و گذراست جز خودکشی که تجربه ای ست ابدی
Vive داره همچین چیزی. خیلی هم خفنه و خوب یه 300-400 دلاری هم گرون تره:D
پ.ن: یه سری نمی دونم چرا درک نمی کنن، VR یه جور صفحه نمایش ایده آل واسه گیمینگه، نیاز به انقلاب در نحوه کنترل و کلا کنترل جدید نداره که بخواد مثل کینکت یا موو شه(هر چند واسه مصارف غیر بازی هنوزم خیلی خفنه).

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
روزی که قبل از عرضه PS VITA هم همچنین حرفی زدم همچنین پست هایی برام داده شد اما عاقبت دیدم چی شد حالا اینم مشخص می شه چه اینده ای داره.
الان شما واقعن این با vita مقایسه کردی@-):-s ویتا فقط یه کنسول دستیه این یه چیز خیلی خفنه که لذتش از بازی با مانیتور بیشتره چرا سقوط کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر