آرشیو کنسول محسن شفیعی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان

من قبلا یه کارتج هک سگا جنسیس داشتم sd میخورد و بازی ها ریخته میشد روی sd و روی سگا بازی میکردم

الان دنبال یکی از این کارتجا میگردم کسی میدونه جایی میفروشن یا نه؟ یا نقشه مدارشو داشته باشید بدم بسازن؟

hesam_k69

کاربر سایت
Aug 5, 2013
23
سلام دوستان

من قبلا یه کارتج هک سگا جنسیس داشتم sd میخورد و بازی ها ریخته میشد روی sd و روی سگا بازی میکردم

الان دنبال یکی از این کارتجا میگردم کسی میدونه جایی میفروشن یا نه؟ یا نقشه مدارشو داشته باشید بدم بسازن؟

ببین نقشه مدارش کاره هرکسی نیست چیپ میکرو کنرولر مخصوصی میخواد که باید برنامه امولاتور توش ریخته بشه امولاتورشم باید خودت بنویسی که استفاده از رم های اس دی رو به صورت 16 بیتی داده هاش رو برا چیپ موتورولا تنظیم کنه .. اگه اشتباه نکنم شرکتی که این کار و میکرد کارتریجشو به عنوان everdrive درست کرده بود و الان میتونی از ایبی بخری شاید 200 تومنی برات تموم شه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ببین نقشه مدارش کاره هرکسی نیست چیپ میکرو کنرولر مخصوصی میخواد که باید برنامه امولاتور توش ریخته بشه امولاتورشم باید خودت بنویسی که استفاده از رم های اس دی رو به صورت 16 بیتی داده هاش رو برا چیپ موتورولا تنظیم کنه .. اگه اشتباه نکنم شرکتی که این کار و میکرد کارتریجشو به عنوان everdrive درست کرده بود و الان میتونی از ایبی بخری شاید 200 تومنی برات تموم شه

دمت گرم داداش پس چقدر دردسر داره

برای من روی کارتج نوشته بود md

داداش سگا مگا درایو ۲ یا جنسیس کلون جنس خوب که تو بازار باشه سراغ داری؟ یکی از دوستام میخواد

آخرین ویرایش:

hesam_k69

کاربر سایت
Aug 5, 2013
23
دمت گرم داداش پس چقدر دردسر داره

برای من روی کارتج نوشته بود md

آره عزیزم کسی که این کارو میکنه اولا به ساختار کلی موتورولا68000 کاملا تسلط داره و همچنین نو کارکردش رو اینا تنها کافی نیست باید تجارب امولاتور نویسی داشته باشه و همچنین برنامه نویس خوب basecom باشه .. به علاوه اینا تسلط کامل به برنامه pcb express یا برنامه های مشابه برای طراحی مدار dual layer باشه .. یعنی خلاصه برات بگم اینطور شخصی میره دانشگاه صنعتی شریف الکترونیک درس میده نه بیاد کارتریج سگا بسازه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره عزیزم کسی که این کارو میکنه اولا به ساختار کلی موتورولا68000 کاملا تسلط داره و همچنین نو کارکردش رو اینا تنها کافی نیست باید تجارب امولاتور نویسی داشته باشه و همچنین برنامه نویس خوب basecom باشه .. به علاوه اینا تسلط کامل به برنامه pcb express یا برنامه های مشابه برای طراحی مدار dual layer باشه .. یعنی خلاصه برات بگم اینطور شخصی میره دانشگاه صنعتی شریف الکترونیک درس میده نه بیاد کارتریج سگا بسازه

دمت گرم داداش

کاش کارتجمو هنوز داشتم

البته خودم سگا جنسیس دارم ولی کلونه یکی آکبنده یکی هم دارم استفاده میکنم

تو فکر خرید فامیلی کام هم هستم البته کلونش رفتم پشت شهرداری فقط از این طرح ps1 و ps2 داشتن دنبال همون طرح اصلیشم

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان

احسان جان نه به دردسر ساختش می ارزه و نه به هزینه هنگفتش وقتی که میشه خیلی راحت با یه کامپیوتر ساده یا روی خیلی از کنسولهای دیگه بازیهاش رو شبیه سازی و اجرا کرد. از خیرش بگذر.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان نه به دردسر ساختش می ارزه و نه به هزینه هنگفتش وقتی که میشه خیلی راحت با یه کامپیوتر ساده یا روی خیلی از کنسولهای دیگه بازیهاش رو شبیه سازی و اجرا کرد. از خیرش بگذر.

داداش دمت گرم مراحلشو حسام جان گفت دیدم چقدر دنگو فنگ داره بیخیال شدم

مشکل اینجاست من زیاد میونه خوبی با املاتور ها ندارم

hesam_k69

کاربر سایت
Aug 5, 2013
23

تایید میشه منم اکثر کنسولارو تو ویترین خونگیم دارم ولی منتهی برا بازی کردن از امولاتور کامپیوتر استفاده میکنم .. ببین یه دونه بخری بهتره تا بسازی ... با اینکه میگن خرید از ایبی گرونه ولی به صرفه تر از ساختنشه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تایید میشه منم اکثر کنسولارو تو ویترین خونگیم دارم ولی منتهی برا بازی کردن از امولاتور کامپیوتر استفاده میکنم .. ببین یه دونه بخری بهتره تا بسازی ... با اینکه میگن خرید از ایبی گرونه ولی به صرفه تر از ساختنشه

کلا بیخیال شدم داداش با همون کارتجام بازی کنم سنگینتره

جایی میشناسی از همین فامیلی کام ها کلون آکبند بفروشه که طرح همون فامیلی کام باشن؟ نمیخوام طرح ps1 و ps2 باشن

این شرکت دیاموند هم خدا این وسایل طرح یه چیز دیگه اسا

میخوام ماریو بروس 1 و 3 و زلدا با ادونچر ایسلند روش بازی کنم

hesam_k69

کاربر سایت
Aug 5, 2013
23
کلا بیخیال شدم داداش با همون کارتجام بازی کنم سنگینتره

جایی میشناسی از همین فامیلی کام ها کلون آکبند بفروشه که طرح همون فامیلی کام باشن؟ نمیخوام طرح ps1 و ps2 باشن

این شرکت دیاموند هم خدا این وسایل طرح یه چیز دیگه اسا

میخوام ماریو بروس 1 و 3 و زلدا با ادونچر ایسلند روش بازی کنم

من طرح پلی3 پلی2 سگا مینی سونی اینارو همه دیدم اما متاسفانه نیست این طرحش .. همون دندی بود که اونم برا قدیمه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من طرح پلی3 پلی2 سگا مینی سونی اینارو همه دیدم اما متاسفانه نیست این طرحش .. همون دندی بود که اونم برا قدیمه

طرح سگا فکر کنم همون ترمیناتور بود آره؟

تا چند وقت پیش این چینیا زداش بودا شانس منه دیگه

مرسی از کمکت

hesam_k69

کاربر سایت
Aug 5, 2013
23
طرح سگا فکر کنم همون ترمیناتور بود آره؟

تا چند وقت پیش این چینیا زداش بودا شانس منه دیگه

مرسی از کمکت

آره هم اون بود هم هم طرح سگا هم دیدم مگا درایو یک بین فامیکام هزار تا کلون داره لیست تمومشون رو تو این صفحه میتونی ببینی
Famicom Clones - Ultimate Console Database

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره هم اون بود هم هم طرح سگا هم دیدم مگا درایو یک بین فامیکام هزار تا کلون داره لیست تمومشون رو تو این صفحه میتونی ببینی
Famicom Clones - Ultimate Console Database

مرسی عزیز

آره تو اینترنت دیدم فتو فراونه اما خوب مدل کلون ها کمی تو بازار هست جالب اینجاست هر چی طرح میبینم تو بازار نوشته دیاموند که شرکتش تو تبریزه

تخصصص دوربین مدار بسته و میکرو سگاه ( سوپر سگاه با 6 ماه گارانتی بای این شرکته )

خیلی راحت میتونم بازیا فامیلی کام یا NES روی PSP خودم یا PC یا DS خودم بازی کنم اما من میونه ای با املاتور ها ( شبیه سازا ندارم ) ترجیه میدم روی خود کنسول بازی کنم البته اوریج باز نیستما :d مثلا با 15 تا 20 هزار تومن میشه یه فامیلی کام طرح PS2 خرید خوب الان گوجه فرنگی شده کیلویی 4500 تومن یه فلافل خوب میدون 5000 هزار تومن دیگه 20 هزار برای یه کنسول واقعا مفته

سگاها ها کلونم همینطور آکبندش 30 هزار حساب کنی قیمتی نیست تو این دوره زمونه

قراره امروز با فامیلم برم براش WII بخریم برم ببینم فامیلی کام اون طرحی که دلم میخواد داره یا نه

یه گیم پلی کوتاه از بازی خیلی دوست داشتنیه Tiny Toon Adventures

http://hw3.asset.aparat.com/aparat-video/0336532ec3cd03e7b2f49423a37415ad336232.mp4

به این میگن کارتج :d ( برای خودمه )

26321520851069193585.jpg

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
خب سعید عزیز درست میگه...
البته میشد تقلبی هم کرد!(روی برد اصلی کلمه سگا حک شده)
شرمنده سعیدجان که جواب ندادم...

- - -ویرایش - - -

خب حسام جان
آقا مسعود از تهران عکس مگادرایوشو گذاشته ببینه اصله یا نه!
در مورد یکی از آی سی هاش (PCS) شک داره
منتظر توضیحت هستیم داش حسام...
[IM
G] [/IMG]

دشمنت شرمنده

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
مرسی عزیز

آره تو اینترنت دیدم فتو فراونه اما خوب مدل کلون ها کمی تو بازار هست جالب اینجاست هر چی طرح میبینم تو بازار نوشته دیاموند که شرکتش تو تبریزه

تخصصص دوربین مدار بسته و میکرو سگاه ( سوپر سگاه با 6 ماه گارانتی بای این شرکته )

خیلی راحت میتونم بازیا فامیلی کام یا NES روی PSP خودم یا PC یا DS خودم بازی کنم اما من میونه ای با املاتور ها ( شبیه سازا ندارم ) ترجیه میدم روی خود کنسول بازی کنم البته اوریج باز نیستما :d مثلا با 15 تا 20 هزار تومن میشه یه فامیلی کام طرح PS2 خرید خوب الان گوجه فرنگی شده کیلویی 4500 تومن یه فلافل خوب میدون 5000 هزار تومن دیگه 20 هزار برای یه کنسول واقعا مفته

سگاها ها کلونم همینطور آکبندش 30 هزار حساب کنی قیمتی نیست تو این دوره زمونه

قراره امروز با فامیلم برم براش WII بخریم برم ببینم فامیلی کام اون طرحی که دلم میخواد داره یا نه

یه گیم پلی کوتاه از بازی خیلی دوست داشتنیه Tiny Toon Adventures

http://hw3.asset.aparat.com/aparat-video/0336532ec3cd03e7b2f49423a37415ad336232.mp4

به این میگن کارتج :d ( برای خودمه )

26321520851069193585.jpg
اين كنسول كه 15 تومنه بازياي اوريجش چنده البته خودم x360 دارم ميخواستم ببينم اگه مفته بريم بخريم يكمي ارشيو باز شيم:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر