آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
شما خریدیش ؟ قیمتش خیلی وسوسه انگیزه ولی تو این یکی دو سال اخیر اینقدر بازی جدید و خوب اومده شاید مکانیزم‌های گیم پلی و خود گرافیک کمی تاریخ گذشته به نظر برسه برای الان . اما تو این سه گانه من فقط مس افکت ۳ رو بازی کردم .
باید بخریم تو کویری بازی دانلودش کنیم :D .
سه گانه مس افکت واقعا شاهکاره و توی خریدش هم نباید شک کرد بیس گیم پلی هم کاورگیری و شلیک کردنه که توی نسل هفتم مرسوم بود هر سه تا بازی هم از نظر بصری هم از نظری قرار گیری دکمه ها نسبتا مدرن شدن و راحت میتونی با l2وr2 از قدرت ها استفاده کنی فقط بخش ماشین سواری مس افکت یک قدیمی شده که جز مراحل اجباری نیست از نظر محتوا هم حدود 110 ساعت میتونی بازیش کنی فقط دقت کن بخش مهمی از بازی داستان و شخصیت پردازی فوق العادشه که اگه زبان بلد نباشی ممکنه لذت بازی رو برات کم کنه
بازی هم پارسال روی پلاس اسنشال اومده بود که اگه ادش کرده باشی نیازی به خرید نیست

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
سلام. از دوستان کسی اینجا Midnight Suns رو بازی کرده؟ سبک و حال و هواش برام جذابه ولی نگرانیمم گیم پلیش تو طولانی مدته!
تخفیف خوبی خورده. صرفا دوست ندارم کوتاه باشه و بتونه در دراز مدت آدمو سرگرم کنه :D

من همون اوایل که عرضه شد گرفتمش و فکر کنم بخش داستانش حدود ۲۰-۲۵ ساعت طول کشید. داستانش حقیقتا نمیدونم در چه حده چون کات سین ها و بخش های دیالوگ بین شخصیت ها به حدی طولانی بود که بی برو برگرد همه رو رد میکردم:D گرافیک بازی چه تکنیکی چه فنی ایراد داشت اون موقع و هر از گاهی افت فریم هم داشت با اینکه چیز خیلی خفنی نبود.
اما جدای از این گیم پلی بازی بی نظیره مخصوصا وقتی سیستم اپگرید و ساختن کارت ها دستت بیاد اصلا فوق العاده میشه. اگر تخفیف خوبی خورده و با سبکش اوکی هستی حتما بگیرش که امکان نداره پشیمون بشی

یک تخفیف استثنایی برای عاشقای Darksiders لینک
همه توی لیست این تخفیف هست بجای 80 دلار 16 بدون پلاس داشتن و 12 دلار واسه پلاس دار ها
تا 18 ماه ژانویه سال جدید میلادی 2024 وقت خرید داره

Darksiders III به علاوه دوتا DLC
Darksiders Warmastered Edition
Darksiders II Deathinitive Edition
View attachment 323380
فکر کنم تمام این بازی ها همین الان روی پلاس اکسترا باشن.

• Like
Reactions: Erehx

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
فکر کنم تمام این بازی ها همین الان روی پلاس اکسترا باشن.
نه همه شون نیست فقط شماره Darksiders III هست بدون DLC این لینک صفحه بازی پلاس حرف D فقط شماره سه هست تازه با این قیمت پلاس دیگه همه پلاس ندارن

• Like
Reactions: ArMaN458

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
نه همه شون نیست فقط شماره Darksiders III هست بدون DLC این لینک صفحه بازی پلاس حرف D فقط شماره سه هست تازه با این قیمت پلاس دیگه همه پلاس ندارن
من با اکانتم تو استور دیدم همه رایگان بودن. حالا شاید قبلا رو پلاس اومده بودن ادد کردم

• Like
Reactions: king of north

im_reza_re

کاربر سایت
Dec 31, 2023
9
سلام کسی میدونه چجوری میشه اکانت ریجن کره جنوبی رو ساخت؟!
امتحان کردم وریفای از این سایت میخواد
راه دیگه ای داره بشه اکانتشو ساخت؟

Attachments

• IMG_0415.jpeg
    IMG_0415.jpeg
    739 KB · مشاهده: 22

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
سلام کسی میدونه چجوری میشه اکانت ریجن کره جنوبی رو ساخت؟!
امتحان کردم وریفای از این سایت میخواد
راه دیگه ای داره بشه اکانتشو ساخت؟
مثل بقیه ریجن ها موقع ساخت باید ریجن رو کره بزنی و البته آدرس کره رو وارد کنی و البته اگه مثل ترکیه سخت گیری کنه باید آی پی ترکیه هم داشته باشی

• Like

im_reza_re

کاربر سایت
Dec 31, 2023
9
چرا باید وریفای کنی اینجا ؟
اون عکسی ک پین کردم پست قبلی وقتی ک میخوای اکانتو بسازی وسطای کار میره رو اون و شماره ی کره جنوبی رو میخواد برای تاییدیه اکانت نمی دونم چجوری دورش بزنم

• Like

im_reza_re

کاربر سایت
Dec 31, 2023
9
من ترکیه ، اوکراین و آمریکا اکانت دارم چیزی وریفای نکردم بجز تایید ایمیل...
منم دارم همونارو ولی کره جنوبی یه چیزه دیگه س اصن هیچ جوره نتونستم بسازم فکر کنم تنها برای کسایی ک مقیم اون کشورن میشه

• Like
Reactions: paybrig23

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
منم دارم همونارو ولی کره جنوبی یه چیزه دیگه س اصن هیچ جوره نتونستم بسازم فکر کنم تنها برای کسایی ک مقیم اون کشورن میشه
راست میگی احتمالش هست چون اخیرا سونی داره روز به روز محدودیت و سختگیریای استورشو بیشتر میکنه . ولی اگه بازی توش داری ارزششو داره سعیتو بکن بسازی

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
941
نام
Ahmad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر