آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
pc ندارم وبرای ps5 میخوام بخرم ...
بنظرت بازی دیگه خرید کنم؟
یا بازیش ارزش داره مثلا من 2077 خریدم 53 دلار ولی واقعا به اون قیمت نمی ارزید ..بازی قشنگیه و ارزش خرید داشت ..
sekiro نمیدونم دیسکش تقریبا نیست که خرید کنیم وتا الانم کمتر از 30 دلار نشده
سلام شاید دیر باشه پاسخ من . نمیدونم بازی رو خریدین یا نه ولی به عنوان کسی که دو بار سکیرو رو تموم کردم و بازیای دیگه فرام سافتویر هم مثل الدن رینگ رو بیشتر از 2 بار تموم کردم تجربمو میگم . سکیرو یکی از شاهکارترین بازیای تاریخ هست . یعنی حتی تو خود بازیای شرکت فرام سافتور هم سکیرو بهترین هست از نظر فایت و نبرد . کیفیت نبردی و فایتایی که سکیرو داره رو به جرات بهت میگم تو هیچ بازی شمشیر زنی تجربه نمیکنی . اینا نقاط قوتش بود ولی نقطه ضعفشم اینه که تا بیای به بازی مسلط بشی بسیار بسیار سخته . اگه اشتباه نکنم بازی زمانی که رلیز شد یه کمپین راه افتاد که ملت زیرش امضا میکردن از شرکت فرام سافتور میخواستن یه درجه سختی آسون هم برای بازی بده . فکر می کنم سخت ترین بازی فرام سافتور هستش با اختلاف و چون مثل الندن رینگ و دارکسولز سیستم لول اپ به اون شکل نداره بعضی باساش واقعا سختن .درجه سختیشو بگم که من یه عمره داره بازیای این سبکی میکنم و همرو تموم کردم و برای هیچ بازی نرفتم تو یوتیوب فیلم آموزشی کشتن باس ببینم ولی برای سکیرو مجبور شدم برم فیلم کشتن باس های اخر بازی رو ببینم ! ولی وقتی مکانیکای بازی و حرکات باس ها رو یاد بگیری خیلی اسون و جذاب میشه واسه همین بار دومی که تمومش کردم کلا 2 روز طول کشید ..

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
من کم دیدم بچه ها بیان اینجا راجب بازی که اف خورده حرف بزن الان من چنتا بازی دیدم اف خوبی خورده ولی خب نمیشه رفت تک تک شو فیلم دید کسایی که تجره کردن بازی رو بیان در حد یک پاراگراف بنویسن چطوری بود اصلا ارزش بازی داره یا نه ...
Hogwarts Legacy
Alan Wake 2
Lies of P
Resident Evil 4
Dead Space
METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol.1 PS4 & PS5
Dying Light 2 Stay Human PS4&PS5
Forspoken
دوستانی که بازی کردن از تجربشون بگن اینا بازی هست که اف خوردی
سلام . بازیایی که نوشتین بیشترشون اگه نگم همشون آفلاینن . پس بعد از یک بار یا دو بار تموم کردن شاید دیگه اکانتشون به دردتون نخوره . به نظرم بازیای مالتی پلیر مثل کال اف دوتی یا دیابلو الان بهترین گزینه خریدن . بخرین بیاین مالتی پلیرای وطنی زیاد شه ..

• Like
Reactions: godofwar4

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
سلام . بازیایی که نوشتین بیشترشون اگه نگم همشون آفلاینن . پس بعد از یک بار یا دو بار تموم کردن شاید دیگه اکانتشون به دردتون نخوره . به نظرم بازیای مالتی پلیر مثل کال اف دوتی یا دیابلو الان بهترین گزینه خریدن . بخرین بیاین مالتی پلیرای وطنی زیاد شه ..
ممنون بایت جواب هات ..
من الان دیگه اویل 4 و سکیرو به صورت فیزیکی خریدم ..
الانم دارم سکیرو بازی میکنم بازی جذابی و سخت حالا ببینم تا کجا میشه جلو رفت الان فایت بانو بیوتی که ی بار کشتم دوباره زنده شد:-t خسته شدم خاموش کردم..حالا ببینم تا کجای بازی میشه رفت جلو
زیاد اهل مولتی نیستم غیر از گرن توریزمو ....
بازی های دیجتال زیادی خریدم که حدود 10 تا 20 دلار هستن .خلاصه هستن تو اکانتم ...بعضی وقتا خریدن بازی فیزیکی سخته اگه پیدا نکنم دیجتال میخرم راحت ..اهل اکانت اشتراکی هکی نیستم چه کاری ...خلاصه سازنده هم باید ی پولی در بیاره قرار باشه اینجا چنتا مغازه دار سود الکی کن که بدرد نمیخوره..

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
دوستان چرا اکانت ترکیه نمیشه ساخت هر کاری میکنم نمیشه
سلام من چند هفته پیش که بلک فرای دی بود با آی پی ترکیه ساختم . حتما باید آی پی ترکیه داشته باشی . نمیدونم حالا از بک فرای دی تا الان تغییر کرده باشه ...

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
ممنون بایت جواب هات ..
من الان دیگه اویل 4 و سکیرو به صورت فیزیکی خریدم ..
الانم دارم سکیرو بازی میکنم بازی جذابی و سخت حالا ببینم تا کجا میشه جلو رفت الان فایت بانو بیوتی که ی بار کشتم دوباره زنده شد:-t خسته شدم خاموش کردم..حالا ببینم تا کجای بازی میشه رفت جلو
زیاد اهل مولتی نیستم غیر از گرن توریزمو ....
بازی های دیجتال زیادی خریدم که حدود 10 تا 20 دلار هستن .خلاصه هستن تو اکانتم ...بعضی وقتا خریدن بازی فیزیکی سخته اگه پیدا نکنم دیجتال میخرم راحت ..اهل اکانت اشتراکی هکی نیستم چه کاری ...خلاصه سازنده هم باید ی پولی در بیاره قرار باشه اینجا چنتا مغازه دار سود الکی کن که بدرد نمیخوره..
دقیقا منم مثل خودتم از بازی ای اگه خوشم بیاد دیجیتال میخرم میزارم دی ال شه خودمو راحت می کنم مگه اینکه دیسکش ارزون تر باشه.. بالدورز گیت رو مثلا خریدم چون بیشتر داستانیه میدونم بعد تموم کردنش 60 دلار سوخت میشه ولی کال آف آخری رو هم خریدم تو بلک فرای دی 49 دلار الان هر روز دارم بازی می کنم میدونم تا یک سال محتوای فان داره..
داداش سکیرو رو دریاب اگه به فایتاش و سیستم deflect/parry اش عادت کنی بی نهایت لذت بخش میشه .

• Like
Reactions: godofwar4

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
دقیقا منم مثل خودتم از بازی ای اگه خوشم بیاد دیجیتال میخرم میزارم دی ال شه خودمو راحت می کنم مگه اینکه دیسکش ارزون تر باشه.. بالدورز گیت رو مثلا خریدم چون بیشتر داستانیه میدونم بعد تموم کردنش 60 دلار سوخت میشه ولی کال آف آخری رو هم خریدم تو بلک فرای دی 49 دلار الان هر روز دارم بازی می کنم میدونم تا یک سال محتوای فان داره..
داداش سکیرو رو دریاب اگه به فایتاش و سیستم deflect/parry اش عادت کنی بی نهایت لذت بخش میشه .
من ی زمانی gta و red dead گرفته بودم در حد یک ساعت بازی کردم ولش کردم بعدش با ی دیدگاه دیگه رفتم بازی کردم و هر دوتاش داستانش تموم کردم و لذت بردم ....
یجوری سکیرو .بلادبوردن دارک سولزم همینجوری شده برام ...من از سکیرو دارم لذت میبرم سخته ولی با جلو رفتن بازی ادم لذت میبره میخواد ادامه بده ..
من بازی هایی که دوس دارم و میدونی میخوام پلات کنم و چند بار بازی کنم حتما میخرم .گرن توریزمو چند سال بازی میکنم پیش خربد میکنم .
خلاصه وقتی اف های 60 یا 70 درصد میخوره بازی مد نظرم خرید میکنم و بازیش میکنم ..

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
204
نام
?Who knows
دوستان چرا اکانت ترکیه نمیشه ساخت هر کاری میکنم نمیشه
شاپایی که اکانت میفروشن بگی بهشون برات میسازن با اطلاعات خودت. به اونا بگو با هزینه کم اوکی میکنن برات. خودت نمیتونی سر این IP

• Like
Reactions: ahmadreza.2153

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر