آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,602
نسخه نهایی و کامل تیکن 7 که قیمت عجیب 120 دلار رو داشت تخفیف خورده و 19 دلار شده.با توجه به اینکه این قیمت دیسک نسخه پایه هستش ارزش خرید داره.من خودم دیسک رو فروختم باهاش گیفت کارت خریدم و نسخه کامل رو خریدم.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
نسخه نهایی و کامل تیکن 7 که قیمت عجیب 120 دلار رو داشت تخفیف خورده و 19 دلار شده.با توجه به اینکه این قیمت دیسک نسخه پایه هستش ارزش خرید داره.من خودم دیسک رو فروختم باهاش گیفت کارت خریدم و نسخه کامل رو خریدم.
منم همین کار و انجام دادم.
متاسفانه بعضی موارد تو استور امارات نیست (dlc موز یکی از بازیا ) 😁 و جالبه دو مورد که میخواستم تو استور امارات تخفیف خوردن و تو استور us قیمت ثابت مونده.
کاش یه یکسان سازی ps انجام بده.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

morten

عضو جدید
Nov 2, 2015
6
قیمت پلن‌های یکساله essential و extra و پرمیوم ۳۰ دلار تخفیف خورده روی استور us.
با ۷۰ دلار میشه اکسترای یکساله گرفت.
-> البته نباید اکانت فعال داشته باشید و مشتری جدید
درود دوست عزیز
من چند روز پیش مشتری جدید شدم و به دوستان هم توصیه میکنم چون به صرفه میباشد

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
دوستان گرامی ممنون میشم منو راهنمایی کنید
من ویسا کارت ترکیه دارم میخوام از سایت سونی ترکیه خرید انجام بدم به راحتی میتونم بازی ریجن ترکیه بخرم ولی وقتی میرسم سراغ psn هر کاری میکنم نمیشه
لازم به ذکر هست از اکسپرس vpn ریجن رو میذارم ترکیه وچندین فیلتر شکن دیگه همم استفاده کردم حتی امروز ip ثابت ترکیه هم گرفتم نشد بازی زو میتونم بگیرم ولی psn رو نه اینم ارور های که میده ممنون میشم کمک کنید Screenshot_20221219-205351_Telegram.jpg Screenshot_20221219-205403_Telegram.jpg

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
کسی اینجا Insurgency: Sandstorm بازی کرده طی یک ماه اخیر؟سروراش آیا بازه؟تحریم یا فی..تر نیست؟یا هست؟
تخفیف خورده منتهی بابت وضعیت سروراش ممنون میشم اگه کسی تست کرده بتونه ادمو از نگرانی دربیاره!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
بچه ها من تو تخفیف های پایان سال چندتا بازی گرفتم که یکیش Midnight sun بود و در کمال ناباوری تبدیل شده به بهترین بازی این روزام. فوق العاده هست سیستم مبارزات نوبتیش. منی که خیلی اهل این سبک نبودم رو شدیداً شیفته خودش کرده. قیمت اصلیش که ۷۰ دلاره و خب قیمت پرتی هست ولی تو این تخفیف شده ۴۵ یا ۵۰ دلار. با توجه به محتوی داستانی حدود 50-60 ساعته ش و کیفیت گیم پلی ش میارزه ولی خب قطعاً در اینده تخفیف های خیلی بهتری هم میخوره. خلاصه اگر تو فاز این سبک هستید بدونید با یكی از بهترین ها طرفید. البته پیشنهادم اینه خیلی درگیر دیالوگ بین شخصیت ها نشید چون به طرز عجیبی این ابرقهرمانا وراج و خاله زنک هستن :D خودم بجز بخش های داستانی تو بقیه قسمت ها کلا دستم رو دایره هست و دیالوگا رو رد میکنم. حیف این بازی که فکر کنم تاپیکم نداره اصن

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,949
نام
امین پاشاپور
بچه ها من تو تخفیف های پایان سال چندتا بازی گرفتم که یکیش Midnight sun بود و در کمال ناباوری تبدیل شده به بهترین بازی این روزام. فوق العاده هست سیستم مبارزات نوبتیش. منی که خیلی اهل این سبک نبودم رو شدیداً شیفته خودش کرده. قیمت اصلیش که ۷۰ دلاره و خب قیمت پرتی هست ولی تو این تخفیف شده ۴۵ یا ۵۰ دلار. با توجه به محتوی داستانی حدود 50-60 ساعته ش و کیفیت گیم پلی ش میارزه ولی خب قطعاً در اینده تخفیف های خیلی بهتری هم میخوره. خلاصه اگر تو فاز این سبک هستید بدونید با یكی از بهترین ها طرفید. البته پیشنهادم اینه خیلی درگیر دیالوگ بین شخصیت ها نشید چون به طرز عجیبی این ابرقهرمانا وراج و خاله زنک هستن :D خودم بجز بخش های داستانی تو بقیه قسمت ها کلا دستم رو دایره هست و دیالوگا رو رد میکنم. حیف این بازی که فکر کنم تاپیکم نداره اصن
سلام منم چند روزیه بازی میکنمش، البته من فن این سبک هستم و برام یه بازی شاهکاره، بهترین بازی نسل شده برام

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Arash-S212 and SMM9

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
از دوستان کسی Insurgency: Sandstorm رو بازی میکنه؟تخفیف خورده خیلی وقته منتظر خریدش بودم منتهی از بابت سروراش نگرانم. رو PSN اگه کسی اطلاع داره که فیل.ر یا تحریم نباشه ممنون میشم اطلاع بده

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
بچه ها بازی HARD WEST ULTIMATE EDITION اف خورده و شده 2 دلار.
اگه از سبک نوبتی و xcom طور خوشتون میاد از دست ندید.

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
از دوستان کسی Insurgency: Sandstorm رو بازی میکنه؟تخفیف خورده خیلی وقته منتظر خریدش بودم منتهی از بابت سروراش نگرانم. رو PSN اگه کسی اطلاع داره که فیل.ر یا تحریم نباشه ممنون میشم اطلاع بده
فکر نکنم کسی روی کنسول زیاد بازیش کنه . اما Insurgency روی pc خیلی بازیش میکنن بخاطر ریل بودنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر