آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان قبلا یکی از بچه ها ی سایتی گذاشته بود که در کنار پلاس قانونی پلاس هکی هم میفروخت ولی نمیدونم این تاپیک بود یا نه
میشه اگه آدرسش رو دارید بذارید
حقیقتش زیاد اهل انلاین بازی کردن نیستم که بخوام قانونی بخرم و نه بازیهای پلاس چنگی به دل میزنه, اینم واسه تروقیهای دیمنز سولز میخوام

• Like
Reactions: jdepp

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
دوستان قبلا یکی از بچه ها ی سایتی گذاشته بود که در کنار پلاس قانونی پلاس هکی هم میفروخت ولی نمیدونم این تاپیک بود یا نه
میشه اگه آدرسش رو دارید بذارید
حقیقتش زیاد اهل انلاین بازی کردن نیستم که بخوام قانونی بخرم و نه بازیهای پلاس چنگی به دل میزنه, اینم واسه تروقیهای دیمنز سولز میخوام
آقا پیدا کردی همینجا بگو یا برای منم بفرست دمت گرم

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
میگم کاشکی به جای این همه اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی تخفیف شب یلدا که خَفَمون کردن، PSN یه تخفیف شب یلدا میذاشت :p:D:-"

حقیقتا که سُنت از این زیباتر نداریم. اونوریا هم باید جدی بگیرنش و بخصوص براش تخفیف هم در نظر بگیرن :D

• Smile
Reactions: NHM

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
بچه ها این نسخه پلی۴ اسپایدرمن که تخفیف خورده ۲۰ دلار شده همون نسخه ریمستره؟ هرچی گشتم نسخه ریمستر رو جداگانه پیدا نکردم تو استور

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
بچه ها این نسخه پلی۴ اسپایدرمن که تخفیف خورده ۲۰ دلار شده همون نسخه ریمستره؟ هرچی گشتم نسخه ریمستر رو جداگانه پیدا نکردم تو استور
نه نسخه اصلیه
نسخه ریمستر به صورت جداگانه به فروش نمیرسه

• Like
Reactions: SMM9

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
تا جاییکه میدونم نسخه ریمستر فقط از طریق miles morales ultimate edition قابل دسترسه و جداگانه در دسترس نیست

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
این ender lilies بالاخره 25 درصد اف خورده
fist هم تخفیف خورده برای کسایی که مترویدوانیا دوست دارن این 2 تا بازی را از دست ندید .
it takes two هم 50 درصد تخفیف خورده جالبه تو بلک فرایدی 38 درصد اف خورده بود
کلا خیلی بازی برای کریسمس تخفیف خورده فکر کنم همه سلیقه ها را پوشش بده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا این بنده خدا Agents of Mayhem اگه ۵ ۶$ شده بگیرید خیلی بازی خووبیه. مال سازنده‌های Saints Row هستش. خودم ۲ماه پیش گرفتمش و واقعا گیم‌پلی و کامبتش رو خیلی دوس داشتم. ۱۲کرکتر داره که همشون خیلی خوب طراحی شدن. از نظر طراحی میشن‌های خیلی قوی نیست و کارای تکراری زیاد باید انجام بدید اما مپش بزرگ نی و خوش آبو رنگم هست. احتمال داره جز گروهی باشید که خسته میشن و ولش میکنن یا اینکه مثل من خوشتون بیاد و برید واسه پلت کردنش :D

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
آقا این بنده خدا Agents of Mayhem اگه ۵ ۶$ شده بگیرید خیلی بازی خووبیه. مال سازنده‌های Saints Row هستش. خودم ۲ماه پیش گرفتمش و واقعا گیم‌پلی و کامبتش رو خیلی دوس داشتم. ۱۲کرکتر داره که همشون خیلی خوب طراحی شدن. از نظر طراحی میشن‌های خیلی قوی نیست و کارای تکراری زیاد باید انجام بدید اما مپش بزرگ نی و خوش آبو رنگم هست. احتمال داره جز گروهی باشید که خسته میشن و ولش میکنن یا اینکه مثل من خوشتون بیاد و برید واسه پلت کردنش :D
من 2 3 سال پیش خریدمش همین 5 دلار .کلا از قدیم الایام همیشه تو تخفیف بوده .
با اینکه امتیازاش پایینه ولی راست میگی خیلی حال داد بازیش .فقط برای پلاتش درست یادم نمیاد فکر کنم یه تروفی انلاین داشت مهلتش گذشته بود دیگه نمیشد گرفت نمیدونم چلنج هفتگی داشت یه همچین چیزی
ولی بازیش خیلی حال داد :D

• Like
Reactions: NaViiDii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر