آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
دوستانی که کد تخفیف ۲۰ درصدی میخوان برن به live.playstation.com و با انجام دادن کوئستاش کد بگیرن تا May 31 هم اعتبار داره کدها
تشکر دوست عزیز،بلاخره با تست دو هزارتا قندشکن بلاخره ممکن شد! واقعا از طی کردن پروسه دریافت دلم برای خودم سوخت!

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,810
نام
حامد
تشکر دوست عزیز،بلاخره با تست دو هزارتا قندشکن بلاخره ممکن شد! واقعا از طی کردن پروسه دریافت دلم برای خودم سوخت!
من که هر کاری کردم وصل نشد. قبلا هم از همینجا کد گرفته بودم. اون زمان فیلتر شکن ها بهتر کار میکردن.

• Like
Reactions: voldmort

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
دوستانی که کد تخفیف ۲۰ درصدی میخوان برن به live.playstation.com و با انجام دادن کوئستاش کد بگیرن تا May 31 هم اعتبار داره کدها
سلام من رفتم
همینه که یه ویدئو میبینی بعدش یه کد 10 رقمی میده؟؟؟
برا همه بازیا میشه استفاده کرد مثلا همین بازی هایی که تو تخفیفات هفتگی گزاشتن؟؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
سلام من رفتم
همینه که یه ویدئو میبینی بعدش یه کد 10 رقمی میده؟؟؟
برا همه بازیا میشه استفاده کرد مثلا همین بازی هایی که تو تخفیفات هفتگی گزاشتن؟؟

سلام
بله همون کد هستش و میشه برای بازیهای تخفیف خورده استفاده کرد
فقط اینکه این کد یکبار مصرف هستش و روی بازیهای پری اوردر و خرید پلاس هم کار نمیکنه
در ضمن کد رو اگر برای تست روی یک اکانت بزنید و بعد کنسل کنید دیگه نمیشه کد رو روی یک اکانت دیگه استفاده کرد و باید با همون اکانت اول خرید کنید

من وارد میشم ولی متوجه نشدم چطوری باید کد بگیرم!!!!!
اول باید فیل شکن فعال کنی بعد با اکانتت ساین این میشی و صفحه مربوط به دیترویت که لود شد از سمت راست پایین کادر گزینه کوئست رو میزنی و دومین کوئست که مربوط به کد ۲۰ درصد هست رو میبینی
پایینش روی جایی که گفته کلیک میکنی و تریلر بازی رو میبینی بعد که تموم شد همون پایین کادر میزنی کد رو نشون میده

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
کسی نمیدونه تاریخ اعتبار کد تا کیه ؟!

اختمالش زیاده تو تخفیفاتe3 دیترویت هم باشه ! اگه کد یه ماه فرصت داشته باشه بزارم اون موقع بخرم

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
کسی سایتی مغازه ای دکونی حجله ای محفلی سراغ نداره گیفت کارت ارزون بده :/ ارزونترین جایی که من دیدم دلاری ۶ تومن حساب میکنن
اون دوستمون مگه نگفت ۴۲۰۰ ه

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,473
نام
علی
کسی سایتی مغازه ای دکونی حجله ای محفلی سراغ نداره گیفت کارت ارزون بده :/ ارزونترین جایی که من دیدم دلاری ۶ تومن حساب میکنن
اون دوستمون اولین باره دروغ میگه؟:| برو همون 6و بگیر تا نرفته رو 8 و 10 وایسه لول

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
اون دوستمون رو کلا فراموش کن
همون دلاری ۶ تومن خیلی مناسبه قیمتش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر