آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
HELLBLADE ارزش خریده داره؟گیم پلی بازی اوکیه؟پلات بازی سخته یا اسون؟
ارزش خرید که داره ولی باید چند چیز رو مد نظر قرار بدی!
1- 99 درصد گیم پلی بازی اینه یک معما حل کنی یک در رو باز کنی و تا اخر همین
2- 99 در صد دشمنان تکراری هستن
3- بازی بسیار بسیار خطی هستش
4-گیم پلی بازی هم فقط محدود شده تو یکسری کمبو وضربات تکراری
5- 80 درصد محیط های بازی یک شکل هستن.
شخصیت پردازی، داستان، صدا گزاری، و باس فایت های بازی عالی هستن!

• Like
Reactions: sajadkh

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

سجاد بزار ارزونتر از این شه بعد بگیر، من خودم روز اول خریدم بازیو ولی به نظرم گرونه قیمتش الان

البته چون خوب فروش میکنه واسه همین زیاد تخفیف نمیخوره انگار

• Like
Reactions: sajadkh

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
لطفا فنهای FF راهنمایی بدن ، الان FFXV نسخه پریمیومش شده 30 دلار با کد تخفیفم میشه 23 دلار ، قیمت اصلیش 75 بوده ، منی که با دموش حال نکردم بخاطر مشکلات فنی ریزو درشت ، آیا راضیم میکنه ؟ مخصوصا گیم پلی

پ ن : انقدر ماکان ازش بد گفت که کلا فراموشش داشتم تا الان

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
بازیش ۶ ساعته. پلاتش ۸ ساعت. جز این هم محتوایی نداره. حالا ۸۰ هزار تومان واسه این بازی؟ خودت باید تصمیم بگیری

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
لطفا فنهای FF راهنمایی بدن ، الان FFXV نسخه پریمیومش شده 30 دلار با کد تخفیفم میشه 23 دلار ، قیمت اصلیش 75 بوده ، منی که با دموش حال نکردم بخاطر مشکلات فنی ریزو درشت ، آیا راضیم میکنه ؟ مخصوصا گیم پلی

پ ن : انقدر ماکان ازش بد گفت که کلا فراموشش داشتم تا الان
ديگه ٢٣ دلار برا يه بازي درپيتي هم ارزش داره
بازي خوبه من فكر كنم سال پيش بازي كردم مشكلاتش حل شده بود و دركل خيلي باهاش حال كردم الانم يه اپديت دادن ميشه بين كاراكترا سويچ كرد كه خيلي جالب بنظر ميومد
دركل نظر منو ميخوايد ١٠٠٪؜ ارزش خريد داره

• Like
Reactions: .Amirone

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
ديگه ٢٣ دلار برا يه بازي درپيتي هم ارزش داره
بازي خوبه من فكر كنم سال پيش بازي كردم مشكلاتش حل شده بود و دركل خيلي باهاش حال كردم الانم يه اپديت دادن ميشه بين كاراكترا سويچ كرد كه خيلي جالب بنظر ميومد
دركل نظر منو ميخوايد ١٠٠٪؜ ارزش خريد داره
بازی درپیتی رو که رایگان هم نباید بازی کرد ، گیم پلیش برا من مهمه که چقدر درگیرکننده و لذتبخشه . توضیحاتت ناقصه ، بیشتر میخوام در موردش بدونم اونم تجربه ی فردی نه استریمهاش

davoodd

کاربر سایت
Dec 4, 2017
38
پلاس۱۴ روزه با ویزا کارتم نتونستم بگیرم این پیغامو میده

You are not able to purchase this product for the following reason(s):
You have already purchased
PlayStation®Plus
به خاطر اینکه پلاس دو روزه رایگان گرفتی ! یا قبلا پلاس داشتی

• Like
Reactions: Hojjat and underal

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بازی درپیتی رو که رایگان هم نباید بازی کرد ، گیم پلیش برا من مهمه که چقدر درگیرکننده و لذتبخشه . توضیحاتت ناقصه ، بیشتر میخوام در موردش بدونم اونم تجربه ی فردی نه استریمهاش
به شخصه با بازي حال كردم مبارزاتش فوق العاده نبود ولي خوب بود (يه سري از باس ها و دشمنا هم جالب بودن) گشت و گذار توي محيط بازي بيشتر از همه چيز سرگرم كننده بود جدا از همه اينا به بخش مولتيشم كه تازه اومده دسترسي داريد نظر منو ميخوايد بنظرم ارزش خريد داره
بازم صبر كنيد ببينيد نظر بقيه چيه
به شخصه بيشترين چيزي كه ازش متنفر بودم يكي از چپتراي اواخر بازي (13?) بود (قبلا يه خبر خونده بودم كه قراره تغييرات توي اون قسمت ايجاد بشه نميدونم الان چطور شده)

• Like
Reactions: Hojjat and .Amirone

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
به شخصه با بازي حال كردم مبارزاتش فوق العاده نبود ولي خوب بود (يه سري از باس ها و دشمنا هم جالب بودن) گشت و گذار توي محيط بازي بيشتر از همه چيز سرگرم كننده بود جدا از همه اينا به بخش مولتيشم كه تازه اومده دسترسي داريد نظر منو ميخوايد بنظرم ارزش خريد داره
بازم صبر كنيد ببينيد نظر بقيه چيه
به شخصه بيشترين چيزي كه ازش متنفر بودم يكي از چپتراي اواخر بازي (13?) بود (قبلا يه خبر خونده بودم كه قراره تغييرات توي اون قسمت ايجاد بشه نميدونم الان چطور شده)
اونو که خیلی وقته درست کردن :D

تا اینجا 15 دلار بیشتر نمیارزه ، کسی نبود ؟؟؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر