آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

davoodd

کاربر سایت
Dec 4, 2017
38
Battlefield 4™
Battlefield™ Hardline Standard Edition
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
Mafia III
دوستان این چهارتا بازی کدومشون ارزش خریدن داره !؟
اگه کسی کد تخفیفش رو استفاده نمیکنه لطفا بده ما استفاده کنیم چون تا 25 دسامر وقت داره چند روز دیگه میسوزه ممنون

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
چه حالی داد هر چی بازی دوست داشتم تخفیف خورد منم یه پنچ تایی بازی خریدم یه کوپن ۲۰ درصد تخفیفم زدم تنگش نزدیک ۲۰۰ دلار بازی در اومد ۸۳ دلار عالی بود.
Everybody golf
Hellblade
Yooka laylee
Knack 2
Samurai warrior spirit of sanada
دیگه تا ۳ ماه چیزی نمیخرم:D
شما بازی یوکا لایلی و اسپریت آو سانادا جزو لیست خریدتون بود؟ خود ژاپنی ها هم اینارو نمیخرن :))
ولی جالبه از هر سلیقه ای داریم آفرین
Battlefield 4™
Battlefield™ Hardline Standard Edition
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
Mafia III
دوستان این چهارتا بازی کدومشون ارزش خریدن داره !؟
اگه کسی کد تخفیفش رو استفاده نمیکنه لطفا بده ما استفاده کنیم چون تا 25 دسامر وقت داره چند روز دیگه میسوزه ممنون
بتلفیلد هاردلاین مولتی اگه دوس داری بخر
توم ریدر رو پیشنهاد نمیکنم اگه نسخه قبلشو بازی کردی
مافیا رو هم یه صلوات ختم کن ازش رد شو

• Like
Reactions: tempest and davoodd

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
شما بازی یوکا لایلی و اسپریت آو سانادا جزو لیست خریدتون بود؟ خود ژاپنی ها هم اینارو نمیخرن :))
ولی جالبه از هر سلیقه ای داریم آفرین

بتلفیلد هاردلاین مولتی اگه دوس داری بخر
توم ریدر رو پیشنهاد نمیکنم اگه نسخه قبلشو بازی کردی
مافیا رو هم یه صلوات ختم کن ازش رد شو
من خیلی با بازی های سبک mouso حال میکنم این سانادا هم خیلی وقت بود دنبالش بودم کلا این جور بازی ها همیشه نمیرن تو تخفیف شاید سالی ۲ بار .yooka هم چون میخواستم از کد تخفیف ۲۰ درصدی استفاده کنم هر چی سبد خریدت بیشتر باشه تخفیف تپلتری میخوره قیمتشم خوب بود گرفتم وگرنه شاید تا عیدم نرسم بازی کنم

• Like
Reactions: AminMoradiX

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
برای خرید قسمت 500 گیم . بازی های PS3 استور پلی 4 نیاز به 14 روز تریال هست که کریدیت کارد می خواد . چطور می تونم وارد بشم و خریدم رو انجام بدم به این روش?

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
برای خرید قسمت 500 گیم . بازی های PS3 استور پلی 4 نیاز به 14 روز تریال هست که کریدیت کارد می خواد . چطور می تونم وارد بشم و خریدم رو انجام بدم به این روش?
?
فکر کنم منظورتون سرویس ps now هست (اگه اشتباه نکنم؟)
اگه اینطوره که اولا شما اونارو نمیخرید فقط بهشون دسترسی دارید
دوما روی دستگاه دانلود نمیشن بصورت آنلاین استریم میشن و این یعنی با نت ایران نمیتونید از این سرویس استفاده کنید
در آخر هم برای گرفتن اون 14 روز رایگان مثل 14 روز پلاس هیچ کاری نمیتونید بکنید
این چه تخفیف هست واقعا استیم ادم میبینه از psn تعجب میکنه اصلا بازی درستی تخفیف نخورده هست
psn همیشه همینجوری تخفیفاتش افتضاح بوده (حداقل برای من) مشکل اصلیشم اینه که مثل استیم وقتی یه بازی تخفیف میخوره توی تمام ریجن ها اعمال نمیشه و هر ریجن تخفیفات مخصوص به خودش رو داره و این باعث میشه هم مقدار تخفیفات کم باشه هم یه سری از سلیقه هارو گاها پوشش نده.

• Like
Reactions: raiden1

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
یک سوال دوستان به نظرتون برای خرید همیشه از یه اکانت استفاده کنیم یا با دو سه تا اکانت خرید کنیم ! اون هایی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنید
به نظر من دو الی سه تا باشه بهتر هست مخصوصا برای فروش اکانت تعداد بازی که زیاد بشه برای قیمت گذاری اکانت به مشکل میخوری هزینه اش میره بالا کمتر مشتری دارد

برای فروش شاید جدا بودن بهتر باشه
ولی برای آرشیو و نگهداری بازی ها قطعن یک اکانت بهتره (البته نمی دونم منظور شما چندتا از یک استور مثلن آمریکا، یا چندتا اکانت از استور های مختلف مختلفه که یه بحث دیگه ست) اگه هم برای بحث امنیتی میگی حتمن تأیید هویت دو مرحله ای رو برای اکانتی که باهاش خرید ها رو انجام میدید (معمولن اکانت اصلی) فعال کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر