آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
شامل نسخه ی یک و دو بازی میشه که به صورت باندل و با تخفیف ارائه شده.
پیشنهاد میکنم اگه طرفدار سبک هک اند اسلش هستید این عناوین زیبا رو از دست ندید.
آقا گرفتمش:
20170526_232424.jpg

طرفدار؟من عاشق سری دارکسایدرزم.نسل قبل هردو رو بازی کردم،ولی دوباره گرفتمشون.
در حدی فن بازیم که دیروز 4 دلارم پرید به جای نسخه PS4 نسخه PS3 رو گرفته بودم:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد
Fallout با تمام DLC هاش ارزش 44 دلار رو داره ؟!
عجب سوالی |:
دوست عزیز من با فال اوت 4 همون اول اومد نزدیک 600 ساعت سرگرم بودم...ولی متسفانه دی ال سی هاشو نرفتم...حالا چرا اینقدر این بازی بهم چسبید؟ چون کلا با بازی های این استدیو خیلی حال میکنم...فال اوت 4 به نظر برترین نمونه یک عنوان نقش افرینی هست...ولی باید یک چیزی رو توجه کنی! اونم استاندارد های این استدیو برای سری بازی هاش هست که قبل از خرید باید کاملا باهاشون اشنا بشی! نه این که بعد بازی رو خریدی بگی اه این چرا گرافیکش اینجوریه؟ چرا تکسچرا ها اینجورین...چرا شوتینگش اینجوریه....در کل بنظرم با توجه به دی ال سی های زیادش اگر با بازی های این استدیو اشنایی داری در خریدش شک نکن.

• Like
Reactions: shahriyar_pc

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
آقا گرفتمش:
View attachment 75546

طرفدار؟من عاشق سری دارکسایدرزم.نسل قبل هردو رو بازی کردم،ولی دوباره گرفتمشون.
در حدی فن بازیم که دیروز 4 دلارم پرید به جای نسخه PS4 نسخه PS3 رو گرفته بودم:D
دیگه تا این حد ندیده بودم:|:D

• Like
Reactions: BitsandBytes

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
دیگه تا این حد ندیده بودم:|:D
من خریدامو از طریق سایت انجام میدم.داشتم تخفیفا رو نگاه میکردم یهویی چشمم به این افتاد.دیگه اینقدر هول شدم اصلا نگاه نکردم واسه ps4 یا ps3 سریع خریدمش.:D

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
من خریدامو از طریق سایت انجام میدم.داشتم تخفیفا رو نگاه میکردم یهویی چشمم به این افتاد.دیگه اینقدر هول شدم اصلا نگاه نکردم واسه ps4 یا ps3 سریع خریدمش.:D

دقیقا منم یه اشتباه همین شکل کردم :)))
تویه سایت که خرید میکنم نسخه Bf3 رو تا دیدم خرید کردم :| یادم اومد واسه Ps4 اصلا عرضه نشده بود که !!! دیگه چند دلاری ازمون پرید اما دادم به یکی از دوستهام روو ps3 بازیش میکنه :D

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
عجب سوالی |:
دوست عزیز من با فال اوت 4 همون اول اومد نزدیک 600 ساعت سرگرم بودم...ولی متسفانه دی ال سی هاشو نرفتم...حالا چرا اینقدر این بازی بهم چسبید؟ چون کلا با بازی های این استدیو خیلی حال میکنم...فال اوت 4 به نظر برترین نمونه یک عنوان نقش افرینی هست...ولی باید یک چیزی رو توجه کنی! اونم استاندارد های این استدیو برای سری بازی هاش هست که قبل از خرید باید کاملا باهاشون اشنا بشی! نه این که بعد بازی رو خریدی بگی اه این چرا گرافیکش اینجوریه؟ چرا تکسچرا ها اینجورین...چرا شوتینگش اینجوریه....در کل بنظرم با توجه به دی ال سی های زیادش اگر با بازی های این استدیو اشنایی داری در خریدش شک نکن.
بازی کردمش قبلا تا یه جاییش هم رفتم ، فقط DLC هاش زمانش زیاده یا کمه ؟! اصلا DLC هاش ارزش 25 دلار بیشتر رو داره ؟!

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
Sleeping Dogs چجوریه ارزش خرید داره؟
به نظرم میشه گفت ورژن شرقی GTA هست:D
داستان خیلی خوبی داره گیم پلیش هم جذابه محیط هنگ کنگ رو هم خیلی جالب درآوردن به نظرم اگه تخفیف خوبی خورده ارزش خرید داره.

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
به نظرم میشه گفت ورژن شرقی GTA هست:D
داستان خیلی خوبی داره گیم پلیش هم جذابه محیط هنگ کنگ رو هم خیلی جالب درآوردن به نظرم اگه تخفیف خوبی خورده ارزش خرید داره.
مرسی 10دلار ارزشش رو داره؟
گرافیکش راضی کننده هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر