آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان این dead or alive 5:Last round رو توصیه کردید بگیرم
اما تو استور یکی همین اسم بالا هست و یکی دیگه که قیمتش نصف این هست dead or alive 5:Last round Story Mode هست که البته add-on هم هست
اولی مود داستانی نداره و باید براش این دومی خریداری بشه برای مود داستانی ؟

سوال آخر اینکه برای منی که پلاس دارم 60 درصد تخفیف خورده ممکنه تخفیف های آینده اش بیشتر باشه یا بر حسب تجربه گذشته این حداکثر تخفیف اش بوده ؟

ممنون

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان این dead or alive 5:Last round رو توصیه کردید بگیرم
اما تو استور یکی همین اسم بالا هست و یکی دیگه که قیمتش نصف این هست dead or alive 5:Last round Story Mode هست که البته add-on هم هست
اولی مود داستانی نداره و باید براش این دومی خریداری بشه برای مود داستانی ؟

سوال آخر اینکه برای منی که پلاس دارم 60 درصد تخفیف خورده ممکنه تخفیف های آینده اش بیشتر باشه یا بر حسب تجربه گذشته این حداکثر تخفیف اش بوده ؟

ممنون
dead or alive نسخه free to play هم داره توی استور پلی استیشن . احتمالا مربوط به همون بشه این dlc

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
آقا ممنون میشم اگر هر کدوم از دوستان کد تخفیف هورایزن رو داره و نمیخواد استفاده کنه به من بده...
من واقعا نمیدونم چرا سونی از روز اولی که کنسول خریدم تا حالا یه تف هم کف دست من ننداخته!!!!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا ممنون میشم اگر هر کدوم از دوستان کد تخفیف هورایزن رو داره و نمیخواد استفاده کنه به من بده...
من واقعا نمیدونم چرا سونی از روز اولی که کنسول خریدم تا حالا یه تف هم کف دست من ننداخته!!!!

از طرف سونی برات میل میاد کلا؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
برای من هم یه کد اومد و مدت ها بود توی ذهنم بود
و قسمت شد امروز خریدمش نسخه معمولیش (کد 20%) تخفیف برای من قائل شد و بازی رو 48 دلار خریدم
و همین الانم دیتاش دانلودش تمام شد.
ببنیم خدا چی میخواهد
دستش درد نکنه

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
از طرف سونی برات میل میاد کلا؟
یه سری میل های معمولی مثل زمانی که کیف پولت(حساب کاربریت) رو با گیفت کارت شارژ میکنی و بازی میخری ازم تشکر میکنه.
یه سری ایمیل هم هست که تخفیفات و بازی ها و فیلم های جدیدی که میاد رو معرفی میکنه.در کل هر نوع ایمیلی از طرف سونی برام میاد جز این مدل کد های تخفیف.
مثل سری قبل که واسه یه عده کد تخفیف چند درصدی اومده بود و واسه من نه!!!!

• Like
Reactions: aliahmadi2

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
یه سری میل های معمولی مثل زمانی که کیف پولت(حساب کاربریت) رو با گیفت کارت شارژ میکنی و بازی میخری ازم تشکر میکنه.
یه سری ایمیل هم هست که تخفیفات و بازی ها و فیلم های جدیدی که میاد رو معرفی میکنه.در کل هر نوع ایمیلی از طرف سونی برام میاد جز این مدل کد های تخفیف.
مثل سری قبل که واسه یه عده کد تخفیف چند درصدی اومده بود و واسه من نه!!!!
منم دقیقا مثل شما هستم نمیدونم چرا اینجوریه فقط ایمیل میزنه از فلان خریدتون متشکریم..نمیخوام باشی اصلا

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
یکی بیاد منطقی و بدون از هر گونه احساسات مشکلات اردر رو بگه بازی شده 4 دلار مشکلش چیه دقیقا؟ چرا این همه بازخورداش منفی شد؟ ارزش داره 4 دلار دیگه؟ چند تا تروفی داره؟ پلاتش سخته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر