آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
سلام
تخفیفات دیگه ای شروع شده
از اینها بگیر

a54b2184-6d60-47d4-8aa8-8e53780507d3.jpg

با این کد هم با پلاس هم 20% میاد پایینتر و ...

83594

و...
مررررسی اقا این هل بلد رو خیلی تعریف کردن گرفتم دست گلت درد نکنه

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
این کدا فقط یبار مصرفه یعنی هرکی زودتر زد برده؟
نه عزیز من هر کی زودتر بزنه نیست. توی سایتش زده کد رو واسه عموم. یکبار مصرف که نوشته یعنی هر کس توی این تاریخ اعتبار یه هفته ای کد فقط روی یکی از خریداش می تونه استفاده کنه از کد.
یعنی اگه الان 2 تا بازی بگیری و کد تخفیفو استفاده کنی بعد فردا بخوای یه بازی دیگه هم بخری دیگه کد واست کار نمی کنه نه اینکه هر کی زودتر بزنه.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
الان 20 درصد اضافه بر پلاس و تخفیف معمول که خورده میشه تخفیف گرفت ؟

بعد هم یک لطفی میکنید یک توضیح بدید مثلا دو تا بازی رو بخوایم هم زمان بخریم و بعد تخفیف روی دو تاش اعمال بشه باید چیکار کنیم ؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان بازی What Remains of Edith Finch و soma با این قیمت تو تخفیفات ارزش خرید داره یا صبر کنم ارزون تر بشه ؟
هر دو ارزونترین قیمتشون تا الان همین بوده و بعید هم میدونم ارزونتر بشن
مخصوصا Soma ...

• Like
Reactions: Mersad2012

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
نه عزیز من هر کی زودتر بزنه نیست. توی سایتش زده کد رو واسه عموم. یکبار مصرف که نوشته یعنی هر کس توی این تاریخ اعتبار یه هفته ای کد فقط روی یکی از خریداش می تونه استفاده کنه از کد.
یعنی اگه الان 2 تا بازی بگیری و کد تخفیفو استفاده کنی بعد فردا بخوای یه بازی دیگه هم بخری دیگه کد واست کار نمی کنه نه اینکه هر کی زودتر بزنه.
من كد رو مي زنم تو قسمت ريديم ولي جلوش علامت تعجب قرمز مياد عمل نمي كنه ! درست هم مي زنم مشكل چيه ؟.

مشكل حل شد بايد موقع خريد بازي وارد مي كردم نه قبل از انتخاب ايتم ! فقط نكته نا اميد كننده اينه كه كد تخفيف از روي قيمت اصلي بازي ها محاسبه ميشه ! يعني نميتونيد يه بازي كه ١٠ دلار اف خورده انتخاب كنيد و كد تخفيفم بزنيد روش ! خلاصه تخفيف تو تخفيف نداريم !!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: The Hound

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها من پلاس دارم منتها دیدم شما گفتید برای پلاس ها 20 % میشه کد تخفیفه کدش فرق داره ؟ چون همین که میزنم همون 10 % کم میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر