آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
H52M965F3P

یک بار خواستم از کد تخفیفم استفاده کنم ها
shadow of colossus خواستم پیش خرید کنم که کد تخفیف نگرفت براش ، لعنت لعنت لعنت:Gunner:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
H52M965F3P

shadow of colossus خواستم پیش خرید کنم که کد تخفیف نگرفت براش ، لعنت لعنت لعنت:Gunner:
من اصلا به یاد ندارم بشه روی هیچ بازی ای که هنوز منتشر نشده و به صورت پری اوردر هست کد تخفیف رو اعمال کرد چون اینجوری در حق کسایی که 60 دلار رو کامل پرداخت کردن ظلم میشه:-?

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من اصلا به یاد ندارم بشه روی هیچ بازی ای که هنوز منتشر نشده و به صورت پری اوردر هست کد تخفیف رو اعمال کرد چون اینجوری در حق کسایی که 60 دلار رو کامل پرداخت کردن ظلم میشه:-?
یعنی اگه من الان این کد رو روی بازی مثل middle earth shadow of war که الان 60 دلاره میزدم دیگه حق کسانی که 60 دلار قبلا دادن ظلم نمیشد ؟:| بیخیال باو

من اصلا به یاد ندارم بشه روی هیچ بازی ای که هنوز منتشر نشده و به صورت پری اوردر هست کد تخفیف رو اعمال کرد
ok

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
یعنی اگه من الان این کد رو روی بازی مثل middle earth shadow of war که الان 60 دلاره میزدم دیگه حق کسانی که 60 دلار قبلا دادن ظلم نمیشد ؟:| بیخیال باو

ok
متوجه منظورم نشدید.من گفتم بازی هایی که هنوز منتشر نشده اند و به صورت پری اوردر هستن:Angel:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
H52M965F3P

ok
متوجه منظورم نشدید.من گفتم بازی هایی که هنوز منتشر نشده اند و به صورت پری اوردر هستن:Angel:

خب اصلن جای بحثی وجود نداره
کافیه برای یه بازی دیگه که لانچ شده امتحان کنید که کار می کنه یا نه (لازم هم نیست حتمن بخرید ببینید کد تأیید میشه یا نه)

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر