آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
بازی Horizon Zero Dawn تخفیف خورده و شده 27.99 دلار. چون تا دو ماه آینده فرصت نمی کنم بازیش کنم به نظرتون الان بگیرمش یا برا تخفیفات جمعه سیاه صبر کنم؟

سلام داداش. دوستان توصيه ها را دادن منم ميگم بهترين راه صبر كردنه.

چون قراره تا يه ماه ديگه نسخه كمپليتش بياد كه شامل تنها DLC داستانيش و آپديتاشم ميشه و منم به خاطر همين هنوز نخريدمش و ميخوام نسخه كاملشو بگيرم

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
سلام داداش. دوستان توصيه ها را دادن منم ميگم بهترين راه صبر كردنه.

چون قراره تا يه ماه ديگه نسخه كمپليتش بياد كه شامل تنها DLC داستانيش و آپديتاشم ميشه و منم به خاطر همين هنوز نخريدمش و ميخوام نسخه كاملشو بگيرم
منم طبق توصیه شما و بقیه دوستان منتظر میشم. ممنونم.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دوستان ایمیل‌هاتونو چک کنید <:-P:D
سونی این هفته کد تخفیف 20 درصدی داره میفرسته به ایمیل‌ها...اگه این هفته قراره خریدی از Store انجام بدید، اول ایمیلتون رو چک کنید <:-P
بقیه‌ی ریجن‌هارو نمیدونم ولی کد واسه من که اکانت آمریکا دارم فرستاده شده...
اگه اشتباه نکنم تاریخ انقضای کد تا 13 نوامبر هستش...Enjoy ! :D

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
سونی این هفته کد تخفیف 20 درصدی داره میفرسته به ایمیل‌ها...اگه این هفته قراره خریدی از Store انجام بدید، اول ایمیلتون رو چک کنید <:-P
سلام دوست عزیز ..لطف میکنی ایمیلی که برات فرستاده subject و sender برام بفرستی ...تو اکانتام کلی خرید داشتم ولی تا حالا فحشم برام نفرستاده..یه ایمیل بفرستم ببینم مشکل من چیه اخه
ممنون

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
یک نکته هم بگم این کدهای تخفیف معمولا روی عناوین تخفیف خورده عمل نمیکنن
در واقع چیزی که میخواید کد روش بزنید نباید تخفیف داشته باشه

برا من که چند باری اینطوری شد

سلام دوست عزیز ..لطف میکنی ایمیلی که برات فرستاده subject و sender برام بفرستی ...تو اکانتام کلی خرید داشتم ولی تا حالا فحشم برام نفرستاده..یه ایمیل بفرستم ببینم مشکل من چیه اخه
ممنون

from:PlayStation Store <PlayStation@playstationemail.com>
subject : see what's new this week

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یک نکته هم بگم این کدهای تخفیف معمولا روی عناوین تخفیف خورده عمل نمیکنن
در واقع چیزی که میخواید کد روش بزنید نباید تخفیف داشته باشه
چرا اتفاقا من قبلا روی بازیهای تخفیف‌دار امتحان کردم...کار میکنه.
ممنون
سلام. موضوع و ارسال کننده همونی هستن که دوست بالایی ارسال کردن...برای دریافت ایمیل ها باید تیک سرویس Newsletter رو توی تنظیمات مربوط به اکانت بزنی...البته من شنیدم خیلیا این مشکل رو دارن و وقتی تیک رو هم میزنن، ایمیلی واسشون ارسال نمیشه :|

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
چرا اتفاقا من قبلا روی بازیهای تخفیف‌دار امتحان کردم...کار میکنه.
چون من یک باز کد تخفیف 20% از یک سایت خریدم ، خواستم یک بازی 60 دلازی که 10% تخفیف خورده بود تخفیف بیشتری اعمال کنم و بخرمش ولی جواب نداد به همون دلیل که بالا گفتم
حتما کدهای هدیه که سونی میده اینطور نیستن

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
ممنون که خبر دادی
فقط روی تخفیف دارها هم اعمال میشه یا نه؟

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137

دمت گرم کمک بزرگی بود این راهنمایی شما
آرزو به دل موندم یه بارم از این کدهای تخفیف گیر من بیاد=((
تنها باری که شانس آوردم ثبت نام توی بتای دراگون بال فایترز بود که اونم احتمالا حواسشون نبوده :D

یه بار دیگه چک کن شاید اومده باشه از من بدشانس تر فکر نکنم باشی، حتی برای من هم فرستاده
چون من یک باز کد تخفیف 20% از یک سایت خریدم ، خواستم یک بازی 60 دلازی که 10% تخفیف خورده بود تخفیف بیشتری اعمال کنم و بخرمش ولی جواب نداد به همون دلیل که بالا گفتم
حتما کدهای هدیه که سونی میده اینطور نیستن

من سال پیش که سونی یه کد تخفیف داده بود رو برای یک بازی که در جمعه ی سیاه تخفیف خورده بود به راحتی اعمال کردم
ممنون

برای من اینطوره که ایمیل تبلیغ COD WWII اومده بعد زیرش یه کد تخفیف 20 درصدی تا 13 نوامبر داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان کسایی که خرید میزنن، لطفا بگن برنامشون واسه این 20 درصد چیه :D من خرید خاصی به نظرم نمیرسه.
علاوه بر 20 درصد، یه گیفت 10 دلاری وسایت VRV ارسال کرده چند روزه پیش.

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
دوستان این کد برای چه بازیهایی استفاده میشه چون هر بازی ای من میزنم میزنه invalid for this platform

مثلا خواستم Horizon رو بخرم با تخفیف خودش این ارور رو دادش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر