آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

Yas_111

کاربر سایت
Dec 23, 2016
19
لطفا کسی که سر در میاره جوابم بده من کنسولم وقتی خریدم فریمورش4بود الان کردم 4:06 اگه فریمور مثلا 4:05هک بشه رو کنسول من این هک جواب میده آخه شنیدم میکن فریمور کارخانی کنسول شرط نه اونی که بعدم ارتقا میدی خواهشن کسی بلد جواب بده
فریمور کنسول شما اگه الان 4.06 باشه و فریمور 4.05 هک بشه شما هیچ کاری نمیتونی بکنی مگر این که باز یه مدت صبر کنی تا شاید یه روش برای دانگرید کردنه کنسول بیاد اونوقت شما از فریمور 4.06 دانگرید میکنی میای 4.05 بعد کنسول هک میشه.اصلا ربطی به فریمور کارخانه ای هم نداره.فعلا تا چهار روز صبر کن ببین چی میشه اپدیت نکن شاید گروه overflow یه کاری کردن

• Like
Reactions: 65ahmad

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
اول از همه اشتباه میکنی همه چیز برمیگرده به فریمور کارخونه اگه فریمور کارخونه شما بالاتر از ورژن هک باشه شما نمیتونی هک کنی راه دانگیرد همیشه باز هست یا یه کم دستکاری میشه برگردون به کارخونه اگه فریمور 4.5 یا حتی 4 هم هک شده باشه عالی میشه چون دستگاه های خیلی زیادی هستن که فریمورشون زیر 4 هست

یکی لطف کنه میزان تخفیف ها رو هم بزاره من ببینم

Yas_111

کاربر سایت
Dec 23, 2016
19
اول از همه اشتباه میکنی همه چیز برمیگرده به فریمور کارخونه اگه فریمور کارخونه شما بالاتر از ورژن هک باشه شما نمیتونی هک کنی راه دانگیرد همیشه باز هست یا یه کم دستکاری میشه برگردون به کارخونه اگه فریمور 4.5 یا حتی 4 هم هک شده باشه عالی میشه چون دستگاه های خیلی زیادی هستن که فریمورشون زیر 4 هست

یکی لطف کنه میزان تخفیف ها رو هم بزاره من ببینم
پس با این حرف شما کنسول من فریمور کارخونه ای 3.15 هست پس من الان با خیال راحت اپدیت کنم به اخرین فریمور بعد هک هم بیاد مثلا برا فریمور 4.05 چون فریمور کارخونه ای من 3.15 بود هک میشه دیگه...سونی حتی اون کنسول جدیدشو که pro هست با فریمور 3.70 بیرون داده.حتی اگه کنسول اخرین ماه 2016 ps4 هم بگیری فکر نکنم فریمورش بالاتر از 4.00 باشه.

Yas_111

کاربر سایت
Dec 23, 2016
19
هر فریموری که الان نصب کنسولته همون میشه فریمور اصلی کنسول .فقط تنها راه دانگرید کردن به فریمور پایین تره
نسل قبلی هم اگه اشتباه نکنم دانگرید اومد که فریمور بالاتر رو بر می کردوندن به فریمور هک شده امیدوارم اینطوری بشه
ممنون از پاسخ
صد در صد میاد دوست عزیز PS3 با اون همه پیچیدگیش هک شد دانگریدش اومد PS4 که چیزی نیس.اکثر هکرا شک نکن الان داران برا خودشون به روش کپی بازی میکنن اما تو نت یا جای دیگه فعلا پخش نکردن و الا هک PS4 برای گروه overflow مثل اب خوردنه.سونی خودشو کشت تا تونست تو فریمور 4.06 راه هکو ببنده.یکی از راها همون Dev kit بود از طریق همون باگ مرورگر

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
Emulator_on_ps4-Pokemon_on_PS4.jpg

UP
توضیح بیشتر و منبع!!!

2820

کاربر سایت
Sep 13, 2014
25
gameappsdl.com
واقعا چه منبع موثقی.:|
تو wololo و pshax درباره این همایش صحبت شده ولی تو هیچکدوم به قاطعیت شما درباره انتشار جیلبریک در این همایش چیزی گفته نشده.لطفا شایعه درست نکنید.

آخرین ویرایش:

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
واقعا چه منبع موثقی.:|
تو wololo و pshax درباره این همایش صحبت شده ولی تو هیچکدوم به قاطعیت شما درباره انتشار جیلبریک در این همایش چیزی گفته نشده.لطفا شایعه درست نکنید.
قاطعیت به چی می کی ؟ خب همایش برای خنده من و تو برگزار نمی کنن که اونم آخر سال میلادی یه سورپرایز هست خوب خودت قبول داری منبع خودت رو کجای مطلب منبعت نوشته شاید بیاد؟ گفتن قرار منتشر بشه
شما برو همین سایت معبرت pshax این اخبار چند وقته گذاشته

سخت ترین کار برای هک فریمور در واقع هک کد های هسته ( Kernel ) هست.امیدواریم گروه fail0verflow کرنل فریمور 4.0 هک کنند تا بعد بقیه هکرها به راحتی به تونن کاستوم فریمور منتشر کنند

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
Decrypted PS4 Package (PKG) Files, PSProxy SRC Soon by Red-EyeX32

Today PlayStation 4 developer @RedEyeX32 announced on Twitter that he plans to release some decrypted PS4 Package (PKG) contents soon alongside PSProxy source code for developers to examine!​

With 2016 wrapping up soon, here are some more PlayStation 4 decryption articles from this past year to catch everyone up to speed thus far:
Remember Fail0verflow's Chaos Communication Congress 2016 talk will be coming on December 27th!

We here at PSXHAX wish the entire PS4 scene a very safe and happy holidays, and thanks to @ash721, @B7U3 C50SS, @defense, @kazookid0, @Nesterwork and @raedoob for taking time out on Christmas day to pass along some of the Twitter tips in the Shoutbox with us all!

ببینیم فردا چی میشه
<:-P\:D/\:D/:-@:-@\m/:!!

2820

کاربر سایت
Sep 13, 2014
25
قاطعیت به چی می کی ؟ خب همایش برای خنده من و تو برگزار نمی کنن که اونم آخر سال میلادی یه سورپرایز هست خوب خودت قبول داری منبع خودت رو کجای مطلب منبعت نوشته شاید بیاد؟ گفتن قرار منتشر بشه
شما برو همین سایت معبرت pshax این اخبار چند وقته گذاشته

سخت ترین کار برای هک فریمور در واقع هک کد های هسته ( Kernel ) هست.امیدواریم گروه fail0verflow کرنل فریمور 4.0 هک کنند تا بعد بقیه هکرها به راحتی به تونن کاستوم فریمور منتشر کنند
دوست عزیز شما اصلا لینکارو چک کردید؟!؟ کجای این متن ها به انتشار جیلبریک اشاره شده؟ سایت psxhax درمورد مهندسی معکوس و سخت افزار صحبت کرده و سایت wololo فقط تو این تیکه از متنش به عدم انتشار جیلبریک برای فریمور 4.x (نظر خود نویسنده هست) اشاره کرده:
s6a_capture.jpg

امکان داره اشتباه بگم ولی من جیلبریک 4.x رو در ارایه انتظار ندارم.(به نظر نویسنده این مطلب در wololo جیلبریک در این همایش نمیاد. این نظر نویسنده اس و خبر رسمی در این مورد نیست.)

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
‍ کدگشایی PKG های PS4

امروز یکی از توسعه‌دهنده‌های فعال در عرصه هکِ کنسول پلی‌استیشن 4 خبری جدید درباره این کنسول منتشر کرد. طبق گفته‌های این توسعه‌دهنده، امکان کدگشایی فایل‌های PKG توسط او فراهم شد.

فایل‌های PKG همان فایل‌های دیتا هستند که کاربران برای استفاده از بازی‌های دیجیتالی، آن‌ها را بر روی کنسول خود (به روش‌های مختلف) انتقال می‌دهند. حالا خبر کدگشایی این فایل‌های PKG منتشر شد و این خبر می‌تواند تحولی بزرگ در زمینه هک کنسول PS4 باشد.

اگر این خبر واقعی باشد، سایر توسعه‌دهنده‌ها بلافاصله بعد از انتشار راهنمایی‌های مرتبط با کدگشایی فایل‌های PKG شروع به انتشار برنامه‌های مرتبط برای استفاده از این قابلیت در کدگشایی فایل‌های PKG توسط کاربران عادی خواهند کرد. کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند فایل‌های PKG را کدگشایی کنند و مدیریت کاملی بر روی آن‌ها داشته باشند.

منبع:وبسایت کنسول‌فا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر