«Age of Empires IV» رسما تایید شد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
aoe4-e1503346275344-740x439.jpg

دقایقی پیش و طی مراسم بیستمین سالگرد سری «Age of Empires»، مایکروسافت از چهارمین نسخه این سری رونمایی کرد. در این مراسم که در نمایشگاه گیمزکام آلمان در حال برگزاری است، اعلام شد که استودیو «Relic»، سازنده عناوینی همچون «Dawn of War» و «Company of Heroes»، کار ساخت بازی را بر عهده دارد. این عنوان بر روی Windows 10 در حال ساخت بوده و تاریخ عرضه مشخصی برای آن اعلام نشده است. علاوه بر این، مایکروسافت اعلام کرد که شماره های دوم و سوم این سری نیز بازسازی خواهند شد، نسخه بازسازی شده اولین شماره بازی، ۱۹ اکتبر امسال راهی بازار خواهد شد.

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
این نسخه ریمستر شده AOE 2 چطوریه؟ حس و حال اون دوران 10-12 سال پیشو میده یا گند میزنه بهش؟ :D
هنوز که نیومده.ولی این نسل که نسل ریمستر ها بود هر چی بازی ریمستر شو ما بازی کردیم در کل تفاوت خاصی ندیدیم مثل نسخه هایی که میگن HD کردیم و بازم هرچی آدم نگاه میکنه تفاوت خاصی نمی بینه .پس این هم همون بازی ۱۰ سال قبله شاید یکم گرافیکش بهتر بشه ولی به احتمال زیاد چمن های مپ رو پررنگ تر میکنن میگن ریمستر کردیم ۳۰ دلار!

• Like
Reactions: Albis

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ریمستر رو میگم.خودم هم بازیش کردم ولی خداییش هر چی نگاه میکنم تفاوتی نمی بینم با نسخه قبلش
How do you turn this on فکر کنم رمز ماشین بود

آها. Definitive Edition رو میگی! دیگه یه دونه ریمستر از یه بازی براشون کافی نیست. زدن تو کار 2 تایی! 8-}

اون رمز ماشین رو یادمه. لامصب عجب رمزی بودی. یه ماشین جدید تو دوران قدیم. :D فکر کنم اسم ماشینه Cobra بود.

negmis

کاربر سایت
Jul 11, 2014
23
نام
PC GAMER
هیچکس بهتر از Relic نمیتونست این بازی احیا کنه

Relic خالق بهترین انحصاری پی سی Company Of Heroes 2 میباشد.

افرین به انتخاب مایکروسافت . بهترین استدیو برای ساخت بازی انتخاب کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر