Demanding Iranian Servers:درخواست سرور های ایرانی [ پست اول خوانده شود ]

با سلام به همه دوستان عزیز بازی سنتری@};-@};-
ما سال های زیادی هست که با سرور های اروپایی مشغول به بازی هستیم و با مشکلات فراوانی بخوایم یا نخوایم اکثر مواقع مانند پینگ بالا، لگ و هزار چیز دیگه روبرو شدیم ولی بازهم کنار اومدیم و از بازیمون مثل همیشه لذت بردیم.
ولی حالا زمانش واسه ما رسیده که بالاخره واسه خودمون آستینی بالا بزنیم و سرور های خودمون رو بزنیم، و شرکت های اروپایی مثل قبل حق رد کردن خواست های ما رو به خاطر تحریم ها نخواهند داشت. تا الان خود من با سه جا مشغول مکاتبه شدم برای سرور های ایرانی و یکیشون تا الان جواب فرستاده، امیدوارم جواب همشون مثبت باشه، تا حداقل عصر جدیدی از گیمینگ رو با کیفیت بسیار بهتری واسه ی خودمون بتونیم به ارمغان بیاوریم. حالا با شیوه دکتر ظریف با ظرافت جلو بریم انشاالله این امر هم به فرجام خواهد رسید.

پیشنهاد دوستان چیه؟ مطمئن هستم کسانی قبل از من هم حتما باید دست به کار شده باشند واسه این امر، راه های خوب و مناسب به ذهنتون رسید همینجا در میون بذارید.
برای اسپانسری و هزینه سرور ها اگه شرکتی و جایی می شناسید(که خیلی جا ها مطمئنا مایل به همکاری هستند) پیشنهاد بدین. شرکت شاتل تو این زمینه ها خیلی دوست داره قشر گیمر رو اینطوری به خودش جذب کنه یا خیلی شرکت های اینترنتی دیگه مطمئنا مایل به همکاری میشن، پس یا خودتون دست به اقدام بزنین و یا هر جا که می شناسید رو پیشنهاد بدین دست جمعی می تونیم درخواست بدیم.

با کمک یکی از دوستان این نامه رو تنظیم کردیم، دوستانی که مایل به عملی شدن این امر هستند، این نامه رو به عنوان یک پیشنهاد برای شاتل و آسیاتک ارسال کنند.
تاریخ رو خودتون اضافه کنید و اسم رو هم که به اسم خودتون تغییر بدید.
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و عرض ادب

اینجانب علی نوربخش، به عنوان یکی از میلیونها کاربر اینترنتی، خواستار کیفیتی مناسب در زمینه ی پردازش و اجرای بازی های آنلاین بوده و به موجب این نامه خواهان فراهم نمودن شرایط مناسب به منظور ایجاد سرور های ایرانی توسط میزبانان اروپایی مانند Gameservers، Multiplay و مشابه می باشم تا حداقل رضایتی که سال ها پیش از این به دنبال آن بوده ایم، در نهایت بدین وسیله به ارمغان آید. تنها خواسته ی همیشگی ما از اینترنت جهت بازی های آنلاین، پینگ پایین و صفر بودن میزان Packet Loss بوده است. با به ثمر رسیدن مذاکرات دست اندر کاران با اینگونه شرکت ها جهت ایجاد و راه اندازی سرور در ایران، خواسته های ما جامه ی عمل پوشانیده خواهند شد. باشد که به موجب این درخواست، شاهد تلاشهای شما بزرگواران در راستای محقق نمودن چنین مهمی باشیم.
با سپاس فراوان. نماینده ی کوچک جامعه ی بزرگ گیمران ایران.
ایمیل پیشنهادات آسیاتک:acc@asiatech.ir ,support@asiatech.ir
ایمیل پیشنهادات شاتل:Sug@shatel.ir ,info@shatel.ir
ایمیل پیشنهادات های وب:
jami@hiweb.ir
miri.iman@hiweb.ir, delavari@hiweb.ir,d. hadifar@hiweb.ir

ایمیل پیشنهادات پارس آنلاین:
Tehran-adsl@parsonline.com
Karaj-adsl@parsonline.com
ایمیل بنیاد ملی بازی های رایانه ای معاونت ارتباطات و بین الملل info@ircg.ir

بیشتر تلاشتون فعلا روی شاتل و آسیاتک باشه بقیه رو هم اگه توسنتید واسه پیشنهادات ارسال کنید.

خب با کمک یکی از دوستان(Mr-mamad) این petition رو تنظیم کردیم و به اجرا گذاشتیم، لطف کنید جهت حمایت امضا خودتون رو ثبت کنید.
با سپاس از همه
http://www.ipetitions.com/petition/g-i-t-r-t-h-g-s

تذکر مدیریت : بحث و گفتگو پیرامون مشکلات اجتماعی و یا شخصیت های سیاسی و مذهبی خلاف قوانین سایت و فروم هست و با کاربرانی که از این خط قرمزها عبور کنن برخورد خواهد شد .

آخرین ویرایش:

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
کمیته تحریم‌ ایران در سازمان ملل منحل شد

معاون نماینده دائم ایران در سازمان ملل:
همه هفت قطعنامه شورای امنیت علیه کشورمان لغو و بر اساس آن کمیته تحریم ها نیز منحل شد.
از multiplay فعلا این جواب توی ایمیل به من رسیده که منفی بوده ولی در آینده اینم شاید از نظرش برگرده
gamerservers هنوز بعد از اون عکسی که گذاشتم توی پست اول جوابی نرسیده
بهتره چند جای بهتر و قابل اطمینان وقت بذارم مدتی پیدا کنم شاید جوابشون مثبت باشه

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
مهمترین سایتی که باید باهاش مکاتبه داشته باشین https://www.gameservers.com/
بعدیشم این Game Tracker - Server Stats, List Search, Ranking, Banners, & Social Network for Gamers
اگر با شرکتی مثل شاتل مکاتبه بشه فکر کنم بشه یه کارایی کرد .اونا خودشون بهتر میتونن اقدام کنن .اگر بتونیم مثل قضیه udp و ... بزرگش کنیم فکر کنم بشه یه کارایی کرد .
ولی همت میخواد . نظر من این که فرشید اگه براش زحمتی نیست بیاد یه تاپیک بزنه بعد اون تاپیک و بفرستیم به شاتل یا هر جای دیگه

آخرین ویرایش:

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
مهمترین سایتی که باید باهاش مکاتبه داشته باشین https://www.gameservers.com/
بعدیشم این Game Tracker - Server Stats, List Search, Ranking, Banners, & Social Network for Gamers
اگر با شرکتی مثل شاتل مکاتبه بشه فکر کنم بشه یه کارایی کرد .اونا خودشون بهتر میتونن اقدام کنن .اگر بتونیم مثل قضیه udp و ... بزرگش کنیم فکر کنم بشه یه کارایی کرد .
ولی همت میخواد . نظر من این که فرشید اگه براش زحمتی نیست بیاد یه تاپیک بزنه بعد اون تاپیک و بفرستیم به شاتل یا هر جای دیگه
عالیه، آره از همون شب اول با gamerservers شروع کردم، شاتل هم پیام فرستادم دیشب هنوز پاسخی ندادن، ولی اگه فرشید هم به قول شما بتونن تایپیکی بزنند یا درخواستی تنظیم کنند که امضای بیشتر گیمر های ایرانی هم پاش باشه که مطمئنا هست و این درخواست رو واسه آسیاتک یا شاتل بفرستیم این رویه میتونه خیلی بیشتر سرعت پیدا کنه. چون من خودم تنها واسشون این پیشنهاد رو فرستادم(واسه شاتل) هنوز جوابی ندادند ولی اگه جمعیتی از قشر گیمر های ایرانی رو ببینند حتما دست به اقداماتی می زنند، حالا امتحانش هم که ضرری نداره!
حرکت خوبیه ، ولی بعید میدونم جواب بده !
حالا خیلی بیشتر از قبل امکان پذیر تر شده مطمئن باشید، فقط به قول دوستمون نیاز به همت داره و صد البته پیگیری دیر یا زود بالاخره این امر هم شدنی میشه.
@farshidstar2012 با عرض سلام@};-
نظرت چیه فرشید، این هدف رو امکان پذیر میبینی؟
petitionیی چیزی خوبه باز کنیم شاید حمایت زیاد باشه؟!

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
خب این خواسته ی همه ی ایرانیها است، اما اول باید از نظر حقوقی بررسی بشه که واقعا امکانش بر طبق قوانین فعلی وجود داره و موانع تحریمی در این زمینه برطرف شده یا خیر.

هنوز هم قوانین جدید برای تمام شرکتها روشن نیست و برخی محتاطانه برخورد می کنن یا ترجیح می دن که فعلا تا مدتی خطر نکنن.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
خب این خواسته ی همه ی ایرانیها است، اما اول باید از نظر حقوقی بررسی بشه که واقعا امکانش بر طبق قوانین فعلی وجود داره و موانع تحریمی در این زمینه برطرف شده یا خیر.
صد البته خواسته ی خیلی از ما ها هست، از نظر حقوقی باید تا الان خیلی کمتر به ما سخت بگیرن، پیام های که فرستادم و جوابی که از اونا اومد این دفعه به طور قاطع منفی نبود، همین خودش نشون میده میشه یه تلاشایی کرد این دفعه
موانع تحریمی حتما باید رفع شده باشند بیشتریا تا الان؟! حالا واقعا منم بی خبرم از بیشتر چیزا همین ایمیلا رو ادامه میدم ببینم جوابشون چیه
هنوز هم قوانین جدید برای تمام شرکتها روشن نیست و برخی محتاطانه برخورد می کنن یا ترجیح می دن که فعلا تا مدتی خطر نکنن.
پس باید هنوز صبر کرد، ولی همین درخواست ها خودشون هم خیلی محرک هستند، آخرش به یک نتیجه ای میرسه اگه ادامه بدیم، به ضرر کسی هم که نیستش یه طوری باید دیر یا زود با ما کنار بیان.

آخرین ویرایش:

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
من میگم فعلا با طرف های ایرانی مکاتبه بشه تا بعد ببینیم چی میشه .مثلا الان یه نامه تنظیم کنیم بزاریم اینجا بعد تک تک بچه ها بفرستن به شاتل و اسیا تک (اسیا تک سرور گیم داره )

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
88f513d8bc46957079e75530d8cc1964.jpg

پشت كار ميخواد بايد پي ش رو گرفت ولي توقع نداشته باشيد تو يه مدت كوتاه همه چيز دود بشه بره هوا.

من میگم فعلا با طرف های ایرانی مکاتبه بشه تا بعد ببینیم چی میشه .مثلا الان یه نامه تنظیم کنیم بزاریم اینجا بعد تک تک بچه ها بفرستن به شاتل و اسیا تک (اسیا تک سرور گیم داره )
همچین نامه ی تنظیم کنید شخصاً باهاش شاتل رو نابود میکنم :D.

Sent from Valhalla.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
آره خوبه احتمال نتیجه دادنش کم نیست زیاد هم نباشه
یه نامه خوب و رسمی لازمه و یک ایمیل از شاتل و آسیاتک داشته باشیم کافیه همه می تونیم بفرستیم
من خودم مشترک شاتل بودم از همون پشتیبانی ارسال تیکت کردم واسشون ایمیلی نبود که بفرستم

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
خب این واسه پیشنهادات آسیاتک ارسال کردم و واسه شاتل یکی دیگه هم از قبل فرستاده بودم
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و عرض ادب

اینجانب علی نوربخش به عنوان یک کاربر اینترنتی، خواستار کیفیتی خوب در پردازش و اجرای بازی های آنلاین بوده و بدین طریق خواهان اجازه ی ایجاد سرور های ایرانی از میزبان های اروپایی مانند gameservers، multiplay و باقی میزبان ها می باشم تا حداقل رضایتی که سال ها پیش تر از این انتظار آن را می کشیدیم بالاخره بدین وسیله به ارمغان آورده شود. تنها خواسته ما همیشه از اینترنت برای بازی های آنلاین پینگ پایین و صفر بودن میزان pocket loss بوده و اگر مذاکره های شما با این شرکت ها برای ایجاد سرور در ایران به نتیجه برسد، خواسته های ما به راحتی عملی خواهند شد.
با سپاس
تاریخ:94/11/3
همین رو دوستان بفرستند حالا اسم و تاریخ رو تغییر بدند چیز دیگه ای نیست منتظر جواب باشید ببینیم چی میشه

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,437
نام
علی
خب این واسه پیشنهادات آسیاتک ارسال کردم و واسه شاتل یکی دیگه هم از قبل فرستاده بودم
همین رو دوستان بفرستند حالا اسم و تاریخ رو تغییر بدند چیز دیگه ای نیست منتظر جواب باشید ببینیم چی میشه

سالها بیشتر نه، سالها پیشتر."سالها پیش از این" هم بهتر باشه فک کنم! "ما" هم حذف بشه بهتره

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
سالها بیشتر نه، سالها پیشتر."سالها پیش از این" هم بهتر باشه فک کنم! "ما" هم حذف بشه بهتره
ممنون، ویرایش شد، نکته ای مد نظرتون هست اگه این پیشنهاد رو بهتر می کنه بگین دوستان ویرایش کنم اگه مناسب باشه

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
متنش خوبه فقط باید واسه این الان نباید بفرستیم . باید همه جمع بشم بعد بفرستیم.
این تاپیک رو باید به مدیرا بگیم مهمش کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر