FIFA 16 معرفی شد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
EA ساعاتی قبل از اولین ویژگی های جدید FIFA 16 پرده برداشت.
طبق اطلاعات منتشر شده در این نسخه از فرنچایز، 12 تیم ملی بانوان قرار خواهد داشت. این تیم ها عبارتند از: آلمان، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک.
مسابقات دوستانه به صورت آنلاین و تورنمت های آفلاین برای این بخش در نظر گرفته شده است.
FIFA 16 در سپتامبر 2015 منتشر خواهد شد.
دانلود تریلر
تصاویر:

kbTL3.jpg

qDLFE.jpg

kx5g8.jpg

OEZMF.jpg

ZTAlL.jpg

Jy9c7.jpg

dFyiK.jpg

P2aNx.jpg

LCcRC.jpg

HiLfh.jpg

Last edited by a moderator:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
در کمال ناباوری یه FIFA چرت دیگه .

انقدر که PES وضعیت خوبی نداشته این FIFA هم داره ره PES در پیش میگیره نسخه FIFA 15 خیلی جالب بود یکی ندیدم تیمی جز رئال بگیره از اون طرف 532 هم بازی میکردن اتبوس هم میچیدن جلو دروازه از اون طرف توپ برای رونلدو و بیل میفرستادن و هر توپی که به رونالدو میرسید باید گل میشد جالبه خودم اول فکر کردم من بعد fifa 13 خیلی وقته FIFA نزدم مشکل از منه بعد دیدم نه خودم که رئال گرفتم دیدم باگی هستش به تمام معنا توپی نیست که رونالدو گل نکنه مثل فوش بود 5 روز نتونستم بازی تحمل کنم ردش کردم رفت امید وارم این نسخه دیگه این مسخره بازی نداشته باشیم .

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,361
نام
Matthew
متاسفانه من امسال فیفا رو در حد 5 بازی تک مسابقه هم تحمل نتونستم بکنم.
الان هم چون فصل تابستان و نقل و انتقالات هست، برای اینکه برام جذاب تر بشه خودم با منیجرش ترسنفر می کنم و تیم میبندم. همینش برام جذاب مونده و هر تابستون با همه ی فیفا ها من اینکار رو انجام میدم چون مسترلیگ PES بهم نچسبید خیلی.

اما تو زمینه ی گیم پلی و هیجان، من امسال با PES خیلی بیشتر حال کردم. چندین بار گفتم، گل زدن برام تو PES، مثل واقعیت میمونه، پا میشم خوشحالی می کنم :d

امیدوارم FIFA 16 فقط به زرق و برق منو و تشکیلات نپردازه و به گیم پلی و زیبایی بازی هم تحولی ایجاد کنه.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
فیفاً امسال خوب بود، یه مشکلاتی داشت، اما اینطوریم نبود که همه رئال رو بردارن، من خودم بیشتر مواقع در DIVISION 1 به سر می بردم بودن تیم هایی مثل یووه که میومدن بهم 4 تا میزدن، و به حقم که طرف بازیش خیلی بهتر بوده و خیلی چیزا ازش یاد گرفته، فیفا مثل جنگ می مونه هر روز باید تمرین کنی اگرم باگی داره باید پادزهرش رو پیدا کنی، اگه بخواید باگ و بهونه قرار بدید که هیچی نمی تونید بازی کنید، فقط لازم شیوه دفاع درست در فیفا 15 + تمرکز رو یاد بگیرید اونوقت که دیگه نمی تونید دل بِکنید و هر روز می خواید بهتر و بهتر بشید ..

بی صبرانه منتظر در کمال ناباوری فردا هستم :D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
فیفا بزرگترین مشکلش عدم وجود تعادل بین حمله و دفاعش هست. اون قدری که مهاجمای بزرگ خوبن مدافعان بزرگ خوب نیستن. البته هستن خیلیا که دفاع کردنشونم خوبه ولی این بالانس نبودن حقیقتیه که هر سال منتظریم درستش کنن.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
من اول در کمال ناباوری رو خوندم دلم یهو لرزید که نکنه اعلام کردن فیفا 16 کلا کنسل شده :d

دقیقاً چی باعث شد که فکر کنی شرکتی مثل EA بیاد ساخت یکی از پرفروش‌ترین سری‌هاش رو متوقف کنه؟ :d

این قضیه‌ی بد بودن FIFA رو همه به خاطر آشنا نبودن به بازی بهش اشاره می‌کنن، بعد از چند ماه دیگه کسی صداش در نمیاد. البته اشکال که داشت، ولی پیشرفت هم زیاد کرده بود. ولی کلاً بهترین نسخه سری به نظرم همون FIFA 13 هست.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
امیدوارم هوش مصنوعی جلبکی دفاع ها و بخصوص گلرها رو درست کرده باشن.
---
بدترین گلرهای تاریخ بازیهای کامپیوتری با اختلاف زیاد تو همین 15 کذایی بود.
چه اعصابی ازم خورد شد فقط و فقط سره همین گل های زاویه بسته و خروج های مدل سوشا مکانی! شوت های از وسط زمین و پاس گل روی ریباند به مهاجم حریف و سانترهایی که کرنر میشد و نگاه کردن به توپی که داره کرنر میشه و .... چه صبری داشتم این همه تحملش کردم #:-s
از 2008 تا الان بدترین فیفا همین 15 بود.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دقیقاً چی باعث شد که فکر کنی شرکتی مثل EA بیاد ساخت یکی از پرفروش‌ترین سری‌هاش رو متوقف کنه؟ :d

این قضیه‌ی بد بودن FIFA رو همه به خاطر آشنا نبودن به بازی بهش اشاره می‌کنن، بعد از چند ماه دیگه کسی صداش در نمیاد. البته اشکال که داشت، ولی پیشرفت هم زیاد کرده بود. ولی کلاً بهترین نسخه سری به نظرم همون FIFA 13 هست.
مگه بازی RPG که بخوایم اشنا نباشیم وقتی بازی باگ زاویه بسته و دروازبان های تعطیل داده مشکل از یادگیریه؟ یا دفاع ها ...

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
مگه بازی RPG که بخوایم اشنا نباشیم وقتی بازی باگ زاویه بسته و دروازبان های تعطیل داده مشکل از یادگیریه؟ یا دفاع ها ...

گیم‌پلی بازی عوض می‌شه، نحوه‌ی دفاع کردن عوض می‌شه، کلاً یه سری جزییات که عوض بشن رو هم رفته روی بازی تاثیر می‌ذارن. مثلاً نحوه‌ی دفاع که از FIFA 12 به بعد تغییر کرد و دیگه نمی‌شد راحت X رو نگه داری. تازه نگفتم همه‌اش به خطر همینه، گفتم عده‌ی زیادی از مشکلات همین‌ها هست.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
در کمال ناباوری یه FIFA چرت دیگه .

انقدر که PES وضعیت خوبی نداشته این FIFA هم داره ره PES در پیش میگیره نسخه FIFA 15 خیلی جالب بود یکی ندیدم تیمی جز رئال بگیره از اون طرف 532 هم بازی میکردن اتبوس هم میچیدن جلو دروازه از اون طرف توپ برای رونلدو و بیل میفرستادن و هر توپی که به رونالدو میرسید باید گل میشد جالبه خودم اول فکر کردم من بعد fifa 13 خیلی وقته FIFA نزدم مشکل از منه بعد دیدم نه خودم که رئال گرفتم دیدم باگی هستش به تمام معنا توپی نیست که رونالدو گل نکنه مثل فوش بود 5 روز نتونستم بازی تحمل کنم ردش کردم رفت امید وارم این نسخه دیگه این مسخره بازی نداشته باشیم .
رونالدو تو این بازی یه ابر قهرمان هست! اما اونطوری هم نیست که همیشه گل کنه. شما باید بیشتر تمرین کنی عزیز. من بایرن رو برمیدارم و بیشتر مواقع هم بردم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
فیفاً امسال خوب بود، یه مشکلاتی داشت، اما اینطوریم نبود که همه رئال رو بردارن، من خودم بیشتر مواقع در DIVISION 1 به سر می بردم بودن تیم هایی مثل یووه که میومدن بهم 4 تا میزدن، و به حقم که طرف بازیش خیلی بهتر بوده و خیلی چیزا ازش یاد گرفته، فیفا مثل جنگ می مونه هر روز باید تمرین کنی اگرم باگی داره باید پادزهرش رو پیدا کنی، اگه بخواید باگ و بهونه قرار بدید که هیچی نمی تونید بازی کنید، فقط لازم شیوه دفاع درست در فیفا 15 + تمرکز رو یاد بگیرید اونوقت که دیگه نمی تونید دل بِکنید و هر روز می خواید بهتر و بهتر بشید ..

بی صبرانه منتظر در کمال ناباوری فردا هستم :D

فیفا امسال خوب نبود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر