طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینو پاره شدم تا تونستم بزنمش:

دانلود

احسان میدونه چه زجری من کشیدم:(:d

یعنی مادر بگرید :D

===

اولین تصویر هم از Predator برای MKX منتشر شد :D

به همراه یه سری کاستوم :

===

و مهم تر از همه اینکه -Guilty Gear Xrd -SIGN این ماه برای پلاس ژاپن رایگانه :D اگر پلی استیشن دارید و هنوز این نسخه رو تهیه نکردید بجنبید که تا 7 جولای بیشتر فرصت ندارید :D همونطور که همه می دونن نیاز به هیچ هزینه کردنی هم نیست چون با ساخت اکانت ژاپن پلاس 14 روزه هم میگیرید :D مفتِ مفت :D

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
اینو پاره شدم تا تونستم بزنمش:

دانلود

احسان میدونه چه زجری من کشیدم:(:d

dafuq did i just see
آقا واقعا اینو بردی؟ دمت گرم جدا کارت درسته:d

MK ( مال سگا) اولین فایتینگ زندگیم بود. یادمه اینقد بچه بودم میترسیدم بازی بابامو نگا کنم. بعد یه مدتی که عادی شد از Fatality خوردن میترسیدم. خصوصا اونکه 50 60 تا ضربه پشت سر هم میزد بعد یارو پودر میشد, حیف که تو کامبت های جدید نیست. تو این مدتی که من گیم میزنم بیشترین بازی فایتینگی که بازی کردم MK هست که تمام نسخه هاشو به جز X بازی کردم, و با رایدن میزدم لت و پار میکردم همرو:d چند سال پیش تو کلوپ (فروغی رشت) صاحب اونجا استاد مورتال کمبات بود همرو میبرد, در یک بازی فوق حساس تونستم ببرمش, یه لحظه حس کردم برنده مسابقات جهانی شدم, خیلی مزه داد:d همیشه هم از فن " جلو + جلو + A ( یا X)" استفاده میکردم که دوستان اهل فن در جریان هستن چه قد رو اعصابه این فن:-" هیچ وقت به صورت جدی طرف SF نرفتم چون خیلی سخته و دهن آدم سرویس میشه زیر و بم بازی رو بفهمه. من بیشتر فیلمای بازیهارو میبینم تا خود بازی. Soul Calibour هم هیچوقت بازی نکردم. تکن که خیلی تو PS1 و 2 بازی میکردم خصوصا نسخه 5 م که با هورانگ رنک Conqueror رو هم گرفتم. ولی با Button Smashing راحت میشه کسی که استاد بازی هست رو هم برد خصوصا تو مهمونی ها بعضی مواقع آدم ضایع میشه جلو خونواده:d البته من عاشق تیکن هستم و خیلی باهاش خاطره دارم. حرف خاصی برای گفتن ندارم چون در این سبک اصلا خوب نیستم ولی تنها چیزی که میدونم اینه که SF خیلی حرفه ای تر از بقیه فایتینگ ها هست و اگه یکی گفت بهترین فایتینگ تاریخ SF فقط طرفدارای تیکن و MK باید سکوت کنن:d البته بگم بهترین فایتینگ زندگیم MK بدون شک:d

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
پيرو تصويب قانون جديد :دي

ad3592b0a2b59f18d4be1381858e3261.jpg

Sent from Valhalla.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان سری مسایقات CEO 2015 هم تموم شد. یه بزرگ مردی لطف کنه بیاد Top 8 همه رو مستقیم کنه بذاره اینجا مستقیض شیم:d

بازی های زیر حضور داشتن:

51285068242991164337.jpg

[MENTION=74717]Hamed 3594[/MENTION]
;;):d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مستقیم کردن دو تای اولی و چهارمی که وقت تلف کردنه (Troll Level 999999999999) :D زحمت بقیه رو بکشین ممنون میشیم :D
حامد کجاس ؟ الان به شدت بهش نیازه :D حامد بابایی کجایی Hamed 3594@

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حامد بیا بغلم:bighug::biggrin1:

پ.ن: حامد بقیه مهم نیستن. فقط یه Persona 4 و یه UMvC3 کافیه
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
@Noᴄtis Luᴄis

لینک کامل top 8 یوسف توی یوتیوب بود ولی 60فریم نبود واسه همین این لینک رو گذاشتم. مسابقات هم جدا جدا هستش یعنی مثلا فینالشُ (لینک آخری) بصورت جداگونه میتونی دانلود کنی.
اگه میخواین تا کامِلشَم آپلود کنم:d
ترتیبشم اینجوریه::d
7bw97g5l5nsgpckg46ic.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر