Pillars of Eternity | PC

Obsidian Entertainment سازنده Fallout : New Vegas و South Park : Stick of Truth می خواهد با Pillars of Eternity جادو ، عمق ، تخیل و حس نوستالژی عناوین
کلاسیک نقش آفرینی را بازگرداند.Eternity با قهرمان اصلی ، همراهان خاطره انگیز و جستجوی حماسی Baldur's Gate ، مبارزات Icewind Dale و داستانپردازی احساسی
Planescape : Torment خاطرات شما از بازیهای کلاسیک این سبک را زنده کند.در Obsidian جمعی از سازندگان گذشته این عناوین میخواهند رویای شما را به واقعیت بدل کنند.لازم به ذکر می باشد که به گفته Josh Sawyer ، بازی از حالت real-time برخوردار می باشد و در هر لحظه حتی در مبارزات مانند Baldur's Gate و Dragon Age Origins امکان
توقف بازی وجود دارد.

بازیکنان می توانند شخصیت خود را از بین شش نژاد قابل بازی Human ، Aumau ، Godlike ،Elf ،Dwarf و Orlan انتخاب کنند. همچنین تاکنون تایید شده است که 11 کلاس مختلف
Barbarian، Chanter ، Druid ، Fighter ، Monk ، Paladin ، Priest ، Rogue ، Wizard ، Cipher و Ranger در بازی وجود دارد.

سازنده: Obsidian Entertainment
ناشر: Paradox Interactive
سبک: نقش آفرینی
پلتفرم: PC
تاریخ انتشار: 26 مارس برابر با 6 فروردین

سیستم مورد نیاز:

cn1q1o7rnka8yrv9m61w.png

تصاویر :

Launch Trailer : Download

آخرین ویرایش:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
با یه روز تاخیر تاپیک رو آپدیت کنم :d
Mikey Dowling در فروم Obsidian اطلاعات جالبی به اشتراک گذاشته که گفتم بد نیست اینجا باشه :
مرحله شروع رشد اژدهاها از Wurm هست. خیلی از Wurm ها از این وضعیت بیشتر رشد نمیکنن.حیوانات باهوشی هم هستند و برای رشد به مرحله Drake باید منابع کافی داشته باشن که درکنار بقیه اژدهاها این فرصت وجود نداره و برای همین برای بقا با هم زندگی میکنن. رفتارشون هم بشدت خصمانه هست.

Wurm : Drake ها هوش و غرایزی مثل گربه دارن و اژدها ها معمولا باهوش تر از انسان ها هستند ، Drake ها در وضعیتی بین این دو قرار دارن. برخلاف Wurm ها نیم تنه بزرگتر ، سینه پهن تر ، دندانها و پنجه های بلندتری هم دارند . باقی ویژگی ها هم بستگی به نژادشون داره. در طی این مدت هم درحال تبدیل به اژدهای واقعی هستند و ویژگی هاشون درحال تکامل هست. اونها به شدت از منطقه خودشون دفاع میکنن و اغلب با باقی Drake ها رفتار خصمانه ای دارن. رنگبندی اونها هم نشانگر محیطی هست که تصرف کردن.

Dragon : زمانی که به مرحله تکامل رسیدن و مثل Drake ها با محیط اطراف تطابق کامل دارند. رنگبندی و فرم بدنی اونها بیانگر منطقه مورد تصرف و بعضی از حمله /دفاع هایی هست که بکار میبرن. از اونجایی که کمتر مورد تهدید قرار میگیرن از درگیری های غیر ضروری اجتناب میکنن.تنها موقع جفت گیری با بقیه همنوعانشون محیط زندگیشون رو ترک میکنن . تحت شرایط لازم ،اژدها ها توانایی تغییر وضعیت از مذکر به مونث دارند(قابلیتی که برای بقا گونه ها لازم هست) البته بندرت به این مرحله میرسن. از بقیه موجودات هم باهوش تر هستند اما طبع انفرادیشون اونها رو از ارتباط بامعنی با بقیه منع میکنه.

درضمن بازی 20 روز دیگه منتشر میشه :x

آخرین ویرایش:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
تاپیک رو با 14 ساعت تاخیر میارم بالا بلکه بگم پرهزینه ترین بازی Obsidian و دهمین پروژه موفق Kickstarter الان Gold شده :d :x
الان هم مشغول ساخت اولین Expansion بازی هستن.
منبع

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سازنده های بازی که خیلی شاخن، گیم پلی بازی اوکی باشی، گرافیک هیچ ارزشی نداره :D (با توجه به سابقه خراب Obsidian تو گرافیک بازیهاش به استثنا Dungeon Siege 3:|)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من دو دل بودم بازی رو بخرم یا نه :d ولی الان 2-3 تا از نقد ها رو خوندم،سریع رفتم خریدمش :d
بعد از original sin و wasteland 2 با یه crpg فوق العاده دیگه طرفیم :bighug:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
سازنده های بازی که خیلی شاخن، گیم پلی بازی اوکی باشی، گرافیک هیچ ارزشی نداره :D (با توجه به سابقه خراب Obsidian تو گرافیک بازیهاش به استثنا Dungeon Siege 3:|)
بازی سبکش CRPG هست انتظار گرافیک در حد Witcher/DA نباید داشته باشی. پس زمینه بازی حالت 2 بعدی داره ولی شخصیت ها و محیط
بصورت 3 بعدی رندر شدن. (هدف Obsidian دادن حس نوستالژی بوده)
بدبختی الان ما میخوایم بازی رو شروع کنیم هیچ کسی قبلا تموم نکرده بگه کدوم کلاس بهتره :|. یه سری کلاس ها کاملا جدید هستن و قبلا من تو بازی ندیدم !.
درضمن یه نکته خوب هم این هست که همونطور قبلا تو بقیه بازیهای این سبکی مشکل پیدا کردین به هیچ وجه Trap build وجود نداره که بخاطر یه skill خاص از پشت در نتونین رد بشین و...
----------
45$ دلار خیلی گرونه برای جیب من :((

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بازی سبکش CRPG هست انتظار گرافیک در حد Witcher/DA نباید داشته باشی. پس زمینه بازی حالت 2 بعدی داره ولی شخصیت ها و محیط
بصورت 3 بعدی رندر شدن. (هدف Obsidian دادن حس نوستالژی بوده)
بدبختی الان ما میخوایم بازی رو شروع کنیم هیچ کسی قبلا تموم نکرده بگه کدوم کلاس بهتره :|. یه سری کلاس ها کاملا جدید هستن و قبلا من تو بازی ندیدم !.
من که انتظار گرافیک ندارم از بازی :|
مهم گیم پلی هست.
یا با wizard برو یا barbarian

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
آخرین ویرایش:

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168