GTA San Andreas برای Xbox360 منتشر شد!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
GTA San Andreas را هم اکنون میتوانید برای Xbox360 خریداری کنید!

GTASA-Now-Avail-360.jpg

این بازی جذاب رو میتوانید هم اکنون از بازارچه XboxLive برای کنسول Xbox360 با قیمت $3.74 / £2.99 خریداری کنید.این نسخه ی جدید از resolution 720 پشتیبانی میکند،داری Achievement است و draw distances افزایش یافته است.اولین تصاویر بازی را اینجا مشاهده کنید:

Grand Theft Auto: San Andreas

منبع

------------------

در سالگرد دهمین سال عرضه یکی از برترین بازی های راکستار- GTA : San Andreas قرار است برای کنسول نسل هفتمی Xbox 360 نیز عرضه شود. طبق اطلاعات داده شده از xbox Achievement ، بازی دارای 33 اچیومنت و 1000 Point است که شامل غذا خوردن، ورزش کردن و افزایش و کاهش وزن می باشد. اینطوری که پیداست می توان یکی از برترین عوان کلاسیک بهبود یافته از نظر عرضه دیجیتالی باشد.

به احتما زیاد به دلیل حذف شدن نسخه ی کلاسیک بازی از بخش های Xbox و PSN، ممکن است این نسخه هم، برای PS3 عرضه شود اما تا اعلام انتشار رسمی بازی ،هنوز هیچی معلوم نیست.

Last edited by a moderator:

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
Ain't nobody got time for that in the new year :|
خب سال آینده همش بازیای جدید و قشنگ قشنگ و زیاد زیاد میاد. فکر نکنم فروش مناسبی داشته باشه ( به نسبتِ یه GTA البته! )

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
آقا من یادمه که وقتی gta v عرضه شد یه صفحه ی اختصاصی براش تو لایو درست کرده بودن که تو اون صفحه که میرفتی Gay sa بود،قیمتش هم دقیقا یادمه 14.99
حالا من مومدم اینا چی میگن!
گرفتم یه جورایی ریمستر شده.:d

parsa3200

کاربر سایت
Sep 18, 2014
1
من 3 تا سوال دارم
1.ایا کیفیت بازی مثل gta v هست یا مثل نسخه نسل شیشمی گرافیک کمی داره؟
2.بازی کی منتشر میشه؟
3.اگه برای ps3 بیاد باید از psn بازی رو بگیریم یا به روی دیسک هم عرضه میشه؟

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
بعد از ریلیز ِ GTA V رو PC صد در صد یه سری مادبازِ خوره هستن که کل مرحله های Sanandreas رو بسازن منتشر کنن بنظرم :D

MR.Blonde

کاربر سایت
Aug 1, 2013
60
نام
هادی
GTA San Andreas را هم اکنون میتوانید برای Xbox360 خریداری کنید!

GTASA-Now-Avail-360.jpg

این بازی جذاب رو میتوانید هم اکنون از بازارچه XboxLive برای کنسول Xbox360 با قیمت $3.74 / £2.99 خریداری کنید.این نسخه ی جدید از resolution 720 پشتیبانی میکند،داری Achievement است و draw distances افزایش یافته است.اولین تصاویر بازی را اینجا مشاهده کنید:

Grand Theft Auto: San Andreas

منبع

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
لازم نبود برای بازی که 10 سال شیرین از اومدنش میگذره دو تاپیک دو خظی زده بشه که یکی نوشته " خواهد آمد " و اون یکی " اومد "
تاپیک های یکی شدند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر