Stronghold Crusader 2 گلد شد

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
98700405913989486883.jpg

عاشقان ژانر Real-Time Strategy خود را برای یک بازی ناب و خاطره انگیز اماده کنید بزودی به بیابانهای باستانی شرق میانه باز خواهید گشت.

بعد اظهارات مدیر پروژه بازی اقای Simon Bradbury مبنی بر تاخیر کوچکی که در تاریخ انتشار بازی بوجود امد. امروز Firefly Studios بطور رسمی اعلام کرد بازی Stronghold Crusader 2 گلد شده و مراحل ساخت بازی به اتمام رسیده است. بازی از موتور گرافیکی تقویت شده Vision بهره میبرد
و دارای هوش مصنوعی بسیار بهتری خواهد بود. جنگ علیه The Wolf در ابتدا بسیار دشوار است اما بازیکنان در ادامه میتوانند با تقویت استحکامات قلعه خود حتی از او هم خطرناک تر شوند.

بازی در تاریخ 2014 23 September برای پلتفروم PC منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
خدا کنه شخصیت های گلابی مثل سلطان و Rat و snake دیگه نباشن یا اگه هم هستن قوی تر باشن
یعنی نوب تر از این اسنیک نداریم انصافا خیلی حال میداد کشتنش:Dچه کری هایی هم میخوند
----------------
عشق است و پیگ
پیگ اینو دوست نداره.........اینجا خیلی ترسناکه
:))
این دیالوگ های دارینوس خدا بود

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
میدونستین که صلاح الدین که تو بازی هست در واقع ایرانی هستش داستان به زمانی برمیگرده که پایتخت ایران مصر بوده و صلاح الدین ایوبی(نمیدونم ایوبی بود یا یعقوبی درست یادم نیست)شکست های خیلی سنگینی به عزیزانه دیگه ای که تو جنگ های سلیبی بودن داده و کلا کارش درست بوده اون زمان.

در وصفش همین قدر بگم که دانته ی کبیر تو رمان کمدی الهی از صلاح الدین و ابو علی سینا به عنوانه ایرانیانی یاد میکنه که به همراه چند تنه دیگه تو برزخ در جایی که نه عذاب میبینن نه تمومی داره اونجا بودنشون, گیر کردن و نور علمی که داشتن همراهشونه .
علت اونجا بودنشون و نبودنشون تو بهشت اینه که دینشون چیزه دیگه ای بوده ولی ادمای خوبی بودن.هه...
چرا بعضی از ما ایرانی ها یا همیشه سعی داریم هر چیز خارجی رو به خودمون نسبت بدیم یا داریم دنبال نشانه های فراماسونی میگردیم

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
Wolf سخت ترین دشمن بود تو بازی حداقل واسه من که این جوری بود :d بعدم بازی کلی باگ داشت میشد از هر کدومش واسه نابودیه حریف استفاده کرد ...

واسه من رو اعصاب ترین اونایی بودن که یهو میومدن همه چیو آتیش میزدن. :|

البته خودمم اینکارو میکردم:)) صلاح الدین همیشه قلعه هاش رو پُر میسازه و تو دیواراش پُر ساختمونه. 100 برده میفرستادم یکی از ساختمونای بیرونش رو آتیش بزنن بعد قشنگ تا 1 ساعت تو آتیش میسوخت قلعه اش :))

------------------------
تو مپ اصلی بازی، سخت ترین مرحله به نظر شما کدوم بود؟

یه مرحله بود که ما رو انداخته بود وسط 2 تا ریچارد شیردل هیچ منابعی هم نداشتیم :| دو هزار تا سکه ما داشتیم 40 هزار تا اون دو تا نا کس :| . یعنی دهنم سرویس شد با فروختن چوب و کمون تو 2 روز تونستم بزنم اینارو :|

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
میدونستین که صلاح الدین که تو بازی هست در واقع ایرانی هستش داستان به زمانی برمیگرده که پایتخت ایران مصر بوده و صلاح الدین ایوبی(نمیدونم ایوبی بود یا یعقوبی درست یادم نیست)شکست های خیلی سنگینی به عزیزانه دیگه ای که تو جنگ های سلیبی بودن داده و کلا کارش درست بوده اون زمان.

در وصفش همین قدر بگم که دانته ی کبیر تو رمان کمدی الهی از صلاح الدین و ابو علی سینا به عنوانه ایرانیانی یاد میکنه که به همراه چند تنه دیگه تو برزخ در جایی که نه عذاب میبینن نه تمومی داره اونجا بودنشون, گیر کردن و نور علمی که داشتن همراهشونه .
علت اونجا بودنشون و نبودنشون تو بهشت اینه که دینشون چیزه دیگه ای بوده ولی ادمای خوبی بودن.هه...
مطمعنی ایرانی بوده :-/ :-o:dولی فک کنم اصلیتش عثمانی بوده
و پایتختش مصر نبوده عزیز دمششششق بوده :d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
کسی آنلاین هم بازی می کرد؟:-/
من بازی می کردم، بدون آتیش!!:D
هشتصدتا آسیاب می ساختم!!:D راش که شروع میشد، همشون را برمی گردوندم!
فقط سوارکار تیرانداز با مهندسی که سپر ساختن!:> گور بابای دیوار و این حرفها!!:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کسی آنلاین هم بازی می کرد؟:-/
من بازی می کردم، بدون آتیش!!:D
هشتصدتا آسیاب می ساختم!!:D راش که شروع میشد، همشون را برمی گردوندم!
فقط سوارکار تیرانداز با مهندسی که سپر ساختن!:> گور بابای دیوار و این حرفها!!:D
من همین کار رو میکرد فقط به جای آسیاب از اینا که وظیفه ی خاموش کردن آتیش رو داشتن میساختم بعد ی دفعه همه رو بیکار میکردم (گور بابای دیوار :D) بعدم سرباز خونه عرب و بعدم یا علی برو که رفتیم :D

- - -ویرایش - - -

مطمعنی ایرانی بوده :-/ :-o:dولی فک کنم اصلیتش عثمانی بوده
و پایتختش مصر نبوده عزیز دمششششق بوده :d
http://fa.wikipedia.org/wiki/صلاح‌الدین_ایوبی

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
تو مپ اصلی بازی، سخت ترین مرحله به نظر شما کدوم بود؟

یه مرحله بود که ما رو انداخته بود وسط 2 تا ریچارد شیردل هیچ منابعی هم نداشتیم :| دو هزار تا سکه ما داشتیم 40 هزار تا اون دو تا نا کس :| . یعنی دهنم سرویس شد با فروختن چوب و کمون تو 2 روز تونستم بزنم اینارو :|

یه مرحله بود که ما با ریچارد شیردل یار بودیم در مقابل دو تا ولف.2000 تا هم سکه داشتیم با منابع ناچیز.مشکل اینجا بود ک ریچارد تو این مرحله سربازخونه نمیساخت :|یعنی جز اون سربازایی که اول بازی داشت هیچی تولید نمیکرد :D نمیدونم باگ بود چی بود.خلاصه دهن سرویسی بود.

پ.ن:الان که دارم این پست میدم یهو به ذهنم خطور کرده نکنه من جای دیفالت سربازخونه ریچارد چیزی ساخته بودم :D

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
من همین کار رو میکرد فقط به جای آسیاب از اینا که وظیفه ی خاموش کردن آتیش رو داشتن میساختم بعد ی دفعه همه رو بیکار میکردم (گور بابای دیوار :D) بعدم سرباز خونه عرب و بعدم یا علی برو که رفتیم :D

- - -ویرایش - - -

صلاح‌الدین ایوبی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
من کلا حوصله دیوار و اینجور چیزا نداشتم :-"
اولش همه رو کماندار (عرب نبودن) میساختم میبردم بالای اون قلعه ای که لرد بالاش بود اگه احساس میکردم دشمنم برده میفرسته از اون برج هایی میساختم که خیلی بلند بودن و تعداد کمی سرباز توش جا میشدن و روی پله هاش هم سرباز های نیزا دار اول بازی :D
موقع حمله هم هر 3 تا سرباز کمانداری (عرب نبودن :D) که میساختم یک سرباز شمشیرزن میساختم و 2 تا بالیستا (همونایی که نیزه پرت میکردن) و سه تا فلاخن و دو تا منجنیق کلا یارو میرفت رو هوا :-"

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
تریلرشو دیدم یعنی خاطراتم زنده شد در حد المپیک خیلی دلک روشنه سر این نسخه
تقریا همون بازی بود فقط گرافیکش بهتر شده بود فک کنم سرباز جدیدم ساخته بودن در کل چیز خوفی بود :D

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی

- - -ویرایش - - -

صلاح‌الدین ایوبی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

یادش بخیر منم سال پیش خیلی انلاینش رو بازی میکردم:d کلا کار همه همین شده بود که از اینایی که وظیفه ی خاموش کردن آتیش رو داشتن رو بسازن و بعد راش همشون رو بیکار کنند و با اون کسایی که سپهر دستشون هست (همون متخصص ها) و سرباز کماندار عرب برند حمله:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر