راهنماي قدم به قدمcompany of heroes opposing fronts

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
اين تاپيك رو باز كردم تا اگه كسي تو بازي company of heroes opposing frontsمشكلي داشت راهنماييش كنيم من خودم بازي امروز دستم رسيده ولي تا فردا شب تمومش ميكنم پس منتظرم باشين..

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
اين تاپيك رو باز كردم تا اگه كسي تو بازي company of heroes opposing frontsمشكلي داشت راهنماييش كنيم من خودم بازي امروز دستم رسيده ولي تا فردا شب تمومش ميكنم پس منتظرم باشين..
بازيايه RTS و Shooting راهنمايی ندارن ;)

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
بازيايه RTS و Shootingراهنمايي دارن ولي اين تاپيك ما opposing frontsهست پس براي ديدن راهنمايي هر بازي به تاپيك خودش مراجعه كن:love:
من ميگم رهنمايی ندارن چون جاييش گير نميکنی مگه ادونچره؟!:laughing:

بايد بکشی بری جلو :biggrin1:

من يه سوال دارم: چرا campain اخری بستس؟ميگه CD KEY ميخواد

چرا 3 تا تاپيک برايه زدی؟

همرو يک جا ميگفتی

همه هم يک اسمن

company of herores opposing fronts

company of herores opposing fronts

آخرین ویرایش:

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
من ميگم رهنمايی ندارن چون جاييش گير نميکنی مگه ادونچره؟!:laughing:

بايد بکشی بری جلو :biggrin1:

من يه سوال دارم: چرا campain اخری بستس؟ميگه CD KEY ميخواد:confused:

campain اخري cd kayنميخواد بايد دو campainالماني و انگليسي رو بازي كني تا campain نورماندي باز بشه.

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
تاسف

دوستان اگه در حين اجراي اين بازي سيستمو رستارت كنين تمام مدال ها و save اخرتون از بين ميره .
اگه براي كسي اين مشكل بوجود اومد تو قسمت campain روي contineu campain كمپ مورد نظر كليك كنه تا بازي از اخرين مرحله اي كه بازي كردين لود بشه ولي مدال ها برنميگرده.
اخه من كل مدل هاي كمپ المانيا رو از دست دادم.:gunner:

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
راهنماي قدم به قدم

براي پيروزي در كمپ الماني ها بايد به لشكر زرحي(تانگ هاي hagd tiger panther)و نيروي مسلسلچي تكيه كنيد زيرا نيروهاي انگليسي بيشتر بر روي نيروي پياده.تانگ و جنگ خندقي تمركز دارند .
در ميانه هاي بازي تانگ هاي انگليسي در نقاط مختلف نقشه ذاهر مي شوند ديگر نبايد از تانگ
(panther)استفاده كنيد زيرا توپ اين تانگ داري كاليبر كمي است و به تانگ هاي انگليسي صدمه اي نمي زند پس سوخت خود را به حدر ندهيد skill خود را افزايش دهيد تا بتوانيد تانگ (jagd tiger)را در قسمت جوايز تانگ ها ازاد كنيد اين تانگ در ستون چپ جوايز قرار دارد با به دست اوردن اين تانگ بازي براي شما مثل اب خوردن خواهد شد.
كمپ انگلي رو فردا براتون ميزارم:love:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
سلام دوستان من هردو قسمت بازي رو تموم كردم ولي هنوز قسمت سومش قفله و كد ميخواد خواهش مي كنم يه كمكي بكنيد
من يه سوال دارم: چرا campain اخری بستس؟ميگه CD KEY ميخواد

منم همين مشکلو دارم ديگه!

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
منم همين مشکلو دارم ديگه!
منم الان بازي رو تموم كردم و همين مشكل برام پيش اومد به نظرم مشكل از كرك بازي باشه چون وقتي سريال comرو دادم سي دي اوريجينال بازي رو براي فعال كردن كمپ خواست.

آخرین ویرایش:

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
براي اين كه مراحل 8و9 كمپ انگليسي ها رو به راحتي به اتمام برسونيد از توپخانه دور برد استفاده كنيد اين توپ در قسمت جوايز در جوايز نيروي زميني ستون چپ اخرين گزينه شكل ان مثل يه نفر بر انگليسيه.

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
باگگگگگگگگگگگگگ

يه باگ باگ باگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ:gunner::gunner:
من تو كمپ انگليسي ها تو مرحله ي 4 هر كاري ميكنم objective بدست اوردن مدال رو نميده.:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر