از هر 3 بازیکن فقط یک نفر بازی شروع کرده را تا آخر می رود

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
GDC.png

مسئول ارشد بخش داستان سرایی عناوین استدیو Riot Games آقای Tom Abernathy به همراه طراح ارشد استدیوهای بازی مایکروسافت آقای Richard Rouse در GDC اعلام کرده اند که از هر 3 بازیباز، تنها 1 نفر بازی را که آغاز کرده تا پایان پیش می برد.
طبق بررسی های انجام شده بر روی اچیومنت های موجود در شبکه Steam مشخص است که کمتر از 50 درصد گیمرها عناوین مختلف را تمام می کنند. لیست زیر میزان درصد افرادی را نشان می دهد که بازی ها را تا آخر رفته اند:

The Walking Dead: Season 1, Episode 1 - 66%
Mass Effect 2 - 56%
BioShock Infinite - 53%
Batman: Arkham City - 47%
Portal - 47%
Mass Effect 3 - 42%
The Walking Dead: Season 1, Episode 5 - 39%
The Elder Scrolls V: Skyrim - 32%
Borderlands 2 - 30%

تعجبی ندارد که بازی های سنگینی مانند Borderlands 2 و Skyrim تنها توسط تعداد معدودی از افراد مختلف تا انتها به پیش برده شده اما این آمار برای عناوینی نظیر The Walking Dead هم پایین و کم حساب می شود.
آیا شما بازی های مختلف را هر چقدر که بزرگ و یا کوچک باشند تا انتها پیش می برید؟

Dualshockers

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره این آمار دادم که ببینم کسی مثل من هست خودشو نشون بده (چند دفه خواستم دانلودشون کنم چون گرافیک نداشت خوشم نمیاد) ولی من هرچی سنم رفت بالا بدتر شدم!
گیمیر بی اعصاب ندیدید دیگه چیکار کنم خب حرص میخورم تو بازیا . ادم باید با بازی حال کنه یه سری بازیا حال میکنم تا تهش میرم ولی یه سری ها حال نمیده (یکی دوساعت اول معلوم میشه میفهمم)

مثلا من مامانم نشسته داره این بازیه هست انکبوته بعد باید تارهارو یه جور ببری اون پشه ها در برن من به جای اون حرص میخورم میگم خفش کن اینو نمیتونم تحمل کنم و خیلی بازیا دیگه مثل طناب ببر اولاش خوبه ها بعدا دیگه ادم دلش میخواد همه چی خرد کنه! ( فیلمم میزارم ببینم یه سری فیلم ها هی میزنم جلو اعصابم خرد میشه)

البته فکر بد نکنید این بازیا که من دوست داشتم نذاشته خب منم یادم نمیاد چون وقتی تموم میکنم پاک میکنم مثلا Assassins Creed IV Black Flag یا این tom raider اخریه و یا مثلا splinter cell blacklist و BF4 3 و gow 3 castlvania1 و... یادم نمیاد تا اخرشون رفتم

قبلنا یه دوست داشتم خیلی بازی دوست داشت عاقبتش بود اصلا . هر بازی میگرفت فردا صبحش زنگ میزد میگفت تموم شد کل بازی تعریف میکرد منم تو اون دوران جو گرفته بود خیلی بازی زیاد میکردم و حرص میخوردم و تموم میکردم (چون هر روز زنگ میزد مسخره میکرد میگفت هنوز تموم نکردی!) در عجایب من مثلا dedspace 2 بودش که حرص خوردم بازی کردم البته خیلی قشنگ بودش ولی فشار اومد بهم ترینر هم نزدم رو xbox بودش اتمسفر و زیبایی بازی باعث شد تموم کنم (یادمه سر غول اخرش یکی دور روز قیدش زده بود رفیقم هی میگفت خاک تو سرت)

اخرین بازی که قیدش زدم Metal Gear Rising Revengeance بودش . Thief هم خوشم نیومده ولی هنوز امید هست تو لیست انتظاره یکم بازی کردم فقط

چه عصبی :d بازی برای سرگرمی نه حرص خوردن خوشت نیومد بنداز دور سر فرصت یه بازی خوب بازی کن لذتشو ببر البته همش بازیا شوترو کشت و کشتار بازی کردن عاقبتش همینه از سبکا دیگه بازی هم لذت ببر

خود من فقط بعضی بازیا تا اخر میرم وقتی میبینم بازی میخواد اعصابمو خورد کنه یا خوشم نیومده از بازی ولش میکنم یه بازی دیگه بازی میکنم

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
جالبه که اون وریا این همه پول برا بازی میدن و بعدشم تمومش نمیکنن. من خودم الان بخوام یه بازی برا ویتام بخرم، اونقدر تحقیق میکنم و تریلر ازش میبینم و توی y o u t u b e از گیم پلیش فیلم میبینم که یه وقت پشیمون نشم، حالا این خارجیا بازی را تموم نمیکنن :| دلشون خوشه دیگه :d

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
منم بیشتر بازی ها رو نصفه رها میکنم :D ولی داداشم میاد ادامه میده تمومشون میکنه:d
تو لیست بالا تنها بازی که تموم کردم portal 2 بود بقیه نصفه نیمه یا اصلا بازی نکردم:|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اینکه Borderlands 2 اوله تو لیست اصلاً جای هیچ بحث و شک و شبه ای نیست :D بازی فوق العاده عظیم ، بعد مجبورت میکرد که بری بچرخی و ماموریت انجام بدی لول آپ بشی !! :D چقدر خوب این Borderlands 2 ، به به :x :d

اسکایریم هم فکر کنم نصف اون 68%ــیی که بازی رو تموم نکردن خودشونُ تو محیط بازی غرق کردن اصلاً یادشون رفته بازی اصلش چی بود فرعش چی بود :D

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
بازی که با زدن یک دکمه بهت راهو نشون میده من همون اولش قید بازی رو میزنم به نظرم داستان ماستان دیگه باید درش گل گرفت رفت به سمت مولتی هروز وقتی وارد بازی بشی یه ماموریت جدید با کارکترهای جدید نه اینکه داستان یک بازی سینگرو بریی و بگی به به عجب بازی. تعطیل کنید فیلم سینمایی رو درقالب بازی

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
به نظر من اگه گیمرا تو انتخاب بازیهایی که بازی میکنن درست عمل کنن هیچوقت حتی همچین خبری هم شاید نشنویم.بازیهای خوب که تا آخر زیبا و خوبند، بازیهای بدم که کلا بازی نمیشن...

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خب توی ایران میدونم دلیل این هستش که اکثرا بازیهای کپی میگیرن و پولی سرش نمیدن برای همین بازی براشون اونقدر ارزش نداره که تمومش کنن، من به شخصه از 2003 به اینور که دیگه نه بچه بودم و تا جایی که میتونستم بازی های اورجینال میخریدم، فقط دو تا بازی رو تموم نکردم اونم دلیلش این بود که حوصله ام رو سر بردنGTA IV و Assassin's Creed IV: Black flag

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
به نظر من بیشتر تقصیر بازیهاست .

همین THIEF این همه روش مانور دادن . گرافیک و تکسچر ها از ماریو کمتر بود ...

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
این امارا چرت و پرته و زیاد نمیشه روش حساب کرد ..... نمیشه جامعیت داد به کل گیمر ها ... و فقط مربوط به کساییه که انلاین میشن که اونم نواقص خودش رو داره که من یه بازی رو میرم تا نصفه بعد دیگه انلاین نمیشم ... پس من دیگه بازی رو تموم نکردم ؟؟؟؟‌

اره بازی هایی مثل رزیدنت 6 و مکس پین 3 و کستلوانیا رو من یه ساعت هم نتونستم بازی کنم ...فقط گند زدن به درصد تروفی های کسب شده

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
این امارا چرت و پرته و زیاد نمیشه روش حساب کرد ..... نمیشه جامعیت داد به کل گیمر ها ... و فقط مربوط به کساییه که انلاین میشن که اونم نواقص خودش رو داره که من یه بازی رو میرم تا نصفه بعد دیگه انلاین نمیشم ... پس من دیگه بازی رو تموم نکردم ؟؟؟؟‌

اره بازی هایی مثل رزیدنت 6 و مکس پین 3 و کستلوانیا رو من یه ساعت هم نتونستم بازی کنم ...فقط گند زدن به درصد تروفی های کسب شده

الان یعنی شما رزیدنت 6 رو برابر می دونین با مکس پین 3 ؟ :|

پ.ن: البته آخر جمله تون رو که دیدم کاملا متوجه شدم که واسه چی بازی می کنین.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
الان یعنی شما رزیدنت 6 رو برابر می دونین با مکس پین 3 ؟ :|

پ.ن: البته آخر جمله تون رو که دیدم کاملا متوجه شدم که واسه چی بازی می کنین.

اره جفتشون یه خاصیت داشتن فقط گند زدن به ریشه هاشون ........... اون مورد اخر هم که گفتید ... ترجیح میدم اون چیزی که شایستتونه نگم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر