از هر 3 بازیکن فقط یک نفر بازی شروع کرده را تا آخر می رود

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
GDC.png

مسئول ارشد بخش داستان سرایی عناوین استدیو Riot Games آقای Tom Abernathy به همراه طراح ارشد استدیوهای بازی مایکروسافت آقای Richard Rouse در GDC اعلام کرده اند که از هر 3 بازیباز، تنها 1 نفر بازی را که آغاز کرده تا پایان پیش می برد.
طبق بررسی های انجام شده بر روی اچیومنت های موجود در شبکه Steam مشخص است که کمتر از 50 درصد گیمرها عناوین مختلف را تمام می کنند. لیست زیر میزان درصد افرادی را نشان می دهد که بازی ها را تا آخر رفته اند:

The Walking Dead: Season 1, Episode 1 - 66%
Mass Effect 2 - 56%
BioShock Infinite - 53%
Batman: Arkham City - 47%
Portal - 47%
Mass Effect 3 - 42%
The Walking Dead: Season 1, Episode 5 - 39%
The Elder Scrolls V: Skyrim - 32%
Borderlands 2 - 30%

تعجبی ندارد که بازی های سنگینی مانند Borderlands 2 و Skyrim تنها توسط تعداد معدودی از افراد مختلف تا انتها به پیش برده شده اما این آمار برای عناوینی نظیر The Walking Dead هم پایین و کم حساب می شود.
آیا شما بازی های مختلف را هر چقدر که بزرگ و یا کوچک باشند تا انتها پیش می برید؟

Dualshockers

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
حالا بقیه ـش رو که زیاد بازی نکردم :-" ولی آخه کدوم بشری Batman Arkham City و بایوشاک بیکران رو نصفه کاله رها کرده ؟! :-/ Portal هم ایضا !
:|...

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
متاسفانه تواین لیست هم مارو آدم حساب نکردن...خیر سرمون گیمر تشریف داریم و رو هرچی دس میزاریم تا آخرش میریم...ولی باز نه سره پیازیم نه تهش..!!:|

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
من از اون دسته گیمرهایی هستم که هر بازی رو در حد 30-40 دقیقه بازی میکنم و تمام!! دیگه سراغش نمیرم!! البته اگر بشه دیگه اسم من رو گیمر گذاشت. یاد قدیما بخیر.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
واقعا تحمل بازی بد رو ندارم بر خلاف نوید که هر چی میبینه رو بازی میکنه و تا آخر میبره
اگر بحث اچیومنت نبود تو این نسل جمعا 10 بازی هم تا آخر نمیبردم مثلا آخه Crysis3 رو آدم با چه انگیزه ای باید تموم کنه یا BF

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907

The Walking Dead: Season 1, Episode 1 - 66% (اصلا بازی نکردم)
Mass Effect 2 - 56% (بازی نکردم)
BioShock Infinite - 53% (تا نصفه)
Batman: Arkham City - 47% (تا آخرش رفتم)
Portal - 47% (بازی نکردم)
Mass Effect 3 - 42% (فکر کنم 2 ساعت بازی کردم)
The Walking Dead: Season 1, Episode 5 - 39% (بازی نکردم)
The Elder Scrolls V: Skyrim - 32% ( یکی دوساعتم اینو بازی کردم)
Borderlands 2 - 30% (بازی نکردم)

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata

به خدا شجاعت میخواد چنین امار شاهکاری رو اعلام عمومی کنی!!!!!!!!!!!!

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان

مرد حسابی نصف عمرت بر فناس:d
عید رو بزار فقط واسه همین بازیا

- - -ویرایش - - -

سنم که پایین تر بود هر بازی رو فقط یک ساعت بازی میکردم و تمام اما الان حدود 80% بازی ها رو که میاد تا تهش رو میرم(هر بازی حداقل 2 بار) اون 20% هم عناوین حوصله سر بر هستن که خستم میکنن. مثلا Thief

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
ممنون بابت خبر. جالب بود.
j9e6uwv8ak81pw3osyr8.gif

یه نکته مهم هم این که چند تا بازی اول لیست که بالای 50 درصد کسایی که داشتند تمومش کردند از قبیل The Walking Dead: Season 1 و Mass Effect 2 و Bioshock: Infinite همه گیم هایی هستند که هم خریدارها و هم منتقدین از داستان زیباشون تمجید کرده بودند، و این قضیه اهمیت داستان و نحوه ارائه اون رو در موفق بودن بازی (و ترغیب خریدار به تموم کردن گیم و خرید نسخه های بعدی) نشون میده.
ddaxnxx3inngj2uhtubo.gif

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
به خدا شجاعت میخواد چنین امار شاهکاری رو اعلام عمومی کنی!!!!!!!!!!!!

مرد حسابی نصف عمرت بر فناس:d
عید رو بزار فقط واسه همین بازیا

- - -ویرایش - - -

سنم که پایین تر بود هر بازی رو فقط یک ساعت بازی میکردم و تمام اما الان حدود 80% بازی ها رو که میاد تا تهش رو میرم(هر بازی حداقل 2 بار) اون 20% هم عناوین حوصله سر بر هستن که خستم میکنن. مثلا Thief

آره این آمار دادم که ببینم کسی مثل من هست خودشو نشون بده (چند دفه خواستم دانلودشون کنم چون گرافیک نداشت خوشم نمیاد) ولی من هرچی سنم رفت بالا بدتر شدم!
گیمیر بی اعصاب ندیدید دیگه چیکار کنم خب حرص میخورم تو بازیا . ادم باید با بازی حال کنه یه سری بازیا حال میکنم تا تهش میرم ولی یه سری ها حال نمیده (یکی دوساعت اول معلوم میشه میفهمم)

مثلا من مامانم نشسته داره این بازیه هست انکبوته بعد باید تارهارو یه جور ببری اون پشه ها در برن من به جای اون حرص میخورم میگم خفش کن اینو نمیتونم تحمل کنم و خیلی بازیا دیگه مثل طناب ببر اولاش خوبه ها بعدا دیگه ادم دلش میخواد همه چی خرد کنه! ( فیلمم میزارم ببینم یه سری فیلم ها هی میزنم جلو اعصابم خرد میشه)

البته فکر بد نکنید این بازیا که من دوست داشتم نذاشته خب منم یادم نمیاد چون وقتی تموم میکنم پاک میکنم مثلا Assassins Creed IV Black Flag یا این tom raider اخریه و یا مثلا splinter cell blacklist و BF4 3 وgow 3 (یه بار رو کنسول تا چپتر 3 رفتم دیگه رو پی سی به کمک ترینر راهنما اینها تمومش کردم دمم گرم Castlevania1) و... یادم نمیاد تا اخرشون رفتم

قبلنا یه دوست داشتم خیلی بازی دوست داشت عاقبتش بود اصلا . هر بازی میگرفت فردا صبحش زنگ میزد میگفت تموم شد کل بازی تعریف میکرد منم تو اون دوران جو گرفته بود خیلی بازی زیاد میکردم و حرص میخوردم و تموم میکردم (چون هر روز زنگ میزد مسخره میکرد میگفت هنوز تموم نکردی!) در عجایب من مثلا dedspace 2 بودش که حرص خوردم بازی کردم البته خیلی قشنگ بودش ولی فشار اومد بهم ترینر هم نزدم رو xbox بودش اتمسفر و زیبایی بازی باعث شد تموم کنم (یادمه سر غول اخرش یکی دور روز قیدش زده بود رفیقم هی میگفت خاک تو سرت)

اخرین بازی که قیدش زدم Metal Gear Rising Revengeance بودش . Thief هم خوشم نیومده ولی هنوز امید هست تو لیست انتظاره یکم بازی کردم فقط

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر