بازی آنلاین DayZ Standalone

به نام خدا

این پست درحال بازنویس هست و هرگونه ایراد در پست به همین دلیل هست.

DayZ.jpg

• نام : DayZ Standalone​
  • سازنده : Bohemia Interactive​
  • پلتفرم : PC (تایید شده برای PS4 و Xbox1)​
  • ژانر : Survival Simulator​
  • وضعیت : در دسترس ( Early Access ) - زمان عرضه نهایی 2016

مقدمه

سلام دوستان، بازی DayZ ابتدا توسط آقای Dean "Rocket" Hall به صورت یک مود برای شبیه ساز نظامی معروف استودیوی Bohemia Interactive به نام ARMA 2 در سال 2012 عرضه شد. در آن زمان توانست نظر بسیاری گیمر های جهان رو به خودش جلب کنه و به موفقیت های بسیاری برسه که از جمله آن ها برترین مُد ساخته شده در سال 2012 لقب بگیره. دلیل اصلی ان موفقیت بنا کردن سبک جدید از گیم پلی بود که بدون شک ترس از مردن رو به صورت عجیبی به بازیکن منتقل میکرد. با اینکه بسیاری از بازیکن ها این بازی رو تحسین میکردن، اما Rocket به این عقیده بود که این عنوان اون چیزی که در ذهن داشته نیست و از همین جا بود که ایده ساخت DayZ Standalone بدست اومد.
اما چرا این عنوان تحسین شده از سوی بسیاری از بازیکن ها اون چیزی که راکت میخواست نبود؟ دلیل اصلی این بود که Rocket به دنبال یک بازی شبیه ساز کامل بقا بود و نه یک بازی شبیه ساز نظامی با ریشه هایی از بقا پس تصمیم گرفته شد که بازی از ARMA 2 که دلیل نظامی شدن DayZ بود جدا بشه. پس دلیل بوجود اومدن DayZ Standalone پرورش جنبه های بقا و غیر نظامی کردن بازی DayZ بود.

انجین بازی Infusion هست

در سال 2012 بود که Rocket اعلام کرد بازی به صورت Standalone در خواهد آمد و اون ها قصد دارن از موتور Real Virtuality 2.5 استفاده کنند که در ساخت بازی Take On Helicopter استفاده شده بود. اما چیزی که توجه خیلی ها رو به خودش جلب کرد این بود که اون ها روش ساخت بازی Minecraft رو پیش خواهند گرفت که همون Early Access هست، گرچه این روش امتحان خودش رو در ماینکرافت پس داده بود ولی ساخت همچین بازی به این بزرگی به این روش کمی غیر عادی بود و در واقع یک ریسک به حساب میومد که Bohemia Interactive اون رو قبول کرده بود.
به هر حال در سال 2013 برای اولین بار این بازی در استیم ریلیز شد و به موفقیتی دست پیدا کرد که هیچ کس حتی فکرش رو نمیکرد. میزان فروش بازی در استیم به حدود 500 هزار نسخه در هفته اول رسید و تا امروز 2,749,769 نسخه فروش کرد. این یک موفقیت بسیار بزرگ برای یک تیم بسیار کوچک بود. بعد از این اتفاق و این موفقیت و پولی که در اختیار تیم بازی سازی DayZ قرار گرفت اونها تصمیم گرفتن تا وسعت این بازی رو بیشتر کنن و بازی رو هرچه بهتر بسازن و برای همین بود که اون ها تصمیم گرفتن که انجین بازی رو به صورت کامل بازسازی کنند تا با تکنولوژی روز دنیا بتونن بازی رو بسازند. همچنین اون ها تصمیم گرفتن تیم رو بزرگتر کنند و در همین راستا چند استودیو کوچک در چند کشور تاسیس شد که هر کدومشون مسئولیت ساخت بخشی از بازی رو به عهده گرفتند. اون ها اسم این انجین بازسازی شده رو Infusion گذاشتن.

گیم پلی

همونطور که گفتم، مهمترین دلیل موفقیت این بازی گیم پلی اون هست. در این بازی عناصر مختلفی مثل ترس و وحشت، فضای آخرالزمانی، پیدا کردن وسایل مختلف، کشتن بازیکن های دیگه، کشاورزی، ماهیگیری و ... همه و همه جمع شدن تا شما بتونید به هدف نهایی بازی برسید و این هدف چیزی نیست جز بقا.
در این بازی تنها هدف زنده ماندن هست، زنده ماندن از دست بازیکن های دیگه، زنده ماندن از حمله زامبی ها، مقابله با گرسنگی و تشنگی، زنده ماندن از شرایط آب و هوایی، زنده ماندن از دست حیوانات وحشی (هنوز درون بازی نیست)، مقابله با بیماری ها و ... که چالشی رو فراتر از حد انتظار پیش روتون می زاره.
این بازی Sand Box هست، در این بازی شما داستان خودتون رو بوجود میارید و هیچگونه داستان از پیش تعیین شده ای وجود نداره، هیچگونه ماموریتی نیست. فراوانی سبک های بازی کردن در این بازی بسیار زیاد هست. بعضی ها میخوان راه زن باشن و وسایل دیگری رو بدزدن تا زنده بمونن، بعضی انتخاب میکنن تا قهرمان باشن و دیگران رو نجات بدن، بعضی میخواهند دکتر باشن و به وضع سلامتی دیگران رسیدگی کنند، بعضی ها میخواهند در یک گروه باشن و بادیگران بازی کنن و بعضی تنها بود رو ترجیح میدن، بعضی ها فقط میخوان زنده بمونن و نیازهاشون رو از طریق کشاورزی و ماهگیری رفع کنن، بعضی ها برای غذاشون شکار میکنن و بعضی دیگر بازیکن ها رو میکشن و از گوشت اونها مصرف کنند(سلام، من هانیبال لکتر هستم :d) و ... در واقع شما ماموریت خودتون رو بوجود میارین و در این راه به روش هایی که میخواین به اون میرسین.

یکی از سایت هایی که این بازی رو جزو 10 بازی برتر سال 2013 انتخاب کرده بود در تشریح این انتخاب اینطوری عنوان کرد:
" DayZ تنها بازی بود که دوستم در اون اسیر شد و من برای نجات دادنش مجبور شدم دنبال یک کتاب نایاب بگردم تا اون ها دوستم رو آزاد کنن، کلی وقت گذاشتم تا کتاب رو پیدا کردم و دوستم رو آزاد کردم و بعد از چند ثانیه هردومون رو کشتن "

شمشیر دولبه، Permanent Dead

يکي از ويژگي هاي بازي DayZ که بعضي ها اون رو چرخه مرگ هم اسم گذاشتن و بازي رو براي بعضي ها خاص و براي بعضي ها غيرقابل تحمل کرده Permanent Dead هست. اين قابليت به اين صورت هست که شما وقتي ميميريد همه چيز را از دست ميدهيد، همه چيز، و از اول شروع ميکنيد. در اين بازي فرقي نميکنه شما 200 ساعت بازي کرده باشين يا 1 دقيقه، کاراکتر شما بعد از مرگ (به هر دليلي که مرده باشيد) مثل روز اول بازي کردنتون خواهد بود. بعد از مرگ شما با يک پيراهن و يک شلوار و چراغ قوه و باطري در يک نقطه از نقشه بازي (نزديک ساحل) زنده خواهد شد تا دوباره داستان ديگري رو بوجود بياريد و يا تلاش کنيد که بيشتر زنده بمونيد.
اين ويژگي هست که حس ترسيدن از مرگ رو به شما القا ميکنه. تصور کنيد چند ساعت رو برای پیدا کردن وسایل مختلف گذرونیدن و یک بازیکن یک گلوله در سرتان خالی میکند؟ و شما همه چیز رو از دست میدید.
البته راه هایی برای ذخیره وسایلتون هست مثل گذاشتن وسیله ها در چادر یا گذاشتن آنها در یک کیف پشتی و قایم کردن کیف و بزودی هم میشه وسیله هاتون رو داخل ماشین بزارین.

dayz-standalone-e3gameplay.jpg

در این بازی شما می توانید کارکتر خودتون رو مطابق با میل خودتون بسازید و در جهان به فکر لباس ها ، کلاه ، ماسک و وسایل دیگ برای کارکترتون بگردید . علاوه بر اون هر لباس یا شلواری که پیدا کردید دارای جیب ( Slot برای نگه داشتن آیتم ها ) نیز هستند .

400px-Lighthumanmaledayz.jpg
new-dayz-inventory.jpg

همانطور که میدونید این بازی فعلا در نسخه Pre-Alpha قرار داره ( برای اون دسته از عزیزانی که اطلاعی از این وضعیت ندارند ، Pre-Alpha به این معنی هست که 50% از کار ساخت بازی تمام شده ) پس باید انتظار باگ نسبتا زیاد ، مشکلات FPS و سرور ، آپدیت های فراوان ، هوش مصنوعی ضعیف و ... رو داشته باشیم . هنوز آیتم های بسیاری وجود دارد که به بازی اضافه نشده اند . آیتم هایی مثل وسایل نقلیه ( تانک ، ماشین ، هواپیما ، قایق و ... ) و مقداری از اسلحه ها و همچنین برخی از قابلیت های بازی فعلا در دسترس نیست که طی آپدیت ها یکی یکی به بازی اضافه میشه .

بازی دارای گرافیکی چشم نواز هست ، مناظری زیبا ، نور و سایه زنی خوب ، ساخت محیط نیز بسیار خوب کار شده و همچنین در این نسخه مقداری انیمیشن هم به بازی اضافه خواهد شد که بازی رو بیش از پیش طبیعی میکنه .

zombie-mmo-games-dayz-standalone-interior-hospital-screenshot.png

خوب دوستان ، در حال حاظر بازی به مبلغ 30 دلار و حجم 5.2 گیگابایت در استیم دردسترس هست و بنده هم بزودی بازی رو خریداری میکنم ، امیدوارم شما هم تو بازی ببینم .

چند نکته برای شروع بازی
  1. برای استفاده از چراغ قوه ، اول باید باتری رو درون چراغ قوه بزارید. برای این کار باتری داخل جیبتون رو ( Inventory که با Tab باز میشه ) Drag کنید و روی باتری Drop کنید. شما با گزینه Attach و inspect مواجه می شید ، Attach رو انتخاب کنید. سپس چراغ قوه رو در دست قرار بدین ( Drag & Drop در قسمت Hands داخل inventory ) و بعد کلید Space رو بزنید.
  2. اگر زخمی شدید ، برای جلوگیری از خونریزی باید از بانداژ یا Rags استفاده کنید. برای تهیه Rags شما باید لباس اول بازیتون رو Drag و در Vicinity بندازید ، بعد روی اون کلیک راست کرده و گزینه Tear Into Rags رو بزنید.
  3. هیچ سلاحی برای دفاع از خودتون ندارید !؟ از دست هاتون استفاده کنید. برای انکار کافیه کلید Space رو بزنید.
  4. برای دویدن ، دو مرتبه W را بزنید و نگه دارید.
  5. وقتی که دست هاتون رو بالا نگه داشتین ( اصطلاحا FistUp ) ، شما میتوانید سریع تر بدوید.
  6. شما در بازی دو نوع دید اول شخص و سوم شخص دارید ، برای تغیر آن از Enter استفاده کنید.
  7. شما در بازی این قابلیت رو دارید که فقط سر خودتون رو تکون بدید ، برای اینکار کافیه کلید Alt رو نگه دارید و ماوس رو تکون بدید.

لینک هایی مورد نیاز
سیستم مورد نیاز بازی
Minimal
OS: Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 (Mac OS not supported)
Processor: Intel Dual-Core 2.4 GHz or AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
Memory: 2 GB
Graphics: NVIDIA GeForce 8800GT or AMD Radeon HD 3830 or Intel HD Graphics 4000 with 512 MB VRAM
Hard Drive: 10 GB free HDD space

Recommended
Processor: Intel Core i5-2300 or AMD Phenom II X4 940 or better
Memory: 4 GB
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7750 with 1 GB VRAM or better
Hard Drive: 14 GB free HDD space

لیست بازیکنان
maxkill
vahidking
ASHKAN28
amon47
arshk99
HODOR
Shippuden
4mirxbk
UnTitLeD_NT
َAMiR
Amir_Game
N.O.P.O|Farnood

آخرین ویرایش:

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
بازی Crafting هم داره؟

فعلا به صورت وسیع نداره ، چند تا آیتم میشه یه کرفت ساده کرد ، ولی در آینده اضافه میشه. اما فکر نکنم به اندازه Rust کرفتینگ بشه چون کلا Base بازی روی جستجو برای لوت هست نه ساختن اشیاء .

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
دوستان نکته ای چیزی دارید ؟ ( سلام )

من با دوستم بازی کردم خیلی حال داد .

بخوام بگم طول میکشه ولی خوب کپسول اتش نشانی + کلاه موتور + دستکش اینا پیدا کردم .

چیز خاصی هست که توضیح بدین ؟

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
ابتدای بازی :

شما ابتدا با یک شلوار 4 اسلات و یک چراغ قوه و باتری در یکی از قسمت های شرق یا جنوب شرق بازی اسپاون میشین.
اولین اولویت که ما رو به هدف بازی می رسونه ، زنده موندن هست و مهم ترین اصل زنده موندن غذا و آب هست پس شما ابتدای بازی باید دنبال چیزی بگردید که بتونید گرسنگی و تشنگی خودتون رو برطرف کنید در همین هنگام شما احتیاج دارین که شلوار و لباس هایی با اسلات بیشتر و یک کوله پشتی پیدا کنید. اینجور وسایل معمولا داخل اکثر ساختمان های بازی اسپاون میشن به جز کوله پشتی ها که Uncommon هستن.

انواع استاتوس های بازی:

داخل بازی جمعاً هفت نوع استاتوس مختلف هست که تاثیر خاصی روی بازیکن میزارن. استاتوس ها در پنجره Inventory قابل مشاهده هستن.

• استاتوس Thirsty : به معنای تشنه بودن ، شما نیاز به خوردن آب یا سودا دارید. اگر برطرف نشه ممکنه از خونتون کم بشه.
  • استاتوس Hunger : گرسنگی ، شما نیاز به غذا دارید.
  • استاتوس Sickness :شم بدلیل خوردن غذای مصموم یا آب مصموم یا دلایل مختلف مریض شده اید و نیاز به دارو دارید. گاهی باعث تار شدن دید و کم شدن accuracy میشه.
  • استاتوس Bleeding : اگر یک زامبی به شما حمله بکنه یا تیر بخورید یا ... شما زخمی میشید و ازتون خون جاری میشه تا بمیرید ! برای برطرف شدنش از بانداژ یا Rags استفاده کنید.
  • استاتوس Healthy : شما در ثانیه مقداری خون بدست میارید( پایین توضیح داده میشه ).
  • استاتوس Cold : فعلا در بازی نیست.
  • استاتوس Stuffed : وقتی اتفاق میفته که شکمتون کاملا تا خرخره پر باشه. این Status خود به خود از بین خواهد رفت.

شما در بازی یک شکم دارید! :

شما در این بازی واقعا یک شکم دارید و باید اون رو پر نگه دارید . تنها رفع استاتوس thirsty یا Hunger مهم نیست. شما در اول بازی باید انقدر بخورید تا شکمتون کاملا پر بشه و Stuffed رو بگیرید.اما صبر کنید ، این همه ماجرا نیست ، شما باید بین مقدار غذا و آب خودتون یک تعادل نسبی برقرار کنید. در واقع میزان آب و غذای شما بعد از مدتی به انرژی تبدیل میشن.

اما هدف از پر کردن شکم چیست !؟ جواب سوال شما ، استاتوس Healthy هست.

چگونه در بازی خودمون رو Heal کنیم :

برای اینکار فعلا سه راه هست که دو راهش نیاز به بازیکن دیگه داره .

1. گرفتن استاتوس Healthy که در کسری از زمان ، به شما مقداری خون میده.
  2. اهدا یا دزدیدن خون ، شما باید خون یک نفر رو با سرنگ در بیارید و به خودتون انتقال بدید ( تست نشده )
  3. استفاده از خون خودتون که قبلا در آوردین .

چند توصیه دوستانه :

دوستان ، برای رضای خدا هم شده داخل یک گروه بازی کنید ، هم همه چیز یاد میگیرید و هم بیشتر لذت داره.
در ابتدای بازی دنبال لباس با اسلات بیشتر بگردید ، هرچی غذا پیدا میکنید بخورید ویا از Water Pump هاستفاده کنید تا وقتی که استاتوس Healthy بشید و بعد از اون غذا و آب جمع کنید.
خواهش میکنم تا وقتی که Melee جز تبر پیدا نکردید به زامبی جماعت حمله نکنید و فقط فرار کنید، با Melee های دیگه خیلی سخت هست.
برای صرفه جویی در زمان و همچنین پیدا کردن لوت های مناسب ، سعی کنید مپ رو یاد بگیرید ، ساختمان ها رو بشناسید طوری که بتونید بفهمید تو کدوم ساختمون چی هست. فعلا فقط 4-5 ساختمون اسلحه گرم دارن ، بعضی از ساختمون ها امکان وجود تبر توشون بیشتر هست و ...
در ابتدای بازی هیچوقت به جنوب نرید ، و مستقیما به شمال برید ، هم همه نوع لوت هست و هم امنیت بیشتری داره.
اسلحه m4 در حال حاظر تقزیبا Rare هست و در Airfield پیدا میشه. اسلحه های دیگه مثل شاتگان و Mosin حداقل به دل من نمی چسبه به خاطر Rangشون.
اگر دو نوع از یک آیتم پیدا کردید اونی که به ترتیب یکی از وضعیت های زیر داشت بگیرید :

• Pristine
  • Worn
  • Damaged
  • Badly Damaged

هرچه سریعتر باید یک Can Opener پیدا بکنید ، تا بتونید غذا هایی که داخل قوطی هستنمثل لوبیا رو ، بخورید.

آخرین ویرایش:

4M¡R

کاربر سایت
Jan 20, 2014
15
راستی عزیزان یه سایتی هست بازی رو با قیمت 88تومن میده مطمعا هستش من خودم از همین جا خریدم یکم لفت دادن من صبح خریدم
شب تحویل دادن:d
در کل بهتر از 100تومنه
هرکی خواست بگه لینکش رو پیغام کنم براش پیغام کنم:-*

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
لینک پروفایلت پ.خ کن ادد کنم

Steam Community :: לһםטּףףוּεתּ

رفتم شهره Elcto چی چی . لامصب بالای پشت بوم یارو اومد زد ... کلی رفته بودم شهرش هم خیلی بزرگ بود . عصابم خیلی خورد شد .

3 بار دیگه هم بازی کردم هر دفعه زامبی ها ریختن سرم هر دفعه مردم ... یعنی تبر فقط تبر میخواد . با چکش با اچار با مشت با هرچی امتحان کردم نشد .

با یکی از دوستامم بازی میکنم اونم تو Berzino هستش . رفته بود پایگاه . کلا به نظرم تیمی خیلی بهتره بازی کنیم . ( همه منو ادد کنن :D )

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
Steam Community :: לһםטּףףוּεתּ

رفتم شهره Elcto چی چی . لامصب بالای پشت بوم یارو اومد زد ... کلی رفته بودم شهرش هم خیلی بزرگ بود . عصابم خیلی خورد شد .

3 بار دیگه هم بازی کردم هر دفعه زامبی ها ریختن سرم هر دفعه مردم ... یعنی تبر فقط تبر میخواد . با چکش با اچار با مشت با هرچی امتحان کردم نشد .

با یکی از دوستامم بازی میکنم اونم تو Berzino هستش . رفته بود پایگاه . کلا به نظرم تیمی خیلی بهتره بازی کنیم . ( همه منو ادد کنن :D )

هیچکس به جز خودم بازی نمکنه :)) ... Electro بهش میگن .... اره ، با Mosin میرن بالا وا میستن میکشن لامصبا ... اصلا مستقیم رفتن به Electro اشتباهه ... باید بری سمت Berzino اونجا هم اسلحه میتونی پیدا کنی ، هم احتمالا پیدا کردن FirFighte Axe هست ... به خاطر 2 تا مارکت و 1دونه Firestation
من الان خودم NWAF هستم ( North West Airfield ) برین سمت Berzino از اونجا بیاین به Grishno خیلی راحت هم زنده میمونین :)

شما سرور Hardcore بازی میکونین یا Regular ؟
-------------------------------------------------------------

دوستان جهت اطلاع توی هر شهری چندتا ساختمون هستن که احتمال داره اسلحه توشون اسپاون بشه :

1. Land Office

land_a_office01.jpg

معمولا در طبقه سوم داخل دستشویی اسپاون میشه :|

2. Fire Station

land_a_stationhouse.jpg

تو این ساختمون ها هم Pistol اسپاون میشه ، در طبقه اول ، دوم و سوم .

3. کارخونه - عکس ازش نیست ولی کاملا مشخصه ، معمولا از پله ها که برین بالا ، اسلحه اسپاون شده باشه میبینین .

4. Office

land_a_office02.jpg

تو این ساختمون ها هم معمولا در طبقه آخر Shotgun اسپاون میشه ، در راه پله هم تبر Fire Fighte Axe

5. ساختمونی که پیانو داره (اسم بهتر نبود + عکس :| )
6. ساختمان Police Station که چند تا ماشین پلیس هم توش هست.

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
هیچکس به جز خودم بازی نمکنه :)) ... Electro بهش میگن .... اره ، با Mosin میرن بالا وا میستن میکشن لامصبا ... اصلا مستقیم رفتن به Electro اشتباهه ... باید بری سمت Berzino اونجا هم اسلحه میتونی پیدا کنی ، هم احتمالا پیدا کردن FirFighte Axe هست ... به خاطر 2 تا مارکت و 1دونه Firestation
من الان خودم NWAF هستم ( North West Airfield ) برین سمت Berzino از اونجا بیاین به Grishno خیلی راحت هم زنده میمونین :)

شما سرور Hardcore بازی میکونین یا Regular ؟

من با دوستم بازی کردم تا یه جایی رفتیم . بعدش فرداش که رفتم بازی کنم یه خورده رفتم جلو یه هو این شهره رو دیدم . منم نمیدونستم قضیه چیه تازه دوستم گفت که شهره چیه .

من نمی دونستم که Hardcore هم داره ، فرقش چیه ؟ ( من زیاد تو این چیزا اشنا نیستم ) .

این زامبی ها هم خیلی گیرن اگر چیزی نداشته باشی ... رفته بودم از تو مغازه چرخ خیاطی چکش وردارم یه هوو دیدم 3 تا زامبی پشت سرم هستن .

اگر کسی مثه من درس و اینا داره بگه که باهم شنبه + پنج شنبه + جمعه بازی کنیم .

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
آقایون یه سری مشکلات هست .
من با اینکه بانداژ و آب و غذایه کافی دارم ولی بعضی اوقات بدون هیچ مشکلی مینویسه
u are unconscious
البته بعضی جاها مینویسه من خستم
یا مینویسه im going to vomit
بعضی اوقات هم با هیچ مشکل خاصی مینویسه
my head hurts
ممنون میشم راهنماییم کنید .

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
من با دوستم بازی کردم تا یه جایی رفتیم . بعدش فرداش که رفتم بازی کنم یه خورده رفتم جلو یه هو این شهره رو دیدم . منم نمیدونستم قضیه چیه تازه دوستم گفت که شهره چیه .

من نمی دونستم که Hardcore هم داره ، فرقش چیه ؟ ( من زیاد تو این چیزا اشنا نیستم ) .

این زامبی ها هم خیلی گیرن اگر چیزی نداشته باشی ... رفته بودم از تو مغازه چرخ خیاطی چکش وردارم یه هوو دیدم 3 تا زامبی پشت سرم هستن .

اگر کسی مثه من درس و اینا داره بگه که باهم شنبه + پنج شنبه + جمعه بازی کنیم .

فرق Hardcore با Regular این هست که در Regular شم هم نمای اوش شخص داری و هم سوم شخص ولی در Hardcore فقط اول شخص هست. برای هر کدوم Database مختلف درنظر گرفته شده پس کارکتر هاتون فرق میکنن.

آقایون یه سری مشکلات هست .
من با اینکه بانداژ و آب و غذایه کافی دارم ولی بعضی اوقات بدون هیچ مشکلی مینویسه
u are unconscious
البته بعضی جاها مینویسه من خستم
یا مینویسه im going to vomit
بعضی اوقات هم با هیچ مشکل خاصی مینویسه
my head hurts
ممنون میشم راهنماییم کنید .

اولا چون آلفا هست ممکنه باگ باشه ...
دوم اینکه دلایل خیلی زیاد هست که آدم Unconscious بشه ، مثلا نخوردن آب و غذا به اندازه کافی ( پر کردن شکم و نه صرفا برداشتن استاتوس ) ، کم بودن انرژی ( مخفی هست ، ولی در آپدیت جدید یه استاتوس اضافه شده به اسم Energized که یعنی انرژی کامل هست) ، از خون ریزی ، حمله زامبی ، تیر خوردن گاهی ، مریضی ، خوردن غذای مصموم و ...

من خودم شخصا I'm Tired یا My head hurts ندیدم ولی تا اونجایی که میدونم برای کمبود انرژی باید باشه و آب و غذا خوردن کمک میکنه ( دراز مدت ) ،و بعضی ها هم میگن باید یه جا بشینی و وسایلت رو دربیاری و کمی استراحت کنی ...

اما استاتوس I'm Going to vomit به چند دلیل هست : زیاد خوردن آب و غذا ، خوردن غذای مصموم و یا آب مصموم و ... هیچ کاریشم نمیشه کرد باید بیاری بالا :D وقتی اینطوری شد شما مقداری آب و غذا از دست میدین.

ببین ، همه هدف خوردن آب و غذا بالا بردن انرژی هست که باعث میشه سالم باشید (Healthy) و Heal بشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر