Murdered: Soul Suspect | PS3

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
با درود
عجیبه این بازی هنوز تاپیکی نداره :-o من سرچ کردم نبود :-"

Murdered : Soul Suspect

Developer : Airtight Games
Publisher : Square Enix
Release Date : June 2014

این بازی در ماه June سال 2014 و برای PC , XBOX 360 , Xbox One , PS4 , PS3 میاد.

داستان هم بخوام تو یه خط بگم در رباطه با چیه :
داستان بازی هم در رابطه با زندگی پس مرگ کاراگاه Ronan O'Connor هست که سعی میکنه پرونده ی قتل خودش حل و قاتلش رو پیدا کنه :D

بدونه توجه به سازندگان بازی که تا حالا بازی خیلی خاص و دندون گیری رو نساختن باید بگم که من شخصاً از بازیش خوشم اومده :D
تصاویر بازی :

تریلرها :
1
2
3

با تشکر از hitman- 47 & R43 & T1SHTΛЯ

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
Murdered: Soul Suspect
The Witness
news_gc_trailer_of_murdered_soul_suspect-14471.jpg

Download

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
نمیدونم چرا ولی احساس می کنم بازی شکست میخوره:d
یعنی مثل Remember me یه ایده ی جالب داره ولی به شدت ضعیف ساخته شده!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
نمیدونم چرا ولی احساس می کنم بازی شکست میخوره:d
یعنی مثل Remember me یه ایده ی جالب داره ولی به شدت ضعیف ساخته شده!
کاری به این ندارم کی داره بازی رو میسازه :-" نمیدونم هم عنوان خوش ساختی میشه یا عنوان بد ساختی میشه ، عنوان خوبی میشه یا عنوان معمولی میشه ؛ هرچی هست اون ایده و هسته ی بازی برا من یکی خیلی جذاب و گیرا بوده :D از اول هم بش به چشم یه بازی با حدود متای 75 نگاه کردم ، حالا هرچقدر بیشتر بشه بیشتر خوشحال میشم :D

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
کسائی که بازی رو گرفتن و تست کردن و قدری جلو رفتن ..

از ویژگی های بازی و شرایط و جزئیات بگن..

کلا چه نمره ای میدن ؟ اوضاع بازی چه جوریه ؟

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
کلا بازیه خوبی بود، یک سری بی سلیقه ای ها توی کار بود که به نظرم باعث شد نمره های بازی بیاد پائین، وگرنه تو نیمه آخر بازی، واقعا جذاب میشه. تو این سبک مهمترین بخش شخصیت پردازی و داستان که خیلی خوب عمل شده بود. گیم پلی هم خوب بود، ولی می شد اکشن ترش بکنند. اگه میزاشتن با شخصیت جو هم بازی کنیم و یک سری مراحل رو طی کنیم بازی جذاب تر می شد.

بازی دقیقا برعکس Beyond two souls هستش، اونجا در نقش شخصیت انسانی بودیم و که یک روح همراهش بود، اینجا برعکسه در نقش یک روحیم که یک آدم همراهیش میکنه

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
به نظرم ارزش يك بار تموم كردن را حتما داره .

بازيش كلا بيشتر جستجو كردن و سرنخ پيدا كردن براي حل معماها هستش و بخش هاي اكشن كم داره و يه جورايي اگه بخوام واضح بگم شبيه به l.a. noire هستش. ولي من خودم اصلا از بازي هايي كه بيشتر بايد توش فكر كني خوشم نمي آد و حتي la noire را هم به خاطر همين تا وسطاش بيشتر نرفتم. ولي اين بازي قضيش فرق داره و عجيب اين بود كه من ازش خيلي خوشم اومد.

با اين كه در نگاه اول فكر ميكني انگليسيت بايد فول باشه ولي اصلا اينطور نيست و حتي اگه كم تر از نصف هم انگليسي بلد باشي به راحتي از روند داستانش سر در مي آري و معماها و سرنخ ها با مقداري انگليسي دونستن به راحتي حل ميشه

گرافيكشم اونطوري نيست كه آدمو ميخكوب كنه، ولي ميتونم بگم كه بدم نيست كه آدمو در همون نگاه اول فراري بده:d و از بازي دلزدتون نميكنه.

در كل بايد بگم كه يه بازي ماجراجويي با كمي تم اكشن راضي كننده هستش و داستانشم واقعا جذابه كه مخصوصا آخراش به اوج ميرسه. من بهش 7.5 ميدم و توصيه ميكنم كه براي يه بار تجربش كنيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر