مشاوره و راهنمایی در خرید عناوین PSVITA

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
Psallفوق العده ست! پشیمون نمیشی تا چند هفته سرگرمی! صد در صد کردن با هر کاراکترم که کلی طول میکشه!
یه مرحله داره پس زمینه ش mtal gear ray(شایدمrexیادم نیست اسم دقیقشو)اگه با رایدن سوپر 3 رو بزنی تروفی میگیری:D
Lbpوقت و حوصله شدید و بالا میخواد.
ولی اون گیمپلی سریع و کمبو های توپی داره.خودت مقایسه کن

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
ال استار هم خیلی فان و جذابه از خریدش پشیمون نمیشی
با هر کاراکتر تو استیج خودش قدرت3 رو بزنی تروفی میده

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ال استار هم خیلی فان و جذابه از خریدش پشیمون نمیشی
با هر کاراکتر تو استیج خودش قدرت3 رو بزنی تروفی میده

البته من دا مش فکر کنم منظورتون با اون دوستمون بود که من داشتم نظرمو بهش میگفتم:D
بله ته بازیه!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
من که واقعا معیوص شدم سره psp یکی از بهترین بازی هاشTekkenبود و هنوزم هست
حالا سره psvita اصلا قابل قبول نیست که Street Fighter X Tekken ساخته باشن آخه اون ورژن قدیمیترش با اون گرافیک انوقت این .....

نسخه psp رو برای ویتا نیست ؟ بتونیم بخریم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من که واقعا معیوص شدم سره psp یکی از بهترین بازی هاشTekkenبود و هنوزم هست
حالا سره psvita اصلا قابل قبول نیست که Street Fighter X Tekken ساخته باشن آخه اون ورژن قدیمیترش با اون گرافیک انوقت این .....

نسخه psp رو برای ویتا نیست ؟ بتونیم بخریم

Tekken که برای Vita عرضه شده بود همون رو میشه به صورت دیجیتالی از استور برای VITA خرید ... توی استور من که هست

Street Fighter X Tekken .... متوجه منظورت نشدم کلا ... اما بازی بد نیست - patch 2013 هم خیلی از مشکلات بازی رو برطرف میکنه ... دیگه از من میپرسی با حضور BlazBlue - Dead Or Alive - Marvel Vs Capcom - Mortal Kombat - Street Fighter X tekken همچین بگی نگی جالی Tekken احساس نشد .... اخه این اخریش هم همچین جالب نبود ... به نظرم Dead Or Alive بهتر بود ... البته باز نظر شخصی هست.

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
ببخشیدبازی رمن کدی توی جعبه اش داره؟
من که خریدم نداشت اصلا آنلاین داره ؟ چون هنوز نتونستم تستش کنم

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
بچه ها most wanted رو پیشنهاد میکنین ؟
و اینکه all star battle سینگلش چطوریاس ؟ اونقد سرگرمت میکنه جدای از مولتیش؟
مرسی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها most wanted رو پیشنهاد میکنین ؟
و اینکه all star battle سینگلش چطوریاس ؟ اونقد سرگرمت میکنه جدای از مولتیش؟
مرسی
Most Wanted همون مشابه کنسولش هست منتها به دلیل محدودیتهای vita برخی مراحل اسونتر شده چون ترافیک پایینتر هست . گرافیک بازی هم خوبه ... بعضی جاها بیش از اندازه روش کار نشده ... اما در کل من به بازی 8 میده چون gameplay و content مشابه کنسول رو داره
All Stars هم بخش Single بیشتر برای اماده سازی Multi هست . Multi خیلی سرگرم کننده هست . اگر از بازی figthing خوشت میاد بخش Single هم به همون اندازه سرگرم کننده هست . یک بخش داستانی معمولی داره اما خب gameplay بازی سریع و فان هستش.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
يك بازي با سينگل طولاني و عالي چي هست
mw يا acيا ng sm بين اين ها موندم
بین اونها NG S از همه طولانیتر هستش بالای 10 ساعت زمان میبره مخصوصا اگر دفعه اولت هست ... بعدش هم AC و MW هردو بستگی رو چقدر باز دنبل unlockable ها باشی ولی جفتشون بازی Sing طولانی دارن

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بین اونها NG S از همه طولانیتر هستش بالای 10 ساعت زمان میبره مخصوصا اگر دفعه اولت هست ... بعدش هم AC و MW هردو بستگی رو چقدر باز دنبل unlockable ها باشی ولی جفتشون بازی Sing طولانی دارن
خودم يك بازي مي خوام كه بعد از تموم كردنش هم جذابيت داشته باشه موندم
ac كه مولتيش چرته افت فريم هم داره
mw هم سينگلش داستان نداره
ng هم از اون بازي هايي هست كه بعد از تموم كودنش بايد بفروشمش
پيشنهاد ه غير از اين ها نداري خودت

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من دارم ویتا میگیرم
mortal combat - little big planet - uncharted:golden abyss
خوبه ؟
mortal combat فایتی تا عبد میشه بازی کرد
LBP فان
uncharted اکشنه شما نظر دیگه ای دارید ؟
به جز Uncharted شوتر دیگه ای هم نداره ! فوقش به جز انچارتد Unit 13 هست ... بازی خوبی هست اگر تشنه شوتر هستی اما نه به اندازه Uncharted چون داستان نداره . بیشتر شبیه یک بازی Arcade Challenge میمونه برای من ... مرحله های کوتاه و بلند داره که هر کدوم یک قابلیت خاص و درجه سختی متفاوتی داره ... اما به کنار ... کنترل و شوتر خوبی هست . AI بازی فقط خیلی خوب نیست به همین لحاظ میگم باز Uncharted بهتره ... به جز اینها هم یک COD هست که کلا طرفش نرو . یک Resistance هست که بدک نیست ... اما اگر دست بهش هم نزدی چیزی ازت کم نمیشه !

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
کسی اینجا ridge racer نداره من خریدارم تاپیک هم تو بازار سنتر و پرشین تولز زدم....
الان موست وانتد رو دارم گرافیکش تو ذوق میزنه:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر