Trailer Center

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
GT.jpg

- از هر جایی که بخواید میتونید لینک بزارید
- عنوان هر تریلر باید نوشته بشه
- لینک تریلر داخل اسپویلر گذاشته بشه (برای جلوگیر از سنگین شدن صفحه)
- ترجیها یـ اطلاع کلی از محتوای تریلر داده بشه
- نقل قول کردن پست تا جایی که به تریلر مربوط ـه مشکلی نداره
- بحث vs اکیدا ممنوع

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
سلام

راستی یه چیز دیگه پارسال یادمه که یه تاپیک جداگانه برای بخش تریلر های نمایشگاه E3زده بودیم و تریلر ها رو اونجا گذاشته بودیم خوشحال میشم نظرتون رو بگید که امسال هم همچین کاری بکنیم یا نه همین تاپیک رو ادامه بدیم ........

امیدوارم نمایشگاه E3 امسال از همیشه باشکوه تر باشه

من که امیدم تو این سایت همش از شماست ... میدونم سخته ولی حتما بزارین خودتون میدونین
دیگه اینترنت ایران چه جوره هی قطع هی وصل هی قطع ... سرعتشم که دیگه ....
من کاری ندارم دانلود E3 رو از شما میخوام :biggrin1: خودتونو بزارین جای کسایی که نمیتونن ببینن
درک کنین دیگه ....

هم همچین کاری بکنیم یا نه همین تاپیک رو ادامه بدیم ........
حتما انجام بدین ....

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
سلام

یه چند تا نکته بگم و برم :biggrin1:

اول اینکه همونطور که دوست خوبمون گفت برای گذاشتن تریلر ها منم ظرفیتی برای خودم دارم و همه تریلر ها رو نمیتونم اپلود کنم ( البته تمام سعیم رو میکنم ) و متاسفانه لینک مستقیم gamespot رو هم نمیتونم براتون بذارم چون به احتمال زیاد اکانتم رو میبندند حداقل تا وقتی که خودم کارم با گیم اسپات تموم نشده نمیتونم این کار رو بکنم

نکته دوم اینکه امروز که به مدیافایر سر زدم دیدم از تبعید برگشته :biggrin1: و از امروز دوباره با همون مدیافایر کار میکنیم اگه دوستان مشکلی ندارند

راستی یه چیز دیگه پارسال یادمه که یه تاپیک جداگانه برای بخش تریلر های نمایشگاه E3زده بودیم و تریلر ها رو اونجا گذاشته بودیم خوشحال میشم نظرتون رو بگید که امسال هم همچین کاری بکنیم یا نه همین تاپیک رو ادامه بدیم

امیدوارم نمایشگاه E3 امسال از همیشه باشکوه تر باشه

اول می خوام ازت تشکر کنم که واقعا انقدر زحمت میکشی.
و دوم اینکه به نظر من هم اگه یه تاپیک جدا مخصوص E3 زده بشه عالیه.
و سوم اینکه باز هم با مدیا فایر هم کار کنی خوبه و مشکلی نیست.;)

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
مومن 4 روز بیشتر نیست!
سه روز البته !
يه جمله زيبا بود از طرف Stig Asmussen كار گردان GOW III . گفت كه E3 مثل كريسمس ميمونه ولي فقط 3 روزه :biggrin1:.
تو قسمت Making of GOW III بازي بريد ببينيد ! :biggrin1:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خب دوستان با صحبت هایی که داشتیم به احتمال زیاد برای امسال هم تاپیکی برای تریلر های E3 خواهی زد البته با برنامه هایی که براش داریم تاپیک بسیار منظم تری نسبت به پارسال خواهد بود

برای دوستانی که میخوان فرق تریلر هایی که در gamespot گذاشته میشه با GT رو ببینند یه تریلر رو به صورت نمونه براشون اپلود کردم اگه تغییری احساس نمیکنید و یا براتون فرقی نمیکنه از این به بعد حتمآ از تریلر های GT استفاده کنید چون با دانلود کردن تریلر های gamespot فقط دارید حجم بیشتری رو دانلود میکنید و وقت خودتون رو تلف میکنید

این دو تریلر رو میتونید با هم مقایسه کنید :

Killzone 3

lwvr2pd2mvoq39bw2fwv.jpg

HD

تریلر نمونه gamespot :

HD H.264 MP4 : HD

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خب دوستان تاپیک E3 هم مثل پارسال زده شد که از لینک زیر قابل دسترس هستش

تریلر های 2010 E3

دوستان انتظار دارم همکاری کنید و پست اول تاپیک رو بخونید بعدآ شروع به فعالیت کنید

سعی کنید دیگه تا پایان نمایشگاه از این تاپیک برای قرار دادن تریلر های E3 استفاده نکنید و از تاپیک مخصوص خودش استفاده کنید

ممنون

موفق باشید

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
مثل اینکه 3 تا ویدئو جدید از MAFIA اومده اگر امکان داره بزاریدش(البته فکر کنم ویدئو ها مربوط به E3 نیست و به همین علت اینجا قرارش دادم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر