Tom Clancy's Ghost Recon Online

Ghost-Recon-Online-logo.jpg

سلام دوستان سری بازیهای Ghost Recon که معرف حضور همه هست .این بازی هم که مولتی پلیر هستش و قبلا نسخه بتا اون اومده بود ، الان چند روزی هستش که نسخه اصلیش ریلیز شده و بصورت رایگان میشه دانلود و بازیش کرد و حجمش هم فعلا زیر 3 گیگ هست .
برای دانلود بازی یه لینک زیر برید :
Tom Clancy's Ghost Recon Online | Next Gen Free-To-Play Multiplayer Shooter

دوستان عزیز ، اخیرا ظاهرا چندتا مپ جدید به همراه آپدیت اضافه شده و حجم بازی رو به 2.82 گیگ رسونده
در ضمن کسانی هم این بازی رو انجام میدن Nick Name داخل بازیتون رو که انتخاب کردین بگین تا به پست اضافه بشه !
.......................................................
لیست بازیکنان ایرانی :

KingSahand
Navidcod5
ALPACINO
kamivh1isnoob
masoudx1989

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
آین چه وضعشه ؟ منم فرستاد تو صف شیر دولتی :d

اه سلام . خوبی ؟
آره اول باید اروپایی بازی کنن بعدش نوبت ما میرسه . البته میشه با چیز پی ان یا ساکس اکانت درست کرد و بتونی زودتر بازی کنی .
من یه اکانت ساکس رایگان دارم ولی نمیدونم سرورش کدوم کشوره . شاید امتحان کردم اگه عملی بود واسه تو هم اکانت درست میکنم

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
اون رفرش رو بزن ببین درسته میشه ؟ کل 1.91 گیگ رو دانلود کردی ؟ (من 596 مگ. شبا از ساعت 3 تا 6:30 میزارم).مطمئنی که اینترنتت وصله و از تو ستینگ خود بازی (سومی از دست راست بالا .گوشه) .
تو با ورود از سایت گوست ریکان ، فایل نصبی رو دریافت کردی دیگه ؟ یعنی نام کاربریت هم وارد کردی ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام میلاد جان گفتم که من فقط یه فایل 3 مگی دانلود کردم که همون لانچر باشه و اینم وضعیتشه !
اصلا چیزی رو نشون نمیده تا دانلود کنم بازی رو

---------- نوشته در 12:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 PM ارسال شده بود ----------

به یوبی ساپورت هم دیشب عکسو فرستادم . حالا ببینم چی میشه !
ولی من با یه چیز پی ان و ساکس هم امتحان کردم همین لود . پس ربطی به ip ایران نداره !:-s

---------- نوشته در 12:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:18 PM ارسال شده بود ----------

یوبی جوابمو داد و چیزی رو که ازم خواستن یعنی همون dxdiag رو برشون توی reply ضمیمه کردم .
درسته دیگه نه !
اینم جوابشون :
Our system has detected you have requested information regarding a PC title.

To enable us to process your query we need further technical information regarding your operating sytem.

Please send us your dxdiag, if you are unsure how to retrieve this information please follow the instructions below

From Windows, click Start->Run
In the Open: box, Type DXDIAG
Click the save button to save the file as a text file in your Desktop.
Click the back button in this browser and attach the file at the bottom of the page.

Failure to supply this information now will result in an automated response being sent at a later stage and may delay your query being processed.

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
والا چه بگم ، نمیدونم . برای من این مشکل به وجود نیومده .

یوبی جوابمو داد و چیزی رو که ازم خواستن یعنی همون dxdiag رو برشون توی reply ضمیمه کردم .
درسته دیگه نه !
اینم جوابشون :
Our system has detected you have requested information regarding a PC title.

To enable us to process your query we need further technical information regarding your operating sytem.

Please send us your dxdiag, if you are unsure how to retrieve this information please follow the instructions below

From Windows, click Start->Run
In the Open: box, Type DXDIAG
Click the save button to save the file as a text file in your Desktop.
Click the back button in this browser and attach the file at the bottom of the page.

Failure to supply this information now will result in an automated response being sent at a later stage and may delay your query being processed.
اره فایل رو درست ضمیمه کردی . این فایل ریز سیستم کامپیوتر + یه سری چیز میز دیگه رو همراه داره که نه حس خوندنش بود و نه فکر کنم حالیم بشه .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
خب . یوبی ساپورت جوابمو داد و میگه این بازی در کشور شما غیر قابل دسترسه و ما هم نمیتونیم کاری بکنیم ( داستان همون تحریم و اینا )
و در ادامه هم گفتن که از این بابت متاسفیم و متشکریم که این موضوع رو قبول میکنین !
میلاد یعنی تو مشکلی نداری ؟ الان داری بازی میکنی یا هنوز تو دانلودی . ؟
واسه من که اصلا هیچی رو نشون نمیده ...به همون دلیل .
واسه تو ولی جای تعجب داره ها :-/

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
خب . یوبی ساپورت جوابمو داد و میگه این بازی در کشور شما غیر قابل دسترسه و ما هم نمیتونیم کاری بکنیم ( داستان همون تحریم و اینا )
و در ادامه هم گفتن که از این بابت متاسفیم و متشکریم که این موضوع رو قبول میکنین !
میلاد یعنی تو مشکلی نداری ؟ الان داری بازی میکنی یا هنوز تو دانلودی . ؟
واسه من که اصلا هیچی رو نشون نمیده ...به همون دلیل .
واسه تو ولی جای تعجب داره ها :-/
فعلا به خاطر NAT سبز داییم ، خونشون پلاسم :d
نه هنوز میخوام دانلود کنم . حدود 640 مگ دانلود شده (16%) . نه برای من بدون مشکل داره دانلود میشه .
اینم عکسش با کمی تغییرات :d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
ای بابا . شانس خرمالویی دارما !:-o
واسه من چرا اینجوریه آخه:-s
تازه 6/5 گیگ ترافیک باقیمونده تا آخر ماه دارم و نمیدونم باهاش جیکار کنم .
فقط یه چیزی میمونه که شاید شما خارجین و خودتون خبر ندارین !:))=))

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
ای بابا . شانس خرمالویی دارما !:-o
واسه من چرا اینجوریه آخه:-s
تازه 6/5 گیگ ترافیک باقیمونده تا آخر ماه دارم و نمیدونم باهاش جیکار کنم .
فقط یه چیزی میمونه که شاید شما خارجین و خودتون خبر ندارین !:))=))

منم شمالم همچین مشکلی ندارم.از کجا سرویس میگیری؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
منم شمالم همچین مشکلی ندارم.از کجا سرویس میگیری؟

من از مخابرات گرفتم ! اما نمیدونم شما چطوری مشکل ندارین . آخه خودش به من گفت ، چی گفت ، یوبی به من گفت ...
که بازی در کشور شما غیر قابل دسترسه:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر