راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چطوری؟
در Enchanting table اسلحه مورد نظر رو انتخاب کنین،بعد افکتی که میخواین با اون سلاح رو قوی تر کنین رو انتخاب کنین،اگه یه Gem پر داشته باشین Gem خالی‌ می‌شه و سلاح افکت رو میگیره.
برا پر کردن Gem هم باید رو یکی‌ جادو SOul trap رو بزنین بعد بکشینش.

khandee

کاربر سایت
Sep 16, 2014
54
اقا این گرگینه تو pcبا چی داد میزنه
دیگه اینه من این چیت افزایش استامینا رو زدم اما تا مردم دوباره شد همون قبلی چیکار کنم که موندنیشه سیوم کردم نشد

جواب منم بدید دیگه.یه سوال دیگه این اسبه اسکلتیه فقط مال خون اشاماست یا من که تو دانگاردم هم میتونم گیرش بیارم

The Darkknight

کاربر سایت
Aug 27, 2014
37
اون تبر رو نمی‌شه برداشت،یعنی‌ کلا تو بازی وجود نداره،فقط برا Lore هست. یه در مخفی‌ هم هست به طرف راست باز می‌شه با استفاده از یک زنجیر،که اونم داخلش چیز جالبی‌ نیست،آیتم‌های معمولی‌ و شانسی.
چطوری و از کجا می تونم زنجیر پیدا کنم؟ یعنی به جزهای ایتم های معمولی و شانسی چیز دیگه ای تو اون در شانسی نیست و من نمی تونم این مکان به طور کامل پاک سازی کنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چطوری و از کجا می تونم زنجیر پیدا کنم؟ یعنی به جزهای ایتم های معمولی و شانسی چیز دیگه ای تو اون در شانسی نیست و من نمی تونم این مکان به طور کامل پاک سازی کنم؟
وقتی‌ اولین بار دارین از پل‌ه ها بالا میاین سمت راست رو دیوار هست.

نه چیزی نیست توش،فقط آیتم‌های شانسی Level based هستن.
این منطقه کلا فکر کنم قابل پاکسازی نیست،چون به عنوان Friendly zone شناخته می‌شه.

The Darkknight

کاربر سایت
Aug 27, 2014
37
وقتی‌ اولین بار دارین از پل‌ه ها بالا میاین سمت راست رو دیوار هست.

نه چیزی نیست توش،فقط آیتم‌های شانسی Level based هستن.
این منطقه کلا فکر کنم قابل پاکسازی نیست،چون به عنوان Friendly zone شناخته می‌شه.
منظورتون بخش ابتدایی مقبره هست یا اینکه باید بخش انتهایی برای زنجیره بگردم چون اینجا دقیقاً 3 راه پله وجود داره و همینطور من کل بخش های این مکان مو به مو گشتم اما متاسفانه چیزه این چنینی پیدا نکردم در ضمن منظورتون از زنجیره همون دستگیره نیست؟ اگر امکان داشته براتون که از طریق یه عکسی بهم مکان این دستگیره و یا زنجیره رو داخل بازی نشون بدین ازتون سپاس گذار میشم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
منظورتون بخش ابتدایی مقبره هست یا اینکه باید بخش انتهایی برای زنجیره بگردم چون اینجا دقیقاً 3 راه پله وجود داره و همینطور من کل بخش های این مکان مو به مو گشتم اما متاسفانه چیزه این چنینی پیدا نکردم در ضمن منظورتون از زنجیره همون دستگیره نیست؟ اگر امکان داشته براتون که از طریق یه عکسی بهم مکان این دستگیره و یا زنجیره رو داخل بازی نشون بدین ازتون سپاس گذار میشم.
ابتدایی،وقتی‌ از اولین راه پله بالا میاین درست سمت راست هست.
متأسفانه من بازی رو نصب ندارم ولی‌ دقیقاً یادم هست از این زنجیر‌هایی‌ که کنار در‌ها آویزون هستن با کشیدنشون یه در باز می‌شه اونجا هم هست. همین الان ویکی بازی رو چک کردم اونجا هم نوشته همینو :D.
حالا اگه پیدا نکردین نصب می‌کنمش دوباره :D

The Darkknight

کاربر سایت
Aug 27, 2014
37
ابتدایی،وقتی‌ از اولین راه پله بالا میاین درست سمت راست هست.
متأسفانه من بازی رو نصب ندارم ولی‌ دقیقاً یادم هست از این زنجیر‌هایی‌ که کنار در‌ها آویزون هستن با کشیدنشون یه در باز می‌شه اونجا هم هست. همین الان ویکی بازی رو چک کردم اونجا هم نوشته همینو :D.
حالا اگه پیدا نکردین نصب می‌کنمش دوباره :D
احتیاجی نیست به خودتون زحمت بدین و بازی رو دوباره نصب کنید من خودم می تونم این دستگیره رو البته با کمک شما پیدا کنم :biggrin1:
الاًن من یه دو عکس نشونتون میدم که از طریق همین تصاویر بهم بگین که دقیقاً دستگیره تو کدوم بخش از این مکان هست؟
این تصویر اول: http://8pic.ir/images/5vc5si275g3kkvhwr9vl.jpg
اینم تصویر دوم:http://8pic.ir/images/rhjn2uvcio35duok90i0.jpg
اگر لازم بود می تونم تصاویر بیشتری رو هم از محوطه بازی بگیرم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
احتیاجی نیست به خودتون زحمت بدین و بازی رو دوباره نصب کنید من خودم می تونم این دستگیره رو البته با کمک شما پیدا کنم :biggrin1:
الاًن من یه دو عکس نشونتون میدم که از طریق همین تصاویر بهم بگین که دقیقاً دستگیره تو کدوم بخش از این مکان هست؟
این تصویر اول: http://8pic.ir/images/5vc5si275g3kkvhwr9vl.jpg
اینم تصویر دوم:http://8pic.ir/images/rhjn2uvcio35duok90i0.jpg
اگر لازم بود می تونم تصاویر بیشتری رو هم از محوطه بازی بگیرم؟
شما اولین بار که وارد Barrow شودین،از پله‌ها برین بالا،بعد درست جلوتون یه در چوبی هست،سمت راست هم اون در سنگی‌ هست که جلوش هم سقف ریزش کرده،درست برین جلو در سنگی‌،بعد سمت چپ رو نگاه کنین.
تو همین عکس دوم،درست برین جلو بعد که جلو در سنگی‌ رسیدین سمت چپ رو نگاه کنین.

The Darkknight

کاربر سایت
Aug 27, 2014
37
شما اولین بار که وارد Barrow شودین،از پله‌ها برین بالا،بعد درست جلوتون یه در چوبی هست،سمت راست هم اون در سنگی‌ هست که جلوش هم سقف ریزش کرده،درست برین جلو در سنگی‌،بعد سمت چپ رو نگاه کنین.
تو همین عکس دوم،درست برین جلو بعد که جلو در سنگی‌ رسیدین سمت چپ رو نگاه کنین.
دقیقاً منظورتون از سمت چپ همین تصویر هست: http://8pic.ir/images/keb0c7ko2e27ecaydtw3.jpg ؟
چون بنده کل همین محوظه ای رو که گفتین گشتم ولی متاسفانه باز هم موفق به پیدا کردن دستگیره نشدم:((

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دقیقاً منظورتون از سمت چپ همین تصویر هست: http://8pic.ir/images/keb0c7ko2e27ecaydtw3.jpg ؟
چون بنده کل همین محوظه ای رو که گفتین گشتم ولی متاسفانه باز هم موفق به پیدا کردن دستگیره نشدم:((
برادر برو جلو اون در سنگی‌ که راه رو بسته بعد تو دیوار یه تو رفتگی هست زنجیر اونجا هست دیگه :D
دارین ترول می‌کنین؟:D
تو همین عکس دوم شما هم معلوم هست حتا.

The Darkknight

کاربر سایت
Aug 27, 2014
37
برادر برو جلو اون در سنگی‌ که راه رو بسته بعد تو دیوار یه تو رفتگی هست زنجیر اونجا هست دیگه :D
دارین ترول می‌کنین؟:D
تو همین عکس دوم شما هم معلوم هست حتا.
بلاخره تونستم اون دستگیره رو پیدا کنم دقیقاً جایی بود که از دید من پنهان موند نمی دونم چطوری ازتون تشکر کنم واقعا کمک بزرگی بهم کردین :x
همینطور ازتون عذر می خوام که در این زمینه سوال پیچتون کردم
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

k_kh

کاربر سایت
Jan 22, 2007
110
سلام
1- توی مرحله آخر dark brotherhood همون hail sithis یک جا هست معموریت وسط آب نزدیک solitude است چطوری باید برم توی اون جزیره؟ ( از آب رد بشم )
2- چطوری میشه zoom بیارم عقب تر الان کاراکتره نصف تصویر رو گرفته

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
1- توی مرحله آخر dark brotherhood همون hail sithis یک جا هست معموریت وسط آب نزدیک solitude است چطوری باید برم توی اون جزیره؟ ( از آب رد بشم )
2- چطوری میشه zoom بیارم عقب تر الان کاراکتره نصف تصویر رو گرفته
با شنا کردن :D یه کشتی‌ هست اون
با scroll Mouse می‌شه دوربین رو تغییر داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر