X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
ممنون از بیوگرافی کاملت:) خیلی کامل بود!

فقط کسی بیوگرافی بایو رو ننویسه بذارین مرید شماره 1 بانو مرتضی Nevan این کارو انجام بده.
خواهش می کنم :D

اتفاقا قرارمون هم همین بود آخرین بار قرار بود من بیوگرافی لیدی رو بنویسم و بایونتا هم با مرتضی جان بود :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
یعنی من یه 12 ساعت نبودم! :| :D این بود آرمان های ما؟! :D فعلا اینو داشته باشید تا Character Analysis بانو Bayonetta را رو کنم. :D

73749648668542898052.jpg

مرتضی فکر کنم تاریخ دوباره تکرار میشه (بایونتا ناریکو) و باز هم بایونتا شکست سختی در برابر لیدی متحمل خواهد شد/:)

بانو همیشه مظلوم بوده. :D شما اینا رو شکست می پندارین. ما همیشه پیروزیم. ;;) :D

فقط کسی بیوگرافی بایو رو ننویسه بذارین مرید شماره 1 بانو مرتضی Nevan این کارو انجام بده.

>:d< :D

درود Queen of Sheba بر تو ای دوست Umbra ـی من. :D

منتظر بیوگرافی باشین! :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
آواتارها رو در هم شکستیم و تصویر لیدی زیبایمان را بر آن میخکوب کردیم :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مسلما هیکل مردونه و 8 تیکه ی کریتوس خیلی بهتره.اگه دختر بودم بدون شک کریتوس رو انتخاب می کردم :d اما از دید یه پسر مطمعنا دانته خوشگلتر و جذابتره:))
حالا این بشر عین کریتوس شبانه روز لخت اینور اونور نمی پلکید دلیل بر این نیست که هیکلش درست حسابی نیست :|
98093487176420676387.jpg

راستی :
96147174607558595339.jpg
در مورد دیزاین جو ندید که اون رگه یهو میزنه بالا :D
پ.ن : حالا بی خیال بحث رو منحرف نکنیم برگردیم توی کار اصلی :D
برو برو کورودو خودت ترولینگ شروع کردی:biggrin1: عینکی و خال هندی و پیرزن و فسیل8-|
البته بگو بعد از اون توهین های نابخشودنی به ساحت مقدس لیدی بانو :D

آخرین ویرایش:

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,865
نام
میلاد
برد لیدی رو از همین الان تبریک میگم:d
کاملا مشخص بود که اون فسیل نمیبره:d
بهر حال ما الان بیشترین رای رو داریم;;):d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
از اونجایی که هیچ جوره با بایونتا حال نمی کنم به لیدی رای دادم .. فرقی نمیکرد ... هرکی جلوی بایونتا قرار میگرفت بهش رای میدادم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
به افتخار Dante و DMC زدیم برای Lady :d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خیلی دلم می خواست این Character Analysis رو یه خرده دیر تر بذارم اما مثل اینکه نمیشه. :D شرمنده اگه کمه، می خواستم یه خرده در مورد شخصیت Bayonetta توضیح بدم. باشد که یه سری ابهامات در موردش برطرف بشه. :D یادتون باشه این بیوگرافی نیست. :D بیوگرافی تو راهه. :D

13395939240660355691.jpg

Bayonetta Character Analysis

اول از همه اجازه بدید تیپ ( و نه کاراکتر) زن ها رو توی رسانه ی بازی های رایانه ای مورد یه بررسی کوتاه قرار بدیم. زن ها در بازی ها معمولا به دو دسته تقسیم میشن، دسته ی اول زنانی با اخلاق و رفتار دخترانه ، الکی شاد و شنگول و انیمه گونه اند. به عنوان نمونه می تونیم به تمام کاراکتر های زن سری بازی های Dead or Alive یا کاراکتر هایی مانند ساکورا توی سری SF اشاره کنیم. هر قدر که این کاراکتر ها قوی، خشن و به اصطلاح Tough به نظر بیان، اما در هر حال رفتار و ظاهر و حرکاتشون این ذهنیت رو ایجاد می کنه که اونا فقط چند تا دختر بچه ی شاد و شنگول ـن. دسته ی دوم زنانی هستن که به شدت خشک، بی احساس و گاهی اوقات (در آنتاگونیست ها) بسیار سنگ دل هستند. برای نمونه میشه به Lightning از بازی FF XIII یا Cammy از سری بازی های SF اشاره کرد. اینطور شخصیت ها به سختی با کسی رابطه برقرای می کنن و یه جورایی از نظر احساسات تقریبا مرده به حساب میان. تعداد کمی از کاراکتر های زن توی بازی ها وجود دارن که جزو این دو تیپ نیستن و در واقع یک کاراکتر یا شخصیت به حساب میان. Bayonetta جزو همون اندک شخصیت هاست!

Byaonetta یک شخصیت میشه چون کاملا پاشو فراتر از این دو تا تیپ می ذاره. ما می دونیم بیونتا چی دوست داره، چی دوست نداره، از کجا میاد، هدفش چیه، عاداتش چی هستن و... . و همین چیزا باعث میشه ما باهاش ارتباط برقرار کنیم و اونو به عنوان یه شخصیت دوست داشتنی قبول کنیم.

خیلی از دوستان به میزان Se*xuallity به کار رفته شده توی شخصیت Bayonetta ایراد می گیرن. می خوام یه نکته ای رو صریحا بگم: "Bayonetta س*ک*س*ی هست، می رقصه و لوکا رو اذیت (!) می کنه، اما نه برای اینکه شما لذت ببرین! بریا اینکه خودش لذت می بره!" اما لذتی که Bayonetta از این موضوع می بره با لذتی که امکان داره بعضی ها ببرن فرق می کنه. اون لذتی مثل “Feeling Alive” می بره و بعضی ها یه لذت دیگه!
بذارید یه مثال بزنم، فرض کنین شما دارین به یه بچه ی دو یا سه ساله غذا می دین، شما لقمه رو میارن تا نزدیکی های دهنش، تا اینکه بچه می خواد بخورتش شما لقمه رو بر می گردونین و خودتون می خوریدش! شما اینکار رو نمی کنین که از مزه ی غذا لذت ببرین (که بچه لذت می بره!) شما این کار رو می کنین که می خواین اذیت شدن بچه رو ببینین! این دقیقا حسیه که Bayonetta نسبت به Se*xuality و شما داره. اما Bayonetta بی احساس نیست و این به این معنا نیست که اون در زمره ی تیپ های سنگ دل و بی احساس قرار می گیره، نه! Bayonetta احساس داره، اما می دونین، آدم مناسبش پیدا نمیشه! :D (مثل اینکه لوکا مناسب بوده! :D عاشق شدن مثل اینکه! :D)
Bayo در بیشتر اوقات توی بازی شخصیت آرومی داره. با اینکه خودش می گه زیاد از بچه ها خوشش نمیاد اما خیلی زود بهCereza وابسته میشه. علاقه ی شدیدی به آبنبات چوبی داره (!)، از سوسک و بچه ای که گریه میکنه متنفره ، به شدت نسبت به قبیله اش تعصب داره و از پدرش به خاطر شروع "شکار ساحره ها" (Witch Hunt ) بدش میاد. بیونتا از اذیت کردن لوکا (چه ترسوندن و چه از راه های دیگه!) خوشش میاد و معمولا در هنگام مبارزه با فرشته ها باهاشون بازی میکنه و بسیار بسیار هم با خشونت و بیرحمی این کار رو انجام میده! کلا بیونتا تو بیشتر اوقات بازی به خودش مسلطه و حتی در حال جنگیدن با بزرگترین قوی ترین فرشته ها هم کوچکترین حالت ترسی نشون نمی ده. رفتار و اخلاق Bayo از خیلی از جهات شبیه دانته ست. اما یه فرق اساسی با دانته داره و اونم اینه که Bayo زنه! بیونتا خیلی بیشتر از دانته احساساتش رو بروز می ده و این کمک خیلی زیادی به ارتباط برقرار کردن با اون می کنه. با این که Bayo خشنه، اما این به این معنا نیست که اون احساس نداره، کافیه صحنه ی لالایی خوندن برای Cerezaرو ببینید تا متوجه حرفم بشید.
به طور کلی از نظر شخصیتی، بیونتا یه شخصیت خونسرد، Cool و در عین حال خشن و Rebellious داره. ویژگی های ظاهری، دیالوگ ها (که نشون دهنده ی طرز فکر کاملا Care-Free ش هست) رفتار و حرکاتش جمله ی بالا رو بیش از پیش ثابت می کنه.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
یعنی من یه 12 ساعت نبودم! :| :D این بود آرمان های ما؟! :D فعلا اینو داشته باشید تا Character Analysis بانو Bayonetta را رو کنم. :D

73749648668542898052.jpg

بانو همیشه مظلوم بوده. :D شما اینا رو شکست می پندارین. ما همیشه پیروزیم. ;;) :D

>:d< :D

درود Queen of Sheba بر تو ای دوست Umbra ـی من. :D

منتظر بیوگرافی باشین! :D

مرتضی با این عکسایی که میزاری روز به روز بیشتر از بایونیتا حالم بهم میخوره :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
مسلما هیکل مردونه و 8 تیکه ی کریتوس خیلی بهتره.اگه دختر بودم بدون شک کریتوس رو انتخاب می کردم :d اما از دید یه پسر مطمعنا دانته خوشگلتر و جذابتره:))

hopefully You're not a Girl :D

---------- نوشته در 09:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:07 PM ارسال شده بود ----------

خب حالا که مرتضی شروع کرد یعنی زنگ جنگ رو زدن پس برو که بریم :D
اول از همه نظرتون رو به این مقدمه جلب می کنم :
تعریفی که از وجود زن در بازی های ویدئویی میشود همواره به عنوان موضوعی چالش برانگیز مورد مطالعه و بررسی بوده است. وجود کاراکترهای زن در تاریخ بازهای کامپیوتری بر دو پایه استوار بوده : 1- وابستگی به کاراکترهای مرد، 2- حضور به دلیل زیبایی و جذب مخاطب بیشتر
تعریفی که امروز از حضور شخصیتهای مونث در بازیهای کامپیوتری بیان میشود، حضور متفاوتی از زنان و دختران را به تصویر میکشد. چیزی که امروزه در بازیهای کامپیوتری شاهد آن هستیم، زنان قهرمانی هستند که علاوه بر زیبایی و جذابیت ظاهری، بدون وابستگی به شخصیتهای مذکر، با حوادث و مشکلاتی که در طی داستان بازی با آن رو به رو میشوند دست و پنجه نرم می کنند و چنان جسارت و جرئتی از خود نشان میدهند که در تاریخ بازیهای کامپیوتری به مراتب کمتر شاهد آن بودیم. به بیان دیگر همزمان با حضور پر رنگتر شخصیتهای قهرمان مونث در فیلمهای سینمایی و سریالهای تلویزیونی، حضور زنان در بازیهای کامپیوتری به عنصری بیش از جذابیت و استفاده ی ظاهری مبدل شد. زنان قهرمانی که چون مردان عمل می کنند، پا به پای آن پیش رفته یا حتی گاهی اوقات نقشی چندین برابر سرسخت تر از مردان خواهند داشت.

لیدی و بایونتا در حقیقت جز اون دست از خانمهایی هستند که نه تنها وابسته به مردا نیستن بلکه پا به پای اونا هم پیش می رن، این از این! :D حالا بریم سراغ آنالیز کاراکتر لیدی و مقایسه ش با بایونتا
میگین که بیونتا در بازی به خوبی شخصیت پردازی کاملی رو نشون میده و ما علاقه هاش رو می دونم و خیلی کم به عنوان یه وسیله به کار می رم ولی من با این نظر کاملا مخالفم. شما از بیشتر طرفدارای بایونتا می تونین بپرسین، این کاراکتر ظاهر کاملا زنانه و حتی فراتر از اون!!! رو داره اما لیدی رو شما می بینین لباس ساده ای رو پوشیده که دختران دبیرستانی می پوشن بدون اینکه جذابیت ظاهری داشته باشه، لیدی خشک و خشن در حدی نیست که نشه باهاش ارتباط برقرار کرد، لیدی سرد و خشنه چون مادرش رو کشتن!!! داره میره واسه انتقام ! مطمئنا شما از چنین شخصیتی انتظار ندارین که شاد و شنگول باشه یا با دانته شوخی کنه!
از طرفی لیدی در قسمتهایی از بازی اون بعد احساسی و خانواده دوستیش رو نشون میده. لیدی نمونه ی کامل یه دختر جوانِ که احساساتش در اوج خودشون قرار داره، دختری که اگر شما سعی کنین باهاش شوخی کنین مطمئنا بد می بینین اما وای به حال وقتی که به شما علاقمند بشه و شما را دوست خودش بدونه اونوقته که اون بعد مهربونش رو می بینین :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

لیدی و بایونتا در حقیقت جز اون دست از خانمهایی هستند که نه تنها وابسته به مردا نیستن بلکه پا به پای اونا هم پیش می رن، این از این! :D حالا بریم سراغ آنالیز کاراکتر لیدی و مقایسه ش با بایونتا
میگین که بیونتا در بازی به خوبی شخصیت پردازی کاملی رو نشون میده و ما علاقه هاش رو می دونم و خیلی کم به عنوان یه وسیله به کار می رم ولی من با این نظر کاملا مخالفم. شما از بیشتر طرفدارای بایونتا می تونین بپرسین، این کاراکتر ظاهر کاملا زنانه و حتی فراتر از اون!!!

موضوع اینه که قوی بودن یک زن، دلیلی بر مردونه بودنش نیست! :D یعنی هر زنی که قوی باشه دلیل نمیشه که ظاهرش مردونه باشه! :D اینکه بیونتا ظاهری زنونه داره، اما قویه یه نقطه ی ضعف محسوب نمیشه بلکه یه نقطه ی قوته! :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
موضوع اینه که قوی بودن یک زن، دلیلی بر مردونه بودنش نیست! :D یعنی هر زنی که قوی باشه دلیل نمیشه که ظاهرش مردونه باشه! :D اینکه بیونتا ظاهری زنونه داره، اما قویه یه نقطه ی ضعف محسوب نمیشه بلکه یه نقطه ی قوته! :D

اتفاقا بایونتا منو از جهاتی یاد Princess Peach می اندازه :D می دونی چرا ؟ پرنسس پیچ فقط یه نماد زیبای دختروونه بود که هیچ کاری بلد نبود و منتظر عمو سیبل (اشاره به ماریو :D ) بود تا بیاد و نجاتش بده حالا بایونتا درسته دو تا اسلحه ی عروسکی گرفته دستش ولی این ظاهر فوق زنانه ش ! :D به جای اینکه قدرتش رو نشون بده و مخاطب مبهوت قدرت این خانم بشه مبهوت فیزیک ایشون میشه ! Am I wrong؟
یه نوع استفاده ی ابزاری از کاراکتر مونث که اکثر بازی سازا برای فروش بازیشون ازش بهره می برند کسی نمی پرسه داستان بایونتا چی بود و چه کرد و چه شد؟ گیمرها وقتی بهم می رسن فقط قسمت فیزیکش رو می بینن و جملاتی مثه اووف چه هیکلی و اینا رو بیشتر به کار می برن :D

در مقایسه ش می خوام لیدی رو بگم، کسی که در نگاه اول فقط چشمهای لنگه به لنگه ش نظرمون رو جلب می کنه و بعدش هم اون بازوکای خاصش و اون رفتار خشنش با دانته و نهایتا وقتی که باهاش آشنا شدی می تونی بگی چه خانم جذابی ! اینجا جذابیت رو واسه اخلاق و قدرتش یعنی چیزی که خود شما الان بهش اشاره کردی به کار می بری :D

من نمی گم یه کاراکتر مونث باید ظاهر مردونه داشته باشه، اتفاقا نظر شخصی من بر این که خوبه که یه کاراکترهای مونث ظاهر زنانه و زیباشون رو حفظ کنن و مشخص باشه که طرف زنه اما اینکه بخواد ازشون سواستفاده بشه و به جای قدرت و حرفه ای بودنش ظاهرش توجهت رو جلب کنه بحث جداست :D

ویرایش: البته شاید جاش اینجا نباشه اما لباس یک کاراکتر خیلی تاثیرگذاره در دیده مخاطب، من به یاد دارم وقتی برای بار اول dmc4 رو بازی کردم با داداشم رفتم تو کلوپ و نشستم پا تلویزیون led بزرگ و شروع کردم به بازی، وقتی به قسمتی رسیدم که لوسیا برای اولین بار ظاهر تمام مخاطبین اونجا و از جمله خودم! مبهوت لباس و قسمتهای فیزیکی بدن اون خانم بودیم در حالیکه حرکات زیبایی و قدرتمندی هم داشت انجام می داد، حالا فرض کنید لباس مناسب تری می پوشید اینجوری مخاطل جذب حرکات و قدرتش می شد !!!!

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
میگم یه سوال
Wesker تا حالا تو هیچ کدوم از این فایت ها نبوده،درسته!؟/:)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Lady_and_Dante_from_DMC3_by_ShampooNeko.jpg

Bayonetta جلوی Lady ترکید=)) به معنی واقعی کلمه، کتلت شد:D
مرتضی تسلیت می‌گم:D
رای ما: Lady:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر