Assassins creed: Brotherhood

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
بازم سلام.توی مرحله 7 exite..........
من میرم اون وسط میایستم ایگل ویژن هم میزنم ولی چیزی نمیبینم.حدودا 16 ثانیه هم وقت دارم.
جریان چیه؟
همون مرحله کولیزیوم؟؟
باید با Eagle Vision محل استقرار بعدیت رو پیدا کنی و بری اونجا وایسی. (یعنی روی زمین دنبالش بگرد)
به ترتیب باید بری سمت چپ بازیگرها (مقابل در ورودی شما) و بعد جلوی بازیگرها وایسی.
یه جورایی باید بدون اینکه کسی بهت شک کنه مثل این سربازها Patrol کنی :d

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان تو یه مرحله نیاز به 4 تا اساسینز هست...باید چیکار کنم اساسینز های بیشتری کسب کنم؟؟

یکی رو تو دعوا نجات دادم اومد....ولی دیگه نیست؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
دوستان تو یه مرحله نیاز به 4 تا اساسینز هست...باید چیکار کنم اساسینز های بیشتری کسب کنم؟؟

یکی رو تو دعوا نجات دادم اومد....ولی دیگه نیست؟
اول برو چندتا منطقه که زیر نفوذ Borgia هست، کاپیتان منطقه رو بکش و برجشو به آتیش بکش.
بعد یه Slot برات آزاد میشه. حالا توی نقشه بگرد دنبال علامت Citizenهایی که دنبال کمک هستن (همون علامت مشابه تو 2 نسخه قبلی)

• Like
Reactions: Thomas_Anders

broken sword

کاربر سایت
Apr 2, 2011
8
اگه یادتون باشه تو ورژن 2 بازی یک سری معما بود که ایگل ویزن استفاده میکردیم
من تو این ورزن 2تا بیشتر پیدا نکردم البته یکیش هم نتونستم برم .چون به یم دیواره و نتونستم.چند تا از اینا هست؟

TRUE STORY

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
10 تا هست . باید بگردی پیدا کنی دیگه . اینم معما داره که طولانی تر از سری قبل هست . و البته سخت هم داره دیگه . مثل سری قبل یه ویدیو باز میشه که اسمش Truth هست . منم ندیدمش هنوز :-/ یعنی هنوز معماها رو حل نکردم...! :d

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
یه یارو هست که تو 19درصد باید دنبالش کنیم چیکار کنم
عزیز اون درصد گفتنت به درد خودت میخوره :d (ناراحت نشی ها ;))
درصد بازی مربوط به تعداد مراحل فرعی انجام شده شما هم میشه. ملت هم نمیتونن دم به دقیقه برن توی بازی و درصد پایینتر رو search کنن.
شما بگو ماموریت یا داستان حول چیه؟

top20

کاربر سایت
Mar 20, 2011
4
سلام خدمت تمام دوستان.
توی مراحل فرعی (اونایی یه سر گرگ داره تو نقشه)یکی از مرحله هاش هست که این سر گرگ بین سه تا چادر قرار گرفته و معلوم نیست باید از کجاش وارد شی!هر کس اینو رد کرده یه لطفی کنه یه راهنمایی کنه.مرسی

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
سلام خدمت تمام دوستان.
توی مراحل فرعی (اونایی یه سر گرگ داره تو نقشه)یکی از مرحله هاش هست که این سر گرگ بین سه تا چادر قرار گرفته و معلوم نیست باید از کجاش وارد شی!هر کس اینو رد کرده یه لطفی کنه یه راهنمایی کنه.مرسی
ایول یادم اومد باید تمام قابلیت های داوینچی را بخری بعد میری دم یکی از اون دو ستون ها خودتو میندازی وb فشار میدی وقتی کرفت میپری راست ودوباره همین کارو میکنی وبا پرش وگرفتن لبه که یکی از قابلیت هاست میتونی لبه را بگیری.

آخرین ویرایش:

broken sword

کاربر سایت
Apr 2, 2011
8
پس این اخر بازی که دختره را میکشی و بعدش عنوان بندی بازیو نشون میده.چرا همینطور میادو تمومی هم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
باگه؟ یا من بلد نیستم.فقط داره نوشته نشون میده

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
پس این اخر بازی که دختره را میکشی و بعدش عنوان بندی بازیو نشون میده.چرا همینطور میادو تمومی هم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

]چرا داد میزنی بشر :d نه عزیز باید حدودا نیم ساعت صبر کنی ;)

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man

نه بازی تموم ولی آره باید خودتو به صبر وا داری

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
سلام خدمت تمام دوستان.
گرفتم میری لب یکی از دوتا ستونها میپری پایین بی فشار میدی لبه را میگیره بعد میپری طرف موردنظر بی میگیری بعد اگر قابلیت لعوناردو داوینچی گرفت باشی یا خریده باشی میتونی با پرش لبه را بگیری :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر