ICO And Shadow Of The Colossus Collection

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
998181_173194.jpg

Publisher : SCEA
Developer : SCEI
Genre : Fantasy Action Adventure
Release Date : TBA
ESRB: Teen

ابر بازیهای ICO و Shadow Of The Colossus که جزئی از بهترین بازی های ابر کنسول Playstation 2 بشمار می آیند ، در یک Blu-Ray گردآوری شده اند و بر روی کنسول PS3 عرضه خواهند شد .
گرافیک در این نسخه بهبود پیدا کرده و رزولوشن هم HD خواهد بود و از قابلیت 3D هم بهره خواهد برد .

• Like
Reactions: test84

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
خوب اگر احساس میکنید که فقط HD شدن بازی زیاد حال نمیده! اشکالی نداره! به خاطر اینکه Shadow of the Colossus به صورت 3D خواهد بود! :d
اونایی که 3D TV دارند برند فضا ! :d جنگ با اون غول بیابونی ها همینجوریش جو باحالی داشت حالا 3 بعدی هم باشه :d

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
بسي بسيار از هر دو حركت استقبال به عمل مي آوريم :x :d براي مني كه هيچ كدوم از بازيها رو نتونستم بازي كنم فرصت فوق العاده ايه !!!

تورج مگه کالکشن ratchet هم تایید شده؟
البته من تورج نيستم :d ، هنوز 100% نشده ولي گفتن اگه سوني بخواد اين كارو ميكنن
http://playstationlifestyle.net/2010/07/01/insomniac-games-supports-a-ratchet-and-clank-collection-ps3/

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
اره ... تایید هم شده :d...

بابا ما مردیم این Collection جک تایید نشد !:(

پ.ن:عاشق اینم ابر بازی جهان در تمام تاریخ Harvest moon : Back To Nature رو بازسازی شده ببینم ! از 10 سال پیش !!! تا الان هنوز که هنوزِ برام جذابه و در هر فرصتی بازیش میکنم:((

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
ایول بابا دمشون گرم با این خبر پشممنون ریخته شد شدیدحال اساسی دادن
کسی نمیدونه کی عرضه میشه؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
تورج ضد حالی ها!:D این کجاش کالکشنه؟:D

من فقط شنیدم خود Ins چراغ سبز برای این کالکشن نشون داده که احتمالا در آینده سونی حتما OK رو میده!:D

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوست دارم تورج!:D من چرا نمیدونستم؟:D واقعا خبر بسیار خوبی بود! این کالکشن رو هم بخرم یه آرشیو خیلی خوب از همه R&C به صورت HD روی PS3 دارم که عالیه!:D

راستی نگفتن کدوم قسمت ها توش هست؟
ماکان باید به دکتر معرفی کنیمت:D تو چرا اصلا پست ها رو نمی خونی؟:D تورج اشتباه کرده بود و اصلا Collection تایید نشده. نسخه جدید بازی هست.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سایت گیم‌اسپات که نسخه‌ای از Ico and Shadow of the Colossus Collection را دریافت کرده‌، پیش نمایشی از این عناوین ارائه نموده است. نکات مهم این پیش نمایش به قرار زیر است:

گیم‌اسپات ابتدا از ICO شروع کرد و به گفته آن‌ها این نسخه از بازی بر روی PS3 " تصویری واضح‌تر و با کیفیت مطلوب HD به بازیباز ارائه می‌دهد".
گرچه نسخه‌ای که بدست گیم‌اسپات رسیده هنوز کامل نیست ولی به گفته این سایت کنترل و فریم‌ریت بازی ثابت می‌باشد. همچنین حالت دونفره و یک Ending دیگر که در نسخه PAL موجود بوده، در این بازی گنجانده شده است.

و اما Shadow of the Colossus در وضعیت بهتری قرار دارد. " به خاطر تکسچر‌های شارپ و واضح‌تری که در دنیای بازی اعمال شده، بازی بسیار زیبا به نظر می‌رسد". فریم بازی ثابت و روان است.

هر دو عنوان از تکنولوژی 3D بهره می‌برد که در حس واقع‌گرایانه بازی اثر فزاینده‌ای دارد، به خصوص بر روی Shadow of the Colossus.

تاریخ انتشار: بهار 2011

• Like
Reactions: Ayuna

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر