inFAMOUS 2

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ss_preview_06.jpg.jpg

Title : INFAMOUS 2

Genre : Sci-Fi - Action Adventure - Third-Person

Platforrm : PS3 Exclusive

Developer :Sucker Punch

Publisher : Sony Computers Entertainment

Realese Date : Realese

picture.php

پس از نسخه شمار 1 بازی محبوب INFAMOUS که یک بازی ابر قهرمانانه هستش در سبک Superhero Sandbox .
شماره دوم هم با ثبت آدرس سایت بازی برای شماره 2 تعیید شده و سپس با نمایش نسخه دوم بازی در E3 2010 به تمام شایعات پاین داد.​

ss_preview_47.jpg.jpg

سوني در کنفرانس خود در نمايشگاه E3 2008 خبر از ساخت بازي Infamous به صورت انحصاري براي PS3 را داد که توسط استوديوي Sucker Punch سازنده سري بازي Sly Cooper در حال ساخت است و حالا در E3 2010 خبر از Infamous 2 را خواهیم شنید پس از ثبت آدرس سایت جدید برای شمار دوم بازی.​

ss_preview_30.jpg.jpg

نسخه اول میشه گفت یکی از بهترین بازی ها در سبک Superhero Sandbox هستش که واقعا حرف های زیادی برای گفتن داشت و بعد از اتمام نسخه اول مشخص بود که شماره دوم هم برای بازی وجود خواهد داشت اما کی و چه موقع تعیید شدنش مهم بود که با نزدیک شدن به E3 و ثبت آدرس برای نسخه شماره دوم بازی یک تعیید نهای محصوب میشود در E3 2010.

ss_preview_42.jpg.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHePArd

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ماشالا سرعت عمل :D

مرسی:biggrin1: سرعت عمل از خودتونه .:biggrin1: وقتی اولین بار INFAMOUS رو بازی کردم رفت ته دلم نشست دیگه سرعت عمل برای این بازی چیزی نیست .

امید وارم گیم پلیش جذاب تر بشه و گرافیکش پر بار تر...:)

ببخشیدا یکم ماموریت هاش کم تنوع بود اما گرافیکش برای یک بازی Open-World حرف نداشت مخصوصا با اون نوع انفجار های که تو بازی صورت میگرفت .

فقط مامورت هاش رو بهتر کنن یکم تنوع به دشمن ها بدن یک تنوع به غول ها قدرت هاش هم یکم بیشتر روش کار کنن واقعا نسخه اول حرف نداشت .

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
مرسی:biggrin1: سرعت عمل از خودتونه .:biggrin1: وقتی اولین بار INFAMOUS رو بازی کردم رفت ته دلم نشست دیگه سرعت عمل برای این بازی چیزی نیست .

ببخشیدا یکم ماموریت هاش کم تنوع بود اما گرافیکش برای یک بازی Open-World حرف نداشت مخصوصا با اون نوع انفجار های که تو بازی صورت میگرفت .

فقط مامورت هاش رو بهتر کنن یکم تنوع به دشمن ها بدن یک تنوع به غول ها قدرت هاش هم یکم بیشتر روش کار کنن واقعا نسخه اول حرف نداشت .
یکم حرفو که همه ی بازی ها دارند.اما با اون شاهکار خب توقعم خیلی بالا رفته و عاشق بازیشم.:love:
فقط انتظاراتم رو ارائه کردم

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اتفاقا من الان دارم شماره یکش رو بازی میکنم
بازی خوبیه اما عالی نیست
البت بازی ماله 1 سال پش هست
امیدوارم شماره بعدی خیلی بهتر بشه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مرسی محسن. منتها این PS3 ای که آخرش گزاشتی اضافه هست. این بازی انحصاری PS3 هست و مشخص کردن ورژن بازی هیچ مفهومی نداره.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مرسی محسن. منتها این PS3 ای که آخرش گزاشتی اضافه هست. این بازی انحصاری PS3 هست و مشخص کردن ورژن بازی هیچ مفهومی نداره.

10 شبه تازه چتیدی ماکان محسن کیه :confused: خبر رو من گزاشتم یک بخشش هم مال صدرا جان هستش محسن کیه :eek:

پیدا کنید پرتغال فروش را نزد ماکان . من نگفتم که بگم من گزاشتم گفتم بپورسم این محسن کیه .:confused:

آخرین ویرایش:

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
بازی خوبیه اما عالی نیست
:eek:

-------------------------------
اتفاقا من الان دارم شماره یکش رو بازی میکنم
بازی خوبیه اما عالی نیست
البت بازی ماله 1 سال پش هست
امیدوارم شماره بعدی خیلی بهتر بشه
این بازی فوق العاده اس:love: ... داستانش یک مقدار گیج کننده اس اما اصلا ضعیف نیست

برای اثبات حرفم فقط کافیه یک نگاه اجمالی به نمرات این بازی بندازی ;)

Awsome :blushing::love:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash

این بازی فوق العاده اس:love: ... داستانش یک مقدار گیج کننده اس اما اصلا ضعیف نیست

اتفاقا بازی از نظر شخصیت پردازی و .... خیلی ضعف داشت

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اتفاقا بازی از نظر شخصیت پردازی و .... خیلی ضعف داشت

:eek::eek::eek:

هرچی کم داشت نه از نظر شخصیت پردازیش بود نه از نظر داستان یا قدرت های خود کول حتی به گرافیکش هم نمیشه هیچ ایرادی برای اون زمان گرفت چون دقیقا تمام امتیاز هاش گواه بر خوبیش بوده .;)

اولین مشکلش کم بودن تنوع دشمن بود دوم تنوع کم ماموریت هاش بود.;)

بازی در یک نگاه واقعا عالی بود و در کل برای یک بازی که یک شرکت اولین بار در سبک OPEN-World میسازه عالی بود شک نکن .:love:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
بازی واقعا فوق العاده نبود...یک سری هم ضعف داشت...اگر واقعا عالی بود 10 رو میگرفت...اما خب به نظرم برای open world خیلی عالی کار کردند اما خب یک سری نقطه ضعف هم داشت.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
:eek::eek::eek:

هرچی کم داشت نه از نظر شخصیت پردازیش بود نه از نظر داستان یا قدرت های خود کول حتی به گرافیکش هم نمیشه هیچ ایرادی برای اون زمان گرفت چون دقیقا تمام امتیاز هاش گواه بر خوبیش بوده .;)

اولین مشکلش کم بودن تنوع دشمن بود دوم تنوع کم ماموریت هاش بود.;)

بازی در یک نگاه واقعا عالی بود و در کل برای یک بازی که یک شرکت اولین بار در سبک OPEN-World میسازه عالی بود شک نکن .:love:
ولی به نظر من بازی از نظر شخصیت پردازی خیلی ضعف داشت...
مثلا همون شخصیت اول بازی هیچ پیشینه ی خاصی یا اطلاعات مهمی ازش در دسترس نبود خیلی اتفتقی همه چی از بین میره اما این وسط یه نفر قدرت های ماور طبیعه میگیره و تبدیل میشه به قهرمان داستان بازی....

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین

قبول کن عالی نیست
داستان من تا اواسطش الان رفتم خیلی گیج کننده بوده
گرافیکش هم اون زمان بد نبوده البته یه سری باگ هم داره
تنوع دشمنان واقعا پایینه اما بخش های دیگه گیم پلی خوب بوده
در کل بازیه خوبیه اما فوق العاده نیست!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
قبول کن عالی نیست
داستان من تا اواسطش الان رفتم خیلی گیج کننده بوده
گرافیکش هم اون زمان بد نبوده البته یه سری باگ هم داره
تنوع دشمنان واقعا پایینه اما بخش های دیگه گیم پلی خوب بوده
در کل بازیه خوبیه اما فوق العاده نیست!

منم کلا زیاد با بازیش حال نکردم... محیط هاش خیلی بی روح و خسته کنندس... اصلا در حد بازی انحصاری نبود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر