Clash Of The Titans | PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

Genre: Action
Publisher: Namco Bandai
Developer: Game Republic (JP)
Release Date: June 30, 2010
Also on: X360
ESRB: RP-T+

وقتی که صحبت از تایتان ها می شود ، همگی به یاد IP بی نظیر God Of War می افتیم .
ولی این بار صحبت ما در مورد بازی دیگریست . بازیی که وقایع این فیلم را به شیوه ای دیگر بازگو می کند .
خوب پس سازنده ی بازی ریسک بزرگی برای ساختن این بازی کرده .
شما در نقش Presus باید از خطرات زیادی عبور کنید و به جنگ Hades که چشم به مقام خدایی دوخته بروید و در این راه
دشمنان بزرگی همچون Medusa و Kraken و ... دارید . البته در این راه با خواهران سرنوشت نیز روبرو خواهید شد .

Pictures :

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب دیگه چرا خودشونو خسته کردن! هیدیز و خواهران سرنوشت و تایتانها و ...
این الان چه تفاوتی با GOW داره ؟! :eek: فقط یه چیزی رو یادشون رفته اینکه یارو رو خالکوبی کنن و لخت :laughing: که احتمالا با پیشرفت بازی اونم اعمال میشه :laughing: یارو موهاشم که در حال ریختنه و احتمالا به زودی کچل میشه :laughing: اسکلت ها هم که دیگه معرف حضور همه هست :biggrin1: گردن کلفت تر از ایناشم در مقابل GOW دووم نیوردن دیگه این که همه چیزش مشابه همونه که دیگه جای خود داره :biggrin1:
خلاصه که :sick:
----------------------------------------
راستی یه سوال این یارو احیانا زن و بچه شو نکشته ؟ :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب دیگه چرا خودشونو خسته کردن! هیدیز و خواهران سرنوشت و تایتانها و ...
این الان چه تفاوتی با GOW داره ؟! :eek: فقط یه چیزی رو یادشون رفته اینکه یارو رو خالکوبی کنن و لخت :laughing: که احتمالا با پیشرفت بازی اونم اعمال میشه :laughing: یارو موهاشم که در حال ریختنه و احتمالا به زودی کچل میشه :laughing: اسکلت ها هم که دیگه معرف حضور همه هست :biggrin1:
خلاصه که :sick:
در مورد چیزی که نمیدونی نظر گهر بار نده عزیز ! این یه فیلم / بازی هستش ... هیچ ربطی هم به GOW نداره ! هر کی ندونه فکر میکنه افسانه های یونان ارث پدری سونی بوده ...
ولی اگه امیرحسین الان این تاپیک رو تو بخش 360 می زدی همه قربون صدقه ی بازی می رفتن و 20 بار سجده می کردن :biggrin1: از فردا هم همه جا پر می شد که COTT از GOW خیلی سرتره :laughing:
نرود میخ آهنین در سنگ ! حالا تو بیا بگو این یه فیلم / بازی هست !

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در مورد چیزی که نمیدونی نظر گهر بار نده عزیز ! این یه فیلم / بازی هستش ... هیچ ربطی هم به GOW نداره ! هر کی ندونه فکر میکنه افسانه های یونان ارث پدری سونی بوده ...

نرود میخ آهنین در سنگ ! حالا تو بیا بگو این یه فیلم / بازی هست !
مطمئا باش خیلی بهتر از شما می دونم این فیلم/بازی هست نیازی به گفتن نیست.آقای در و گهر دلیل نمیشه هر بازی ای از رو فیلمی زده میشه از بازی دیگه ای تقلید نکنه ! شما اگه اپسیلنی از داستان بازی GOW رو می دونستی متوجه جریان می شدی.
هیچ ربطی هم به GOW نداره !
خیلی واضحه که ربطی به GOW داره! همون 2 - 3 خط پست اول خودش گویای همه چیز هست.کل محیط و دشمنا از GOW کپی شدن اونوقت هیچ ربطی نداره !!!!!!!!!!!!
میخ آهنین تو سنگ ممکنه بره ولی تو کله ی یه عده فن هرگز نمیره!

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
از باکس شات ها معلومه اصلا به GOW ربطی نداره
8t2uci0xnsy34tkgid3.jpg

140755e.jpg

:)

• Like
Reactions: DeanAmbrose

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
این فیلم باز سازی فیلمی با همین نام هستش که در سال 1981 ساخته شده . پس اگه داستان بازی از داستان فیبم پیروی کنه میشه گفت سازنده های gow از روی داستان فیلم الهام گرفتن!! توضیحات بیشتر فیلم توی مجله ی بازیرایانه هستش

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
این فیلم باز سازی فیلمی با همین نام هستش که در سال 1981 ساخته شده . پس اگه داستان بازی از داستان فیبم پیروی کنه میشه گفت سازنده های gow از روی داستان فیلم الهام گرفتن!! توضیحات بیشتر فیلم توی مجله ی بازیرایانه هستش
بازی تفاوت های زیادی با نسخه ی فیلم داره.:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ببینید , چرا یه عده می خواید خودتون رو گول بزنید یا با کلمات بازی کنید اگه این بازی قرار بود واقعا چیز جدید یا خارق العاده ای که ازش دفاع می کنید عرضه کنه از سال 1981 تا الان عرضه می کرد. نه اینکه تا بازی GOW تو این دو نسل گل کرده انواع و اقسام برداشت ها چه از داستانش چه از گیم پلی اش به عنوان یه بازی متفاوت عرضه میشه! تا قبل از GOW هیدیز کجا بوده؟ خواهران سرنوشت کجا بودن ؟ مدوسا کجا بوده؟ و ...
------------------------------------------------------------------
والا ما اونقدری که باید از داستان GOW بدونیم ، میدونیم ...
من بحثم فقط یک چیزه :
GOW از یه منبع داستانی الهام گرفته ! و به بهترین شکل یه اثر اقتباسی با برداشتی آزاد خلق کرده ... COTT هم داره از یه همون منبع داستانی الهام گرفته اما به شکلی واقعی ... هر دو از یه منبع افسانه ای الهام گرفته اند ... GOW به یه شکلی ، COTT هم به شکل دیگه ولی خب دلیل نمیشه که چون GOW اینکارو زودتر انجام داده پس این داستان ها میشه مختص GOW ... گفتم که ... چندین اثر دیگه با الهام از افسانه های قبل از GOW خلق شده اند ... بارز ترین نمونش همون کارتون هرکول بودش ! مثل این میمونه که چند تا استدیو میان و بازی از جنگ جهانی میسازن ... هر کدوم یه موضوع خاص داره با یک منبع که مختص هیچکس نیست ... GOW و COTT هم همینکارو کرده ... پس منم میتونم به راحت ترین ( و مسخره ترین ! ) بیام بگم که GOW از همون هرکول تقلید کنه ... به نظر خودتون منطقی هست ...
در مورد باکسشات هم که تقریبا همین حرف های بالا راجب اونم صدق میکنه ... مثل این میمونه من بگم چون توی این عکس اسلحه دست مستر چیف هست و توی این عکس هم اسلحه هست پس MW2 تقلید H3 هست ... تمامی کرکتر ها توی GOW الهام گرفته شده از یه افسانه هست ... توی COTT هم به همین شکل ! نه این داستان ماله GOW هست و نه این کرکتر و خدایان ماله امثال کارتون هرکول !! همه یه افسانه هستش ! مطمئنم باش که کارگردان همین COTT با بازی کردن GOW به فکر ساختن این فیلم نیوفتاده !

امیدوارم دوستان منظور منو گرفته باشن ...
تمام حرفاتون به نظر خودتون درست, خب! یه نگاه به پست من بکن . اینا تا قبل از این که GOW بیاد کجا بودن ؟ از سال 1981 تا 2010 !
------------------------------------------------------------
مطمئنم شما تا قبل وجود GOW اسمی از خدایان یا همین هیدیز نشنیده بودید ... در حالی که بعضی از ماها با همون هرکول زندگی کردن ... تا قبل از GOW میلیارد تا اقتباس از خدایان و این چیزا بوده ولی شما ازشون خبر نداشتید...
ببخشید شما حالتون خوبه ؟! شما چند سال با من زندگی کردی من خودم خبر ندارم؟ شما برو همون کارتون هرکولت رو ببین
------------------------------------------------------------------
یعنی منظورتون اینه که داستان خدایان یه داستان مرده بوده که GOW تونسته دوباره رو دور بندازتش ؟!
این 2 تا صفحه رو نگاه کنم فکر کنم ببینی که توی این 30 سال چقدر اثر از اساطیر بوده :
http://www.imdb.com/character/ch0000553/
http://www.imdb.com/character/ch0000515/
هر چند همشون ماله خدایان نیستند ولی N تا اثر قبل از GOW (1981 به بعد ) بوده ...
از اون داستانها الهام گرفتن و یه داستان مجزا برای شخصیت دیگه ای خلق کردن. خودتم قبول داری که داستان GOW با داستان اساطیر یونان فرق می کنه و مجزاس دیگه!

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خدا رو شکر که ما فن بوی 360 نیستیم که بخوایم کرم بریزیم :D !
خب امیدوارم این آخرین پستم توی این تاپیک باشه ... پروفایل بهترین جا برای این حرفاس :
شما اگه اپسیلنی از داستان بازی GOW رو می دونستی متوجه جریان می شدی.
والا ما اونقدری که باید از داستان GOW بدونیم ، میدونیم ...
من بحثم فقط یک چیزه :
GOW از یه منبع داستانی الهام گرفته ! و به بهترین شکل یه اثر اقتباسی با برداشتی آزاد خلق کرده ... COTT هم داره از یه همون منبع داستانی الهام گرفته اما به شکلی واقعی ... هر دو از یه منبع افسانه ای الهام گرفته اند ... GOW به یه شکلی ، COTT هم به شکل دیگه ولی خب دلیل نمیشه که چون GOW اینکارو زودتر انجام داده پس این داستان ها میشه مختص GOW ... گفتم که ... چندین اثر دیگه با الهام از افسانه های قبل از GOW خلق شده اند ... بارز ترین نمونش همون کارتون هرکول بودش ! مثل این میمونه که چند تا استدیو میان و بازی از جنگ جهانی میسازن ... هر کدوم یه موضوع خاص داره با یک منبع که مختص هیچکس نیست ... GOW و COTT هم همینکارو کرده ... پس منم میتونم به راحت ترین ( و مسخره ترین ! ) بیام بگم که GOW از همون هرکول تقلید کنه ... به نظر خودتون منطقی هست ...
در مورد باکسشات هم که تقریبا همین حرف های بالا راجب اونم صدق میکنه ... مثل این میمونه من بگم چون توی این عکس اسلحه دست مستر چیف هست و توی این عکس هم اسلحه هست پس MW2 تقلید H3 هست ... تمامی کرکتر ها توی GOW الهام گرفته شده از یه افسانه هست ... توی COTT هم به همین شکل ! نه این داستان ماله GOW هست و نه این کرکتر و خدایان ماله امثال کارتون هرکول !! همه یه افسانه هستش ! مطمئنم باش که کارگردان همین COTT با بازی کردن GOW به فکر ساختن این فیلم نیوفتاده !
ببینید , چرا یه عده می خواید خودتون رو گول بزنید یا با کلمات بازی کنید اگه این بازی قرار بود واقعا چیز جدید یا خارق العاده ای که ازش دفاع می کنید عرضه کنه از سال 1981 تا الان عرضه می کرد. نه اینکه تا بازی GOW تو این دو نسل گل کرده انواع و اقسام برداشت ها چه از داستانش چه از گیم پلی اش به عنوان یه بازی متفاوت عرضه میشه! تا قبل از GOW هیدیز کجا بوده؟ خواهران سرنوشت کجا بودن ؟ مدوسا کجا بوده؟ و ...
مطمئنم شما تا قبل وجود GOW اسمی از خدایان یا همین هیدیز نشنیده بودید ... در حالی که بعضی از ماها با همون هرکول زندگی کردن ... تا قبل از GOW میلیارد تا اقتباس از خدایان و این چیزا بوده ولی شما ازشون خبر نداشتید...
امیدوارم دوستان منظور منو گرفته باشن ...
موفق باشید ...

تمام حرفاتون درست خب! یه نگاه به پست من بکن . اینا تا قبل از این که GOW بیاد کجا بودن ؟ از سال 1981 تا 2010 !
یعنی منظورتون اینه که داستان خدایان یه داستان مرده بوده که GOW تونسته دوباره رو دور بندازتش ؟!
این 2 تا صفحه رو نگاه کنم فکر کنم ببینی که توی این 30 سال چقدر اثر از اساطیر بوده :
http://www.imdb.com/character/ch0000553/
http://www.imdb.com/character/ch0000515/
هر چند همشون ماله خدایان نیستند ولی N تا اثر قبل از GOW (1981 به بعد ) بوده ...

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
باکس شاتش خیلی باحال بود
gigglesmile.gif

البته که این بازی مربوط میشه به اساطیر و خدایان و Myth هاشون.
داستان و سرگذشت Perseus کلا جداست و ربطی به کریتوس پیدا نمیکنه. ممکنه فیلم جالبی دربیاد ولی به هیچ وقت در مورد بازیش همچین توقعی نداشته باشید که مطمئناً گیم پلی اون یه الهام نه چندان خوب از بازیهای این سبکه

این فیلم باز سازی فیلمی با همین نام هستش که در سال 1981 ساخته شده . پس اگه داستان بازی از داستان فیبم پیروی کنه میشه گفت سازنده های gow از روی داستان فیلم الهام گرفتن!!
این حرف جای بسی لول داشت . سازندگان GOW مستقیما از روی داستانها و کتابهای موجود از افسانه های یونان باستان تونستند به طرز حیرت انگیزی داستان خودشون رو با افسانه خدایان ادغام کنند. واقعا باید به ذهن خلاقشون آفرین گفت.

اینم در نظر داشته باشید که همه داستانهای اساطیری یونانی از کتابهاشون نشات میگیره که سوژه خوبی برای بازگو کردنشون به صورت فیلم یا بازی ـه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دقیقا ! خودمون میگیم برداشت ! یعنی الهام گرفتن نه خلق کردن ... که با ترکیب ایده خودشون داستان تونستن یه IP بی نظیر بسازن ...

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
این حرف جای بسی لول داشت . سازندگان GOW مستقیما از روی داستانها و کتابهای موجود از افسانه های یونان باستان تونستند به طرز حیرت انگیزی داستان خودشون رو با افسانه خدایان ادغام کنند. واقعا باید به ذهن خلاقشون آفرین گفت.
دوست من . بنده که نیومدم بگم از رویه این فیلم تقلید کرده.بچه ها به دشمنان وشخصیتهای بازی ایراد گرفتن که عینا از رو gow برداشته شده بوده . منم گفتم این فیلم نسخه اصلیش واسه سال 1981 هستش و اگه قرار بر برداشت از یکدیگر باشه فیلم خیلی زودتر به این مسئله پرداخته بود.منکر زیبایی فوق العاده ی داستان gow نمیشم . میتونید نمره ای که به بازی دادم رو ببینید ولی اینکه چون فیلم به موضوع خدایان میپردازه و چند شخصیت اشنا تو بازی میبینید دلیل نمیشه که بگیم از رو gow تقلید شده.در مورد بازی هم فکر کنم بازی بیشتر به pop شبیه باشه چون تو عکسا خبری از دشمنان زیاد نبود.و محیط شلوغ نبود.من اصلا امیدی به بازی ندارم ولی به فیلم خیلی امیدوارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر