کنسولهای من

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
دوست عزیز از عکسهای جدید کنسولهای خودت لذت بردم .... من که آرزوی داشتن تک تکشونو دارم و همینطور بازی کردن با تک تک کنسولها .... بازم از این کارا بکن .... منتظرم ....

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
به عکس تمام کنسولهات همینطوری که نگاه میکنم کلی حال میکنم .... انگاری بهم ارامش میده .... :D:D
بازی کردن با هر کدومش هم که اوج لذته .... خوش بحالت که بیشترشونو داری .....
آرشیو به این عظیمی کم گیر میاد .... توی ایران که فکر نکنم همچین چیزی باشه .....

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
بابا يعني واقعا ايول داري!! دمت گرم!!
ما كه هيچ كدومشون رو نيگه نداشتيم!! :(( الان دلم حواشون رو كرده!!

دوست عزیز میدونی چند سال زحمت کشیدند تا اینارو جمع آوری کردند و دارند ؟؟؟؟
بهترین و کاملترین آرشیوی که من تا الان دیدم ( در ایران ) متعلق به این دوست عزیز هستش ....
واقعا خوشا بحالشششششششششش ..... :((:((:((:((

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
منم یه دونه از اون Super Nintendo ها دارم هنوز یادش بخیر باهاش صبح تا شب فوتبالیست ها بازی میکردم اونم با زبون ژاپنی .....تا اخرشم رفتم:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:laughing:

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
چرا عزیزم ولی یه کم مشقلم زیاده تو انباری خونه مادرمه باید برم بریزمشون بیرون:biggrin1:

خلاصه اینکه محسن جان من منتظرم بقیشو ببینم ..... مواظب باش زیاد خاک نخورند ....
قدرشونو بدون ...... :cheesygri:blushing::love::biggrin1::smile:

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
کمی دیر ولی میتونی از اینجا دانلود کنی و با شبیه ساز بی دردسر بازیشون کنی
اما خب برای خود کنسول نمیشه :D

میثم جان اصل بازیهای کنسولی بازی کردن با خود کنسوله .... بدون کنسول و بازی کردن با امولاتور اصلا حال نمیده ... واسه من که اینطوریه ....
فکر کنم این دوستمون دنبال بازیهای کارتریج نینتندو 64 میگرده که منم همینجا اعلام میکنم به همین راحتی ها گیر نمیاد ..... :((:((

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
میثم جان اصل بازیهای کنسولی بازی کردن با خود کنسوله .... بدون کنسول و بازی کردن با امولاتور اصلا حال نمیده ... واسه من که اینطوریه ....
فکر کنم این دوستمون دنبال بازیهای کارتریج نینتندو 64 میگرده که منم همینجا اعلام میکنم به همین راحتی ها گیر نمیاد ..... :((:((
خب وقتی پیدا نمیشه چه باید کرد؟عزا بگیریم؟:D
اشتباه میکنی!منظورت از حال چیه؟همین که با کنترلر همون کنسول با pc بازیشون کنی بنظرم همون حس و حالو داره ! من دارم الان بازیهای ps1 رو با شبیه ساز بازی میکنم و واقعا همون حس و حال رو برام زنده میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر