راهنمايي در بازی Dark Messiah of Might and Magic

BAYERN

کاربر سایت
Aug 19, 2006
54
سلام
من تو اون قسمتي گير کردهام که با اون دختره وارد يک ساحل ميشيم و ميبينيم که همه افراد دهکده رو کشتن من وقتي بازي رو ادامه دادم وارد يک تونل شدم که اونجا چند تا موجود شبيه هشت پا رو که پرواز ميکردن رو کشتم و وارد يکي از تونلها شدم و اون زنجير داخل ديوار رو کشيدم ...
بعد از اينکار چه کاري بايد انجام بدم من هر کاري کردم نتونستم از اون تونل بيام بيرون يکي منو کمک کنه ممنون ميشم

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
همونجایی که یه تیرکمون جدید رو می گیرید یه قسمتی از سقفش ریخته...برین زیر همون قسمت و با تیر کمون جدید به چوب روی هوا تبر بزنید بعد یه تناب میوفته پایین و ازش برین بالا بر می گردین به پیش Leanna !

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام دوستان

فکر کنم تو مرحله 5 باشم یک اژدها از سقف قصر به داخل میاد چطوری کشته میشه ؟؟.خیلی سگ جونه....یا لینا رو میکشه یا خودمو..

BAYERN

کاربر سایت
Aug 19, 2006
54
سلام
تو باید بری بطرف اون درب که بازش کردی و اژدها رو بکشی سمت خودت ...وقتی دنبالت کرد برو تو اون در که بازش کردی اون سرشو میکنه تو ..اون وقت تو اون دستگیره رو بکش درب اهنی میافته روش و اونو میکشه به همین سادگی
در ضمن بازی من خیلی باگ داره مثلا موقعی که میخواد حرف بزنه خیلی گیر میکنه مالتو هم اینجوریه

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
Bayern دوست عزیز
ممنون از راهنماییت رد شدم من تو بازی تا اینجا به هیچ مشکلی برخورد نکردم(مرحله شش هستم)

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
دوستان سلام
بعد از کشتن اون عنکبوت گندهه!! و ازاد کردن لنا با اوبالا میائیم بعد لنا از ما میخواد چیزی رو کشف یا پیدا کنیم که من متوجه نشدم چی میخواد لطفا بگید اون چی میخواد ؟

اون کلمه انگلیسی که میگه کشفش !! کن چیه ؟ و کجاست؟ دو روزی هست که دارم میگردم!
کل اون فضا رو گشتم میترسم یه چیز ساده باشه بغل دستمون که نمیبینیمش.
قابل توجه دوستانی که چهار بار بازی رو تموم کردن!!!

یک سئوال دیگه:شنیدم این بازی خیلی شبیه Oblivion هستش دوستانی که اینو بازی کردن بگن ایا شبیه هم هستن ضمنا زاویه دید Oblivion اول شخص هست یا سوم شخص
اگه اطلاعاتی ازاین دست دارین و بگین ممنون میشم

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوستان سلام
بعد از کشتن اون عنکبوت گندهه!! و ازاد کردن لنا با اوبالا میائیم بعد لنا از ما میخواد چیزی رو کشف یا پیدا کنیم که من متوجه نشدم چی میخواد لطفا بگید اون چی میخواد ؟

اون کلمه انگلیسی که میگه کشفش !! کن چیه ؟ و کجاست؟ دو روزی هست که دارم میگردم!
کل اون فضا رو گشتم میترسم یه چیز ساده باشه بغل دستمون که نمیبینیمش.
قابل توجه دوستانی که چهار بار بازی رو تموم کردن!!!

یک سئوال دیگه:شنیدم این بازی خیلی شبیه Oblivion هستش دوستانی که اینو بازی کردن بگن ایا شبیه هم هستن ضمنا زاویه دید Oblivion اول شخص هست یا سوم شخص
اگه اطلاعاتی ازاین دست دارین و بگین ممنون میشم
تا اونجا که یادمه باید دنباله لوله هایی رو که رنگ کهربایی دارن رو بگیری تا به معبد بود برسی.

sima_2690

کاربر سایت
Feb 16, 2007
2
Dark Messiah M&M

من اونجا گیر کردم که وقتی کریستالو میگیریم و دختره تو فاضلاب قایم میشه بعد باید بریم

کشتیرو بگیریم.مشکلم اینجاست که نمیدونم وقتی رفتم تو کشتی باید چی کار کنم؟

IGI

کاربر سایت
Jul 14, 2006
127
نام
morteza
باید همه ی کسانی که در کشتی هستند را بکشی بعد بری بالایه کشتی و یه تخته هست
اون رو باید بندازی پایین که دختره بتونه وارد کشتی بشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
من اونجا گیر کردم که وقتی کریستالو میگیریم و دختره تو فاضلاب قایم میشه بعد باید بریم

کشتیرو بگیریم.مشکلم اینجاست که نمیدونم وقتی رفتم تو کشتی باید چی کار کنم؟
این بازی فقط واسه pc هست:)

sima_2690

کاربر سایت
Feb 16, 2007
2
سلام دوستان

اون قسمت کشتیرو تونستم رد کنم ولی یه جا دیگه گیر کردم:((

تو اون مرحله که باید سه تا کریستالو بگیریم بزاریم رو اون انکبوته اون کریستالو که بالای قبر اون

روحه که میکشیمش و اون کریستالو که باید با زنجیر بریم پایین بگیریمشو گرفتم ولی سومیرو

نمیتونم پیدا کنم:(

تو پیغام های قبلی نوشته شده که مثل یه شمع رو دیواره که باید با یه تیر بریو بگیریش ولی

من هیچ شمعی ندیدم.

خواهش می کنم جای دقیق کریستالو بگید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر