بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
این چراغ زرد دیگه چیه؟ا حالا اسمش رو نشنیده بودم
حالا من خودم دو تا مشکل برام پیش اومده
1.همون مشکالی که تو پست اول توضیح داده بودن با همون ارور اما بازیی که من گرفتم ریجنش با ریجن ps3ـیم مثل هم بود دوتاشون 1 بودند.

2.من تو بازی re5 مراحل جدید که میرم هیچ مشکلی ندراه اما وقتی اون مراحل قبلی رو میرام بعد از دو سه مرحله گیر میکنه!مشکل چی میتونه باشه؟لنزش ضعیفه؟راستی تو هر روز چند ساعت پشت سر هم باهاش بازی کنم براش خطر آفرین نخواهد بود؟ :biggrin1:

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
این چراغ زرد دیگه چیه؟ا حالا اسمش رو نشنیده بودم
حالا من خودم دو تا مشکل برام پیش اومده
1.همون مشکالی که تو پست اول توضیح داده بودن با همون ارور اما بازیی که من گرفتم ریجنش با ریجن ps3ـیم مثل هم بود دوتاشون 1 بودند.

2.من تو بازی re5 مراحل جدید که میرم هیچ مشکلی ندراه اما وقتی اون مراحل قبلی رو میرام بعد از دو سه مرحله گیر میکنه!مشکل چی میتونه باشه؟لنزش ضعیفه؟راستی تو هر روز چند ساعت پشت سر هم باهاش بازی کنم براش خطر آفرین نخواهد بود؟ :biggrin1:

من خودم 4 5 ساعت پشت سر هم بازی کردم فکر نمیکنم ps3با چند ساعت بازی براش مشکلی پیش بیاد

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
همون مثل 3 چراغ برای 360 هست... اين چراغ زرد داره ( عکس رو گذاشتم )
Yellow Light of Death (YLOD)
تورج چراغ زرد به اون حادی که شما فکر میکنی نیست خیلی خیلی کم پیش میاد (تقریبا 1 در صد هزار!) و همونطور که دوستمون گفتن ربطی به مشکل گرمایی و 3 چراغ 360 نداره

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
تورج چراغ زرد به اون حادی که شما فکر میکنی نیست خیلی خیلی کم پیش میاد (تقریبا 1 در صد هزار!) و همونطور که دوستمون گفتن ربطی به مشکل گرمایی و 3 چراغ 360 نداره

منظور بنده هم اين نبود که گرمايی هست... تو پستم رو ببينيد اشاره اي نکردم فقط گفتم يک چيزی مثل اونه!...

منظور بنده hardware failure هست...

درسته 1 در هزار هست ( خوشبختانه ) ... :biggrin1:

همون مثل 3 چراغ برای 360 هست... اين چراغ زرد داره ( عکس رو گذاشتم )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
البته متاسفانه کار من از 4-5 ساعت گزشته و روز های 5شنبه تا از مدرسه میام تا ساعت 1-2 شب میشینم بازی میکنم و فقط برای شام و ناهار بلند میشم از پشتش :biggrin1: فکر کنم باید کمی بیشتر احتساط کنم میترسم هنوز یک سال نشده نابود بشه :biggrin1: (خرداد پارسال)

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
من خودم 4 5 ساعت پشت سر هم بازی کردم فکر نمیکنم ps3با چند ساعت بازی براش مشکلی پیش بیاد

به نظرتون 4-5 ساعت زیاده !

آقا من روزی 8-9 ساعت فوتبال بازی میکنم فقط ! هر روز خونمون جام جهانیه !!! مشکلی براش پیش میاد ؟ :eek:اگه آره بگید تا تعطیلش کنم !!!!:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
به نظرتون 4-5 ساعت زیاده !

آقا من روزی 8-9 ساعت فوتبال بازی میکنم فقط ! هر روز خونمون جام جهانیه !!! مشکلی براش پیش میاد ؟ :eek:اگه آره بگید تا تعطیلش کنم !!!!:biggrin1:
شما 25 ساعت بازی کن :biggrin1: غمت هم نباشه چون هیچ مشکلی پیش نمیاد . فقط PS3 رو تو فضای بسته نزار همین .
من PS3 رو دادم به تعمیرگاه اصلی Sony گفتن شنبه یک شنبه حواب میدیم . منم میام اینجا میگم که ققضیه چی بوده .
اون مرده میگفت به احتمال زیاد از Power اش هست و به علت نوسان برق اینجوری شده .
حالا ببینیم چش میشه .
-------------------------------------------------------
بچه ها یه توصیه شدید من به شما .
اگر حین بازی دستگاهتون خاموش شد و چراغ قرمزش چشمک میزد اصلا دوباره PS3 رو روشن نکنید اصلا . چون PS3 شما به احتمال زیاد OverHeat شده .
شما کاری که می کنید همه چیز رو از PS3 می کشید و میزارید یه جای خنک یه 2 3 ساعت خنک بشه .
این توصیه من بود به عنوان یه با تجربه و زخم خورده

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام

دوستان من اینترنت 128 از شرکت شاتل دارم و از هشتم عید به اینور با انلاین بازی کردن بازی Smack dawn vs raw 2009 مشکل پیدا کردم بطوری که بصورت خیلی گیردار میشه بازی کرد و مشکل اینجاست که من با کامپیوتر هیچ مشکلی ندارم و قبلا هم حتی در پرترافیک ترین موقع اینترنت شاتل هم انچنان مشکلی نداشتم و به راحتی بازی میکرم.حتی با پینگ 300 یا 350 هم قبلا مشکلی نبود و الان پینگ که میگیرم از 250 بالاتر نمیره و نمیدنوم مشکل از کجاست و یه مشکلی که جدیدا پیش اومده اینه که قبلا تو مشخصات ایپی که ps3 از اینترنت دریافت میکرد نگاه میکردم فقط ایپی 192.168.2.101 رو دستگاه میگرفت ولی الان متغییر شده و با شرکت هم تماس گرفتم و گفتن ما تغییراتی ایجاد نکردیم و الان من میخوام بدونم ایا تو این مدت کسی دیگه با انلاین بازی کردن بخصوص بازی Smack Down Vs raw 2009 مشکلی داشته یا نه.

ایا میتونه مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری باشه یا مشکل از اینترنت هست؟به هز حال دهن ما تو این چند مدت اسفالت شد.

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام

دوستان من اینترنت 128 از شرکت شاتل دارم و از هشتم عید به اینور با انلاین بازی کردن بازی Smack dawn vs raw 2009 مشکل پیدا کردم بطوری که بصورت خیلی گیردار میشه بازی کرد و مشکل اینجاست که من با کامپیوتر هیچ مشکلی ندارم و قبلا هم حتی در پرترافیک ترین موقع اینترنت شاتل هم انچنان مشکلی نداشتم و به راحتی بازی میکرم.حتی با پینگ 300 یا 350 هم قبلا مشکلی نبود و الان پینگ که میگیرم از 250 بالاتر نمیره و نمیدنوم مشکل از کجاست و یه مشکلی که جدیدا پیش اومده اینه که قبلا تو مشخصات ایپی که ps3 از اینترنت دریافت میکرد نگاه میکردم فقط ایپی 192.168.2.101 رو دستگاه میگرفت ولی الان متغییر شده و با شرکت هم تماس گرفتم و گفتن ما تغییراتی ایجاد نکردیم و الان من میخوام بدونم ایا تو این مدت کسی دیگه با انلاین بازی کردن بخصوص بازی Smack Down Vs raw 2009 مشکلی داشته یا نه.

ایا میتونه مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری باشه یا مشکل از اینترنت هست؟به هز حال دهن ما تو این چند مدت اسفالت شد.
مشکل خودتو میتونی تو این تایپک مطرح کنی تا دوستان بهت جواب بدن :smile:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=508&page=254

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر