بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام من در حال آپدیت کنسولم به 3.55 بودم یه اتفاقی افتاد حالا که روشن میکنم میگه باید فقط 3.56 نصب کنی صفحه ی xmb بالا نمیاد ولی ریکاوری میاد نمیشه 3.55 نصب کنم

shokre

عضو جدید
Dec 22, 2008
46
نام
عباس

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بعد فرمت تست کردم بازی بیگ پلنت رو همون طوریه که بود ! :| قبلام گفتم دستگام بعد اینکه داشتم فرمت می کردم تو همون صفحه که شما گفتی برای restore اون دکمه رو بزن اومده بود دستگارو خاموش کردم اینطوری شد امکان داره ps3 م خراب شده باشه ؟ ولی همه ی دکمه هاش تو منوی اصلی خود دستگاه کار می کنه ها (ببخشید اگه توضیحات تکراری بود محض یاداوری :D) بازی بیگ پلنت با کدوم دکمه راه می رفت اصلا قاتی کردم؟! من هر کاری می کنم را نمی ره البته این مشکل مشابه رو تو متال گیر م دارم
شما یه زحمتی بکش با یه دسته دیگه تست بزن اگه ps3 تون یه دسته دیگه داره با اون تست کن و بعدش
اگه گیم پد داری (دسته های کامپیوتر usb ) اونا هم بهش میخورن تست کن ببین با اونا کار میکنه؟
خیلی عجیبه تا الان همچین مشکلی نبوده این کارو بکن ببین جواب میده یا نه بیا بگو

needfor

کاربر سایت
Jan 11, 2012
5
اقا یه سوال داشتم در مورد این ارور the system has become hot من می رم تو یه بازی مثل god of war دو دقیقه نگذشته این ارور میاد سونی قبلش کامل خنک بوده

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
با سلام یعنی اینکه ps3 قبل از روشن شدن چندین ساعت در مکان خنکی بوده
احتمالا قبلا یه بار بر اثر حرارت زیاد به دستگاه بدون اینکه متوجه بشید فشار آوردید و باعث شده خمیر سیلیکون روی cpu و gpu بسوزه و نتونه گرما رو انتقال بده
به نظرم باید باز بشه و خمیرش تعویض بشه اگه جای دیگش به مشکل نخورده باشه با تعویض خمیر درست میشه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
با سلام ممنون از جوابتنون میخواستم بدونم میتونم خودم خمیرو عوض کنم
باز کردن کنسول کار وقت گیریه و کنار اون زمان و لوازم زیادی لازم دارید از 2-3 نوع پیچ گوشتی 2 سو 4 سو و ستاره ای و حتی یه نوع security torx نیاز دارید
اگه اینا رو دارید حله میتونید بازش کنید از تو گوگل میتونید نحوه باز کردنشو پیدا کنید

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
باز کردن کنسول کار وقت گیریه و کنار اون زمان و لوازم زیادی لازم دارید از 2-3 نوع پیچ گوشتی 2 سو 4 سو و ستاره ای و حتی یه نوع security torx نیاز دارید
اگه اینا رو دارید حله میتونید بازش کنید از تو گوگل میتونید نحوه باز کردنشو پیدا کنید

قربون حامد عزیز.. قربونت خیلی وقت میزاری جواب میدی آ !! آقایی.. خدایی بی تارف..
ببین حامد جان باز کردن کنسول ضرر داره؟ من کنسولم تازگیا با بلوری که بازی کردم صدا میده.. !! دی وی دی رایتر وقتی دی وی دی میخونه یه صدایی میده. اونجوری نه.. یه صدای شدید از دور قشنگ میشنویش..
این به نظرت از چیه؟ بازش کنم تمیزش کنم؟ مثل پی اس 2 روغن کاری نداره؟ همین دنده منده ها شو من دیدم تعمیرکارا روغن کاری میکردن..

بعد .. چند صفحه قبل دیدم ..بچه گفتن دستشون مشکل داره گفتی احتمالا رطوبت گرفته..از منم تکوننش که میدم دسترو خودش عمل میکنه!!!
از چی میتونه باشه؟/ تعمیریه؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
قربون حامد عزیز.. قربونت خیلی وقت میزاری جواب میدی آ !! آقایی.. خدایی بی تارف..
ببین حامد جان باز کردن کنسول ضرر داره؟ من کنسولم تازگیا با بلوری که بازی کردم صدا میده.. !! دی وی دی رایتر وقتی دی وی دی میخونه یه صدایی میده. اونجوری نه.. یه صدای شدید از دور قشنگ میشنویش..
این به نظرت از چیه؟ بازش کنم تمیزش کنم؟ مثل پی اس 2 روغن کاری نداره؟ همین دنده منده ها شو من دیدم تعمیرکارا روغن کاری میکردن..

بعد .. چند صفحه قبل دیدم ..بچه گفتن دستشون مشکل داره گفتی احتمالا رطوبت گرفته..از منم تکوننش که میدم دسترو خودش عمل میکنه!!!
از چی میتونه باشه؟/ تعمیریه؟
من کوچیک شما و همه بچه های BC هستم
اگه کنسول مشکلی نداره بهتره دست نخورده بمونه اگه مشکلی داره باید باز بشه درست بشه.
یعنی خود کنسول وقتی دیسکو میچرخونه صدای زیادی تولید میکنه این از 2 تا قطعه پیش میاد یا موتورش ضعیف شده و مجبوره زیاد بچرخونه تا به حد اندازه دوری که میخواد برسه یا لنز مورد داره نمیتونه بخونه با چرخش زیاد اطلاعات رو پیدا میکنه در هر 2 حالت درایو ضعیف شده شما یه زحمتی بکش شماره سریال دستگاهتو بعد از این چند حرف به من بده CECH-XXX اون X ها شماره و حرف هستن بعد اگه قدیمی باشه بهتره ردش کنی بره یه نو بخری تا کلا داغون نشده شماره سریالو بدین من تو پ.خ بهتون میگم چند برای فروش اقدام کنید
نه مثل ps2 نیست باز کردن درایو کار من یا شما نیست باید بره دست تعمیر کار که تعمیرکارای اینجا از پسش بر نمیان و هزینشم زیاد میگیرن آخرشم ممکنه از الانش بدتر بشه
خب احتمالا همون قضیه رطوبت هست ولی چون تکون میدید و خودش عمل میکنه شکم میره ضربه خورده باشه(؟) ریست کردین دستتون رو؟ یه بار ریست کنید بعد ببینید باز همون مشکل هست یا نه بعد از ریست با کابل حداقل 1 بار باید وصل بشه به کنسول
----------
دوستان سوالی بود در خدمتم

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
من کوچیک شما و همه بچه های BC هستم
اگه کنسول مشکلی نداره بهتره دست نخورده بمونه اگه مشکلی داره باید باز بشه درست بشه.
یعنی خود کنسول وقتی دیسکو میچرخونه صدای زیادی تولید میکنه این از 2 تا قطعه پیش میاد یا موتورش ضعیف شده و مجبوره زیاد بچرخونه تا به حد اندازه دوری که میخواد برسه یا لنز مورد داره نمیتونه بخونه با چرخش زیاد اطلاعات رو پیدا میکنه در هر 2 حالت درایو ضعیف شده شما یه زحمتی بکش شماره سریال دستگاهتو بعد از این چند حرف به من بده CECH-XXX اون X ها شماره و حرف هستن بعد اگه قدیمی باشه بهتره ردش کنی بره یه نو بخری تا کلا داغون نشده شماره سریالو بدین من تو پ.خ بهتون میگم چند برای فروش اقدام کنید
نه مثل ps2 نیست باز کردن درایو کار من یا شما نیست باید بره دست تعمیر کار که تعمیرکارای اینجا از پسش بر نمیان و هزینشم زیاد میگیرن آخرشم ممکنه از الانش بدتر بشه
خب احتمالا همون قضیه رطوبت هست ولی چون تکون میدید و خودش عمل میکنه شکم میره ضربه خورده باشه(؟) ریست کردین دستتون رو؟ یه بار ریست کنید بعد ببینید باز همون مشکل هست یا نه بعد از ریست با کابل حداقل 1 بار باید وصل بشه به کنسول
----------
دوستان سوالی بود در خدمتم
ممنون از توضیحاتت حامد کلی حال کردم با توضیحاتت .. قربونت آقا . میگم که 2106A مدلشه..
دسته ، ضربه خورده.. چندباری افتاده.. ریست کردم اما بعدش با USB وصل نکردم !! به کامپیوتر وصل کنم موردی نداره؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ممنون از توضیحاتت حامد کلی حال کردم با توضیحاتت .. قربونت آقا . میگم که 2106A مدلشه..
دسته ، ضربه خورده.. چندباری افتاده.. ریست کردم اما بعدش با USB وصل نکردم !! به کامپیوتر وصل کنم موردی نداره؟
ریجن 3 هست برای جنوب شرقی آسیا هستش تاریخ تولیدشم مارس 2010 هستش
اگه تو جای ساکت بازی میکنید و کا عادت دارید با صدای کم بازی کنید خب اون صدا ها به نظرتون زیاد میاد ولی اگه صدای بازی نسبتا بلنده و باز همون صدا از دستگاه قابل شنیدنه که این اشکاله
این اواخر هنگی قفلی ریستی چیزی نشده کنسولتون؟ (خود به خود)
در مورد دسته هم شما برای اینکه کنسول بعد از ریست شدن بتونه دسته رو شناسایی کنه حداقل 1 بار باید وصلش کنید به کنسول و از جلو کنسولو روشن کنید
بهتره با کامپیوتر شارژ نکنید چون ولتاژ مناسبی به باطری نمیده و ممکنه صدمه جدی بزنه بهش بهتره برای شارژوصلش کنید به خود کنسول

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
من داشتم کمسولو آپدیت میکردم که اشتباهی خاموش کردم حالا که روشن میشه این صفحه میاد البته یکم فرق میکنه چون این عکس رو از اینترنت گرفتم اولش میگه دستگاه نمیتونه بالا بیادد ریست کن بقیش هم تقریبا مثل تصویر زیره
41772364776859940382.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر